Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca zdalna w domu

29 wrz 2016 - 23:43:20

Hej dziewczyny

Szukam pracy zdalnej która mogłabym wykonywać w domu. Niestety jestem w ciąży zagrożonej i praktycznie cały czas siedzę w domu wiec mam mnóstwo wolnego czasu. Czy znacie jakies mozliwosci zarobku w domu ?

Praca zdalna w domu

30 wrz 2016 - 08:18:01

na facebooku widziałam taką grupę- praca zdalna ogłoszenia czy coś w tym stylu- może spróbuj tam poszukać?

Praca zdalna w domu

30 wrz 2016 - 10:18:42

Ok dzikuje

Praca zdalna w domu

04 paź 2016 - 13:48:33

Cytat
MoNia__87
Hej dziewczyny

Szukam pracy zdalnej która mogłabym wykonywać w domu. Niestety jestem w ciąży zagrożonej i praktycznie cały czas siedzę w domu wiec mam mnóstwo wolnego czasu. Czy znacie jakies mozliwosci zarobku w domu ?


ja szukam ludzi do wypełniania ankiet za kasę :)

napisz do mnie na priv, bo na forum rzadko zaglądam.

Praca zdalna w domu

07 paź 2016 - 14:11:09

PRACA ZDALNA DLA MAM !

STANOWISKO: Freelancer - redaktor tekstów na stronę internetową (praca zdalna)
Tango Media poszukuje pracowników na stanowisko redaktora tekstów o tematyce:
-dom (meble, akcesoria)
-mama i dziecko (zabawki, ubrania, akcesoria, kosmetyki)
Praca polega na codziennym redagowaniu bardzo krótkich tekstów na temat wybranych produktów na powstającą stronę internetową.
Od kandydatów oczekujemy:
- doskonałej i szerokiej znajomości jednego wybranego tematu, biegłego orientowania się w najnowszych trendach
- umiejętności wyszukiwania i opisywania ofert ze sklepów internetowych (w szczególności polskich, ale również zagranicznych) i zdolności wyboru najlepszych ofert
-biegłej znajomości języka polskiego w piśmie, wysokiej kultury słowa (poprawności językowej)
-znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO.
Wynagrodzenie - stała miesięczna pensja + premia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) w tytule wpisując tematykę, w której się specjalizują.. Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Praca zdalna w domu

14 paź 2016 - 09:35:00

Poszukaj na Gumtree, tam tez sporo dodaja. Jest np. telemarketing domu, jesli czujesz sie na silach oferowac ludziom rozne produkty i sulugi :)

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Praca zdalna w domu

14 paź 2016 - 11:06:14

Szukasz pracy dodatkowej? to może współpraca z FM WORLD? zajrzyj na mojego bloga annabadowska kropka pl

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Praca zdalna w domu

04 lis 2016 - 12:11:24

Jak masz lekką rękę to pisz teksty, na ankietach wiele nie zarobisz. A może moderator na jakimś forum?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Testujcie kochane warto