Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
Colloner
Jaki jest sens z trolowania? Siedzę już tutaj 3 dni,poświęcam czas i energię... Na prawdę tak wiele idiotów dookoła, że od razu każdy jeden to jakiś trol?
Mamy rozumieć że to odpowiedżnuci

Właśnie.... niestety czytanie ze zrozumieniem to już przeszłość. Pisze jak byk, że temat zakończony i nie obchodzą mnie jakieś denne dyskusje niedowiarków, tylko konkretne osoby, z konkretnymi działaniami. Ograniczając się do tego czy ktoś sobie jaja robi czy też pisze na poważnie, nie rozwiążemy żadnego problemu na tym forum, Ty zaś sama w ten sposób zaprzeczasz sobie samej, bo nie traktujesz tego forum na poważnie.

Cytat
Colloner
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
Colloner
Jaki jest sens z trolowania? Siedzę już tutaj 3 dni,poświęcam czas i energię... Na prawdę tak wiele idiotów dookoła, że od razu każdy jeden to jakiś trol?
Mamy rozumieć że to odpowiedżnuci

Właśnie.... niestety czytanie ze zrozumieniem to już przeszłość. Pisze jak byk, że temat zakończony i nie obchodzą mnie jakieś denne dyskusje niedowiarków, tylko konkretne osoby, z konkretnymi działaniami. Ograniczając się do tego czy ktoś sobie jaja robi czy też pisze na poważnie, nie rozwiążemy żadnego problemu na tym forum, Ty zaś sama w ten sposób zaprzeczasz sobie samej, bo nie traktujesz tego forum na poważnie.
Forum traktuję poważnie, natomiast to co piszesz nie do końca jest poważne. Martwisz się tak o swoją dziewczynę jedynie na forum? Gdybyś poważnie o nią się martwił to postawił byś znajomych i rodzinę w stan gotowości, to najbliżsi mogą tu najbardziej pomóc a nie jakieś forum. Jeżeli uważasz że ktoś na szafie może cię wyręczyć i to się mylisz, dziewczyna się nie odzywa to dzwoń do jej rodziny i znajomych, może nie chce z tobą rozmawiać a ty już podświadomie myślisz że ona trafiła do burdelu. Ogarnij się i sam spoważniej, bo to co tu sugerujesz jest właśnie niepoważne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-12 22:22 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Usta nie ma co się produkować, Autor już w tytule napisał, że wszystkiego dowie się pani na miejscu ... no to szuka chętnej, że ktoś tam pojedzie, ba nawet może znajdzie zatrudnienie ;) Daje temu wyraz w dalszych wypowiedziach o tylko konkretnych działaniach, a nie dyskusjach ... no na moje to szuka jelenia, ale chyba fora mu się pomyliły.

A o tym nie pomyślałam, dobrze dedukujesz:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No w drugim poście już napomina o doświadczeniu ... ;)

Ja tam nie pojadę nawet jak płacą za dojazd !

Cytat
malmie
No w drugim poście już napomina o doświadczeniu ... ;)

Ja tam nie pojadę nawet jak płacą za dojazd !
No na całe szczęście, dzięki Bogu, Ty nigdzie nie pojedziesz, tylko ja już tam jadę... miłego produkowania się w idiotyzmach na szafie...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Colloner
No na całe szczęście, dzięki Bogu, Ty nigdzie nie pojedziesz, tylko ja już tam jadę... miłego produkowania się w idiotyzmach na szafie...

Polecam jakiś samolocik chyba z zagranicy będzie szybciej ... ochh nie dziękuj :P

ja polecam: http://www.natura-group.com.pl/ ... powinno pomóc, bo widzę takie negatywne emocje....

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Polecam, zgodnie z Twoją kolejną radą - traktować forum poważnie - czytać regulamin i nie spamować ... raporcik poszedł i jest on moim wyrazem szacunku do tego forum, a Tobie jak widać tego szacunku brakuje.
Wbrew pozorom nie tylko na miejscu można dowiedzieć się o co biega w niektórych ogłoszeniach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-12 23:35 przez malmie.

nooo dobra
ale skoro ona tam pojechała
to juz po ptokach
odezwała sie ?

przeciez ten wątek to naszego ulubienca LOla ktory co jakis czas pisze o dziewczynach które sie nie szanuja i puszczaja itp. nie chce mi sie grzebac w starych watkach ale ten ton jest ewidentnie jego tylko zmienia nicki i konta i mysli że ma durne przed soba które wszystko łykną i tu sie znów pomylił. chłop ma problemy emocjonalne powinien sie leczyc i to w osrodku zamknietym

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No nie gadaj @Agata74 może uwierzył, że ma dziewczynę i pojechał-poleciał gdzieś w okolice Opola ...

Można było się spodziewać takiego scenariusza, treść postów sugerowała, że być może to "trollololo" w kolejnym wcieleniu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cv-kłopot