Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta organizacja

6 minut temu

przestrzeganie diety

23 minut temu

skuteczna dieta

59 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własny salon kosmetyczny?

21 mar 2016 - 22:52:38

Hej :)
Co myślicie o otworzeniu własnego saloniku kosmetycznego? Moim planem jest nastawienie na naturalną pielęgnację i zabiegi, ale w cenach, na które mogą sobie pozwolić "przeciętne" dziewczyny. W późniejszym czasie mam plan rozwinąć to o saunę, grotę solną. Może połączony byłby ze sklepikiem ekologicznym.
Wszystko w konwencji natury, dużo roślin, drewno na podłodze, zupełny relaks i spokój.. Do tego wieczorki relaksujące, również na zamówienie. Ewentualnie przy tym w ofercie byłyby (droższe już.) kwasy, mikrodermabrazje, pedicure medyczny itp..
Chodziłybyście na takie zabiegi? Myślę, że kosz jednego wynosiłby około 20-50 zł (od maseczek po masaże).
Znalazłaby się też jakaś duszyczka, która wie coś na temat dotacji z Unii? Bo na internecie widzę dużo sprzecznych informacji.

upp

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-22 10:02 przez madame_mary.

Własny salon kosmetyczny?

17 sie 2016 - 19:41:50

dobry pomysł i myślę ze dostałą byś dotacje na taki biznes:)

Własny salon kosmetyczny?

18 sie 2016 - 16:14:21

Dobry pomysł. Jeśli zabiegi byłyby tak tanie, to dużo osób mogłoby sobie na nie pozwolić. Jeszcze sprawdź okolicę, czy taki salon jest potrzebny, czy jest konkurencja, czy miałabyś klientów.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Własny salon kosmetyczny?

18 sie 2016 - 17:31:28

wow, za taką cenę jasne, ale czy będzie Ci się to opłacało?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Własny salon kosmetyczny?

31 sie 2016 - 15:15:39

Myślę, że to bardzo dobry pomysł na biznes. Teraz coraz więcej kobiet częściej dba o swoją urodę, a takie zabiegi stały się bardzo modne. Jest jednak jedno ale - ogromna konkurencja.<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 20:36 przez moderator.

Własny salon kosmetyczny?

31 sie 2016 - 15:18:43

pomysł pomysłem- może i dobry ale najpierw musisz policzyć koszty utworzenia sobie miejsca pracy, wyposażenia, utrzymania takiego biznesu. Lokal, comiesięczne opłaty, kosmetyki, Twoje wynagrodzenie. Policz czy w ogóle będziesz zarabiać:)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Własny salon kosmetyczny?

08 wrz 2016 - 17:35:39

Ja właśnie wystartowałam ze swoim biznesem, na razie jest skromnie, ale już myślę o rozwoju i zastanawiam się nad własnymi ciuchami firmowymi. http://firmoweciuchy.pl/produkty/medycyna-i-wellness/fartuchy-kosmetyczne - myślicie, że to dobra oferta? Z tego, co widzę oferują całkiem spory wybór fartuchów i różne rodzaje zdobień. Obawiam się tylko składania większych zamówień przez internet. Ktoś może doradzić czy ta firma jest sprawdzona i godna zaufania?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy komunikacyjne w pracy