Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

51 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca niezadowolenie

17 sty 2017 - 13:22:48

Mam pytanie. Kilka dni temu bylam na spotkaniu w sprawie pracy. I kobietaa powiedziała że najpierw jest szkolenie ktore trwa 10 dni i płacą mi za nie 400 zł lecz jak się nie zjawie to płace 500 zl kary. No i podpisałam tylko taką umowe poki co odnosnie szkolenia a nie typową umowe o pracę . I mam pytanie jeśli np po szkoleniu nie bede chciała tam pracować to co wtedy? Bede placiła jakąs kare?

praca niezadowolenie

17 sty 2017 - 13:44:17

takie rzeczy powinny być zawarte w umowie, moze zadawon tam i sie dowiedz

praca niezadowolenie

17 sty 2017 - 13:55:28

No wlasnie nie wiem co robić :( bo w tej umowie na szkolenie co podpisywałam jest tylko że kara jak się nie zjawie na szkoleniu nic wiecej co dalej. A tej takiej umowy normalnej o prace jeszcze nie podpisywalam i nie wiem ;x

praca niezadowolenie

17 sty 2017 - 14:08:45

to po co idziesz na szkolenie jak nie chesz tam pracowac? wszystkie tego typu rzeczy powinnas załatwiać u źródła a nie pytasz nas.

praca niezadowolenie

17 sty 2017 - 14:13:19

Bo znalazłam inną lepiej płatną prace. Jak nie chcesz to nikt cie nie prosi abyś odpowiadała. Forum jest po to aby też pytać.Wiadomo że nie bede sugerowała się tylko i wyłacznie odpowiedziami stąd ale moze akurat ktoś się troche orientuje w takich sprawach i mi troche podpowie chociaż.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca freelance Warszawa