Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
malmie
Cytat
nika16151
Nie przejmuj się, ja pracuje w sklepie i u mnie musimy się składać na stare pączki, które sie nie sprzedały albo coś przeterminowanego trzeba kupić i tak cały czas..
No to jest dopiero przegięcie ! Czy ktoś kiedyś się zbuntował ? Wyleciał ?

Niestety nikt się nie buntuję, wszyscy płacą i nikt się nic nie odzywa.. ja pracuję tam prawie dwa miesiące a straciłam już około 100zł..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
nika16151
Niestety nikt się nie buntuję, wszyscy płacą i nikt się nic nie odzywa.. ja pracuję tam prawie dwa miesiące a straciłam już około 100zł..
To jest normalnie wyzysk ... ciekawe czy płaci podatek od tak osiągniętego przychodu, a pączki niesprzedane na kasę fiskalną nabijacie ?

Cytat
malmie
Cytat
nika16151
Niestety nikt się nie buntuję, wszyscy płacą i nikt się nic nie odzywa.. ja pracuję tam prawie dwa miesiące a straciłam już około 100zł..
To jest normalnie wyzysk ... ciekawe czy płaci podatek od tak osiągniętego przychodu, a pączki niesprzedane na kasę fiskalną nabijacie ?
wiesz co nie wiem nawet, bo my mieliśmy tylko kasę dać i tyle, nie wypytywałam się o szczegoły

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@nika16151 no powiem Ci, że współczuję pracować u takich oszustów ! ładne mi zbieranie pieniędzy. Na milę pachnie szwindlem i złodziejstwem jawnym.

Cytat
malmie
@nika16151 no powiem Ci, że współczuję pracować u takich oszustów ! ładne mi zbieranie pieniędzy. Na milę pachnie szwindlem i złodziejstwem jawnym.
wiem, ale trudno, co zrobić..

Prowadzę badanie dot. zwyczajów kupowania prezentów okolicznościowych kolegom/koleżankom z pracy.
Może ktoś z forumowiczów znajdzie czas na wypełnienie tej krótkiej (10 pytań) ankiety, bardzo by mi to pomogło.
Temat badania wpisuje się w temat wątku, więc mam nadzieję że nie zostanie to potraktowane jako zaśmiecanie forum.
Z góry dziękuję.

https://zbiorka.typeform.com/to/dPGIb7

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Nie lubię pracowniczych składek na różne okazje. Za dużo ludzi by dogodzić wszystkim - rodzi to konflikty.

_______________________
https://www.hotelpergamin.pl/pracownicy-z-ukrainy/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca na Poczcie czy w Galerii?