Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

27 cze 2016 - 22:30:16

Macie trochę wolnego czasu i chciałybyście zarobić jakieś pieniądze nie wychodząc z domu?! :)
Gorąco polecam strony z ankietami i nie tylko, które osobiście sprawdziłam i można z ich pomocą dorobić sobie parę złotych przy niedużym nakładzie czasowym :) Nie jest to jakieś extra płatne zajęcie, ale ja osobiście wychodzę z założenia, że jak mam czas przeznaczać na głupoty to wolę go spożytkować we właściwy sposób, osiągając przy tym jakieś korzyści :) Jeśli któraś jest zainteresowana zapraszam na priv. Podeślę Wam sprawdzone przeze mnie osobiście portale, z których już otrzymałam wypłaty. W tamtym miesiącu udało mi się zebrać aż 200 zł :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 22:30 przez owocowamambaaa.

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

27 cze 2016 - 23:11:26

Moge wiecej info na priv ? :)

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

27 cze 2016 - 23:32:58

nie wierzę w dodatkowy zarobek w necie :P
wujek gogle takie super oferty pokazuje to człowiek przy takich ofertach byłby milionerem siedzącym w domu nie
nie byłoby bezrobotnych idea to sciema i szukanie naiwnych i taniej siły roboczej ...po prostu wyzysk ludzi bye

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

28 cze 2016 - 00:11:37

Dobre !!!
Osobiście swojego czasu zarejestrowałam się na takim portalu gdzie była taka akcja z wypełnianiem ankiet i miało być płatne 10 groszy za ankietę. Tak pomyślałam że czemu nie. Wypełniłam masę ankiet i figę dostałam.
Nie dajcie się wkręcić dziewczyny. Autorka tekstu pewnie zarobiła ale na wkręcaniu innych osób.

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

22 lip 2016 - 08:31:33

Mówią tak tylko Ci co nic nie robią. W moim kręgu wszyscy wypełniamy ankiety i na tym zarabiamy. W każdym bądź razie wszystkiego dobrego Wam życzę. I zapraszam tych, którzy chcą spróbować i zarobić :)

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

04 wrz 2016 - 17:40:33

Ja też wypełniam ankiety i da się na tym zarobić, ale nie są to wielkie pieniądze i trzeba trochę czasu na to poświęcić :) jako ekstra wynagrodzenie jest ok, jako stała praca i jedyna - nie zarobisz kokosów :P

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

19 wrz 2016 - 19:30:41

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Nie czerpiesz wystarczającej satysfakcji z tego czym się zajmujesz? Masz zbyt mało czasu dla rodziny? Nas już te problemy nie dotykają! Zmień życie, nastawienie, myślenie! Zostań przedsiębiorcą i poznawaj fantastycznych ludzi! Wszystkich ciekawych zapraszam na priv. Ta decyzja zmieni Twoje życie :)

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

16 gru 2016 - 10:04:27

proszę info na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-16 10:05 przez pat_wwe.

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

10 sty 2017 - 12:52:31

PRACA W BETTERWARE
Jeśli potrzebujesz pieniędzy na dodatkowe wydatki albo chcesz stworzyć własny biznes ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Bez ryzyka, doskonałe produkty, możliwość doszkolenia. Jeśli jesteś osobą wytrwałą, lubisz się uczyć, masz cele i marzenia dołącz do nas, pomogę Ci w rejestracji i wyślę katalogi! Zarejestruj się już dzisiaj! Niezwłocznie po rejestracji wyśle do Ciebie bezpłatny pakiet startowy. Zawsze możesz liczyć na moją pomoc!
Betterware to firma która oferuje pomysłowe produkty do domu, garderoby, sprzątania, kuchni. Możesz kupować produkty taniej dla siebie lub zarabiać 30% marży handlowej. Lekka, przyjemna praca z katalogami
Rejestracja jest bezpłatna!
PISZ, DZWOŃ jeśli masz pytania:
Tel. 667 218 805,

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

11 sty 2017 - 21:16:59

Polecam, za wypełnianie ankiet wypłacam gotówkę, robię zakupy w zalando np czy w empiku. W miesiącu jestem w stanie uzbierać około 200 - 300 zł w gotówce, bonach, kuponach, czasami nieco więcej. Nie tracę dużo czasu, dostaję powiadomienie na mail o ankiecie i przy okazji ją wypełniam. Jak dla mnie to zabawa i sposób na dodatkowe pieniądze. Ale jak kto woli ;). Zapraszam na priv, podam swoje sprawdzone portale.

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

22 lip 2018 - 00:11:08

Hej, ja pracuję przez internet, w branży Wellness i to nie Avon czy Oriflame. Chętnie skontaktuję się z osobami, które chciałyby zostać klientem biznesowym. Jestem studentką i jest to świetny sposób na zarobienie, albo dorobienie - wszystko zależy od chęci. Jeśli chodzi o produkty firmy, z którą współpracuję są to przede wszystkim naturalne produkty, bez chemii. Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania :)

zweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Macie ochotę na dodatkowy zarobek?

19 sie 2018 - 18:04:51

Hej, ja również dodatkowo dorabiam sobie poprzez wypełnianie ankiet i odczytywanie reklam. Wystarczy poświęcić kilka min dziennie i można małym kosztem zdobyć pieniądze na małe przyjemności :) Dla zainteresowanych - jestem zarejestrowana na tej stronce <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-19 22:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tak sobie myślę, że to wszystko jest bez sensu...