Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca marzen

28 lip 2016 - 16:28:26

Hej dziewczyny,
Jaka jest wasza praca marzen? A moze wlasnie taka macie?
Moja kolezanka jest stweardessa w zagranicznych liniach lotniczych i troche sie romarzyłam ogladajac jej zdjecia na fb;)))

Praca marzen

28 lip 2016 - 17:03:18

Każda praca ma plusy i minusy. To co widoczne na zdjęciach nie zawsze odzwierciedla realia. Ja na pewno chciałabym mieć kiedyś własną firmę i sklep internetowy ;)

Praca marzen

28 lip 2016 - 20:25:08

Mi się marzy praca w wielkiej korporacji. Mogę być szefem. Zarządzać ludzmi. I zarabiać dużo :) haha żartuję, nie ma co marzyć, trzeba pracować tam gdzie mamy szansę, brać co dają :)

Praca marzen

28 lip 2016 - 22:49:38

praca w hospicjum, niesienie pomocy innym, trzymanie ich za rękę podczas ostatniej drogi, zwłaszcza opieka nad dziećmi i spędzanie ostatnich chwil z tymi, którzy nikogo nie mają lub inni o nich zapomnieli. Świadomość że robi się coś pozytywnego dla innych, choć wiem że nie każdy jest stanie znosić takie widoki. Kiedyś byłam w takim miejscu i to mnie poruszyło. Lekarzem niestety nie jestem, ale w przyszłości rozważę na pewno wolontariat, jak się już dorobię, bo niestety najpierw muszę pracować za pieniądze, żeby spłacić kredyt:(

Praca marzen

28 lip 2016 - 23:02:21

Marże o pracy w sklepie a najlepiej prowadzić własny, badz pracować w kuchni. Nie mierze wysoko wiec mam nadzieje ze moje marzenie sie spełni :)

Praca marzen

05 sie 2016 - 21:53:16

A czy wiecie może gdzie mogą szukać pracy osoby niepełnosprawne? Chodzi mi o portale tego typu http://diru.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-11 17:27 przez maka72.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklep internetowy i jego reklama