Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

3 minuty temu

Budowa domu

7 minut temu

Projekt wnętrza

41 minut temu

usługi stomatologiczne

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja się tam zarejestrowałam dawno temu ale nie wypełniałam ankiet, rok temu zaczęłam od czasu do czasu tam wchodzić na parę minut i wypełniać- miałam 2 kampanie 1 gerard słodyczy a druga przypraw

a na poparcie zdjęcie paczki z kampanii :)



Wielka ściema ,ludzie mnóstwo czasu tracą na wypełnianiu idiotycznych ankiet i ani razu nie załapali się do testów tak

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

@Polaris3 niekoniecznie masz racje. Zapraszam na mojego bloga i instagram, adres w profilu a sama się przekonasz. Pozdrawiam:)

Cytat
Polaris3
Wielka ściema ,ludzie mnóstwo czasu tracą na wypełnianiu idiotycznych ankiet i ani razu nie załapali się do testów tak

nie do końca się zgadzam, mam konto od dawna ale loguję się raz na kilka miesięcy, wypełnię kilka ankiet które zajmą mi max 15 minut i co jakiś czas odzywają się- niedawno brałam udział w kampanii krokerów, wcześniej słodyczy i bulionetek z knorra, teraz dostałam niedawno zaproszenie do kampanii finuu i jedzenia dla kota :)

Cytat
Polaris3
Wielka ściema ,ludzie mnóstwo czasu tracą na wypełnianiu idiotycznych ankiet i ani razu nie załapali się do testów tak

A ja jak najbardziej się zgodzę.Dla mnie to zwykła sprzedaż swoich danych osobowych,bo nie ma nic za darmo.Dobrze jeszcze,jak nie przysyłają później jakichś reklam-korzystając z tych danych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca freelance Warszawa