Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

24 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

25 paź 2016 - 10:58:06

Hej dziewczyny :)
Mam swój własny punkt opłat i chciałabym dodatkowo prowadzić sprzedaż.
No i tu mam problem, bo nie mam pomysłu co mogę w takim punkcie sprzedawać.
Prasa odpada , przedstawicielka mnie olała , poza tym za mało miejsca mam na wyeksponowanie prasy. Myślałam nad artykułami biurowymi lub papierniczymi.
Poradźcie coś, każdy pomysł się przyda :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

25 paź 2016 - 11:00:54

na własny biznes musisz mieć własny pomysł aby ci poszedł, pomyśl czego u ciebie brakuje w takim punkcie opłat tez nie wszystko pójdzie.... może ksero i artykuły papiernicze?

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

25 paź 2016 - 11:05:02

To jest mały metraż więc ksero odpada :( tak jak wyżej napisałam , myślę o art. papierniczych, ale też nie wiem czy będzie sprzedaż , bo nie ukrywam , że klientów mam w większości w wieku starszym :)

Dodam , że jestem konsultantką firmy kosmetycznej , nie wiem czy można na forum wymieniać nazwę , dlatego nie podaję :) Mam klientki na zamówienia oraz mam też kosmetyki dostępne u mnie w punkcie i musze powiedzieć , że nawet mi schodzą i jest zainteresowanie :)
Jednak chciałabym zwiększyć asortyment :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-25 11:09 przez Sensuele.

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

25 paź 2016 - 20:07:49

kolektura lotto

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

25 paź 2016 - 21:07:15

może punkt odbioru inpost? ludzie z okolicy będą odbierać przesyłki - jak ich listonosz nie zastanie; trochę miejsca będzie potrzebne, ale to głównie będą małe listy (nie wiem czy te punkty jeszcze funkcjonują, bo teraz zlikwidowali listy polecone inpost)

może jeszcze bilety komunikacji miejskiej, w tym miesięcznie? ale to pewnie mały zarobek

no i tak jak wyżej - lotto - ten "automat" jest dosyć spory, ale jak nie ma w pobliżu - to będą kolejki :) czytałam kiedyś jak się na tym zarabia - nie jest kolorowo - ale zawsze coś



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-25 21:10 przez xanthina.

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

25 paź 2016 - 21:17:23

Bilety, karty postojowe, jakieś np drobne słodycze, papierosy...no takie drobne rzeczy które napewno schodzą:)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

26 paź 2016 - 15:01:17

Lotto odmówiło mi , ponieważ za dużo mają punktów w około :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

26 paź 2016 - 16:22:56

to tak jak ci jedna napisała odbiory inpostu

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

26 paź 2016 - 17:00:30

Krzyżówki,wykreślanki, długopisy, ołówki, kredki, taśmy klejące, nożyczki, korektory, zeszyty, bloki rysunkowe/techniczne, napoje,drobne słodycze(batoniki,paluszki) gumy do żucia, mentosy, tiktaki. Takie produkty kupiłabym w takim miejscu. Do tego dodałabym sprzedaz np. Kopert, papierów, teczek itp a jesli Ci sie ida to papierosy. Mysle ze bez problemu obrót bys miała :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

26 paź 2016 - 22:42:06

Cytat
Sensuele
bo nie ukrywam , że klientów mam w większości w wieku starszym :)
Jednak chciałabym zwiększyć asortyment :)
Tania chemia gospodarcza. Płyny do naczyń, do podłóg, jakieś "yplony" "taki" czy inne ustrojstwa aby tanie i tani papier toaletowy, mydło i szampon

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 07:40:13

Odpada , bo jestem w centrum handlowym , obok mam rossmann, a nie daleko kaufland :( czokoszok1992 dobry pomysł :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 10:55:54

Cytat
Sensuele
Odpada , bo jestem w centrum handlowym , obok mam rossmann, a nie daleko kaufland :( czokoszok1992 dobry pomysł :)
pomyślałam o tym w ten sposób jak my była klientka, zastanów sie tez moze uda sie doładowania do telefonów jeszcze :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 13:17:41

Też pomyślałabym o krzyżówkach :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 13:34:18

A masz w pobliżu jakieś szkoły? Jeśli tak to sprzedaż artykułów papierniczych byłaby bardzo dobrym pomysłem. Tak samo jak punkt inpost ;)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 14:36:47

A inpost nie zlikwidował czasami listów poleconych ? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ogłoszenie dla przedsiębiorczych PAŃ - pomysł na własny biznes