Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca dodatkowa.

30 mar 2016 - 14:32:53

Witam, mam na imię Aneta i chciałam Was zainteresować ciekawą ofertą pracy dodatkowej i nie tylko w branży kosmetycznej(to nie avon czy oriflame).
Można sobie dorobić np. będąc na urlopie wychowawczym.
Jest to praca, w której:
- to Wy decydujecie ile czasu na nią poświęcicie
- jest możliwy szybki awans skutkujący wyższymi zarobkami
Chcecie spróbować swoich sił w sprzedaży czy rekrutacji nowych osób spędzając czas przy komputerze ?
Można wybrać najlepszą opcję dla siebie.
To nie praca na tzw etacie - liczy się chęć i zaangażowanie !
Zyski mogą Was mile zaskoczyć!
Jeśli chcecie więcej informacji piszcie.....



Praca dodatkowa.

08 kwi 2016 - 07:36:55

Skoro już znasz temat sieci mlm to może chciałabyś spróbować w Betterware :) możesz napisać na priv

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Praca dodatkowa.

05 maj 2016 - 12:12:28

Pracowałam kiedyś w programie partnerskim <moderacja-spam> Praca w domu przez internet, sprzedaje się pożyczki. Fajna opcja dla ludzi, którzy chcą sobie dorobić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-05 17:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Praca dodatkowa.

23 maj 2016 - 11:08:37

A ja dorabiam sobie pisząc teksty na zlecenie na giełdzie tekstów. Łatwa i uczciwa praca na dorobienie sobie trochę kasy. Każdy może zacząć, bo nie trzeba mieć wielkich umiejętności, wystarczą i chęci. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proponuję na początek przeczytać artykuł - <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-05 17:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

Praca dodatkowa.

31 maj 2016 - 13:34:40

Pracowałam kiedyś kilka lat jako hostessa w Poznaniu na róznych imprezach. m.in. na targach, kasa jest z tego dobra, przez weekend np. trzeba trochę się spiąć, wytrzymać duzo godzin, ale warto, kasa z tego jest, przynajmniej jak pracowałam przez w agencji Caneli, płacili dobrze, warunki ok, żadnych problematycznych sytuacji

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Praca dodatkowa.

12 lip 2016 - 14:19:14

Ja pracowałam kiedyś w Lemniscate jako ankieterka. Praca łatwa i przyjemna. Co miesiąc wpadało mi kilkaset złotych. W dodatku zdobyłam doświadczenie do CV. Firma rzetelna i dbająca o pracownika. Jako dodatkowy przychód to rozwiązanie super!

Praca dodatkowa.

12 lip 2016 - 14:48:51

Jak dla mnie to te MLMy to nie jest najlepsze rozwiązanie na dodatkowy zarobek. Ilość wysiłku włożonego w pracę nie jest współmierna z zarobkiem, a o zarobku i tak będą decydować osoby zainteresowane produktami, których w dużej ilości raczej nie da się zorganizować, oraz klienci naszych klientów i "podopiecznych". Zarobki maja tylko osoby na górze drzewka, a Twoja praca służy im, a nie Tobie. Takie jest moje zdanie.

Praca dodatkowa.

04 wrz 2016 - 17:36:42

Ja dorabiam wypełniając ankiety :) jeśli ktoś zainteresowany mogę podać kilka linków :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-04 17:45 przez malutka389.

Praca dodatkowa.

13 wrz 2016 - 12:01:35

malutka389 poproszę o linki i wyjaśnienie na jakiej zasadzie to działa

Praca dodatkowa.

13 wrz 2016 - 12:09:39

Poprosze inf na priv :)

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Praca dodatkowa.

13 wrz 2016 - 12:10:24

Prace dodatkowa najlepiej znaleźć taką, by móc ja wykonywać po godzinach. Ja na przykład piszę teksty.

Praca dodatkowa.

13 wrz 2016 - 12:12:52

Cytat
traszkaa
Prace dodatkowa najlepiej znaleźć taką, by móc ja wykonywać po godzinach. Ja na przykład piszę teksty.
Tzn? Tłumaczeni? Na jakiej zasadzie to się odbywa?

Praca dodatkowa.

13 wrz 2016 - 15:24:41

malutka389 Ja też poproszę o wiadomość ws. ankiet

Praca dodatkowa.

13 wrz 2016 - 17:19:34

Malutka 389 ja także poproszę link. Dodatkowy zarobek zawsze się przyda :)

Praca dodatkowa.

19 wrz 2016 - 19:30:00

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Nie czerpiesz wystarczającej satysfakcji z tego czym się zajmujesz? Masz zbyt mało czasu dla rodziny? Nas już te problemy nie dotykają! Zmień życie, nastawienie, myślenie! Zostań przedsiębiorcą i poznawaj fantastycznych ludzi! Wszystkich ciekawych zapraszam na priv. Ta decyzja zmieni Twoje życie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs zawodowy - pomóżcie