Obecnie rozmawiamy o:

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

14 lip 2016 - 21:05:48

Hej dziewczyny,

pracuje jako kelnerka, mam umowe o prace, czasami dobre napiwki ( w miesiacu uzbiera sie calkiem spoko sumka) ale mam niestabilny grafik. Ogolnie sa to 2 zmiany ( 2 zmiana do 24 czasami dluzej zalezy czy siedza goscie ) jak mam wolne tez czasami prosza zeby przyjsc jak jest jakas impreza. Problem jest taki ze pojawilo sie ogloszenie i juz nawet bylam na takiej wstepnej rozmowie w kancelarii komornika jako pracownik biurowy lecz na umowe zlecenie i zarobki 1200zl. W terazniejszej pracy mam troche wieksze.

Nie wiem co wybrac, czy zostac w pracy ktora mam teraz czy ja zmienic ( postawic na zdobycie doswiadczenia )


Pomozcie co byscie zrobily???

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

16 lip 2016 - 15:03:12

1200 zł?to wyzysk w biały dzień!!!!!!nawet się nad tym nie zastanawiaj bo więcej stracisz niż zyskasz,przyjdzie czas urlopu,a Ty będziesz kombinowała ile dni wziąć,żeby jednocześnie odpocząć i zarobić,bo przypominam,że pracując na umowę zlecenie nie masz płacone za czas urlop

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

16 lip 2016 - 15:30:39

Mimo wszystko kancelaria.Zrobisz swoje i idziesz do domu.

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

16 lip 2016 - 16:16:33

Ja bym zostala tu gdzie jestes ,znasz prace,ludzi wieksze pieniadze . Jak lubisz te prace to zostan w tej. Nie wiesz jak bedzie w tej drugiej moze sztywna atmosfera itp jak to pewnie w kancelarii.No a z drugiej strony czas pracy zapewne lepszy .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

18 lip 2016 - 20:17:39

Pracownik biurowy w kancelarii komorniczej na ... umowę zlecenia ni to pies ni wydra, narobiło się dziadostwa i stało się to czymś normalnym. Zostań tam, gdzie jesteś, a tamci niechaj se jelenia dalej szukają.

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

22 lip 2016 - 21:54:59

I tak tez zrobilam, dzieki dziewczyny ;) kalkulujac wydatki przy zarabianiu 1200 zl nie dam rady a co dopiero mowic jakbym kiedys chciala zalozyc rodzine. Na serio propozycja takich pieniedzy jest az smieszna

POMOCY. Ktora prace wybrac ???

22 lip 2016 - 23:30:51

kancelaria to drzwi do innej, lepiej płatnej i przyszłościowej pracy. ile jeszcze pokelnerujesz? a kancelarię za pół roku zmienisz na coś lepiej płatnego. inaczej będziesz pracownikiem fizycznym do końca życia. Dodam, że pierwszą biurową pracę miałam za darmo, pożniej śmieszna wypłata, zmiana pracy co jakiś czas... teraz nie narzekam. było warto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca ROSSMANN !!!!