Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Jak zostać modelką?

08 lis 2015 - 10:22:00

Witam , własnie pytanie jak zostać modelką ? Mam 17 lat , 171 cm wzrostu , jestem dość szczupła choć nie uważam sie za urodziwą wielce nie wiem nawet w sumie czy jestem ładna ale kwazimodo nie jestem xd ogólnie patrząc na nie które dziewczyny w moim wieku , modelki to większość nie jest zby piękan a tapeta i photoshop robi swoje więc chciałam tak spróbować. Zwłaszcza że potrzebuje kasy ale tez nie dlatego , chciaąłbym zaobaczyć czy wogóle moge sie starać o to. Chociażby do jakichś reklam , gazet , czaspoism jako fotomodelka albo nie wiem ... Bardzo prosiąłbym o jakieś rady moze ktos wie coś o castingach w Łodzi i jak sie do tego przygotowąc , co zrobić aby znaleźć jakoś taki casting , moze coś ktoś poleci i jak to jest w drodze ku staniu sie przynajmniej w cześci tap model

Jak zostać modelką?

08 lis 2015 - 11:47:31

Z takim podejściem raczej się nie nadajesz. Jeśli już jakaś agencja cię przyjmie nie licz na szybki zarobek. Na początku to raczej wydatek bo za wszystko płacisz sama. Mówię tu o dojazdach na sesje zdjęciowe, castingi itp. W Polsce niestety kasy z modelingu nie ma, a za granicę ciężko bo jest duża konkurencja. A w temacie jak zostać modelką, to musisz mieć wymiary mniejsze niż 90/60/90. Wejdź na strony polskich agencji modelek (d'vision, gaga models, rebel models, model plus) tam są instrukcje jak wysłać swoje zgłoszenie na casting.

Jak zostać modelką?

09 lis 2015 - 09:29:48

Cytat
szeherezada19
Z takim podejściem raczej się nie nadajesz. Jeśli już jakaś agencja cię przyjmie nie licz na szybki zarobek. Na początku to raczej wydatek bo za wszystko płacisz sama. Mówię tu o dojazdach na sesje zdjęciowe, castingi itp. W Polsce niestety kasy z modelingu nie ma, a za granicę ciężko bo jest duża konkurencja. A w temacie jak zostać modelką, to musisz mieć wymiary mniejsze niż 90/60/90. Wejdź na strony polskich agencji modelek (d'vision, gaga models, rebel models, model plus) tam są instrukcje jak wysłać swoje zgłoszenie na casting.
A dlaczego ty na samym wstępie chcesz ja zdołowac pisząc że się nie nadaje.A skąd ty to możesz wiedzieć?Może dziewczyna jak najbardziej się nadaje, a że nie jest obyta w tym świecie mody, po prostu pyta co i jak .Oczywiście może wejść na ich strony ale pyta tutaj na forum dziewczyn, które widzą co i jak bo ty raczej nie wiesz, skoro jej piszesz w ten sposób.Jaki jest powod tego że ją zniechęcasz już na samym wstępie.

Zanim wejdzie na ich strony ,zanim się zgłosi to zrozumiałe, ze pyta tutaj na forum dziewczyny, które to robią czy robiły i coś jej poradzą.No ale konkurencja jest duża, wiec lepiej kogos zniechecic, zanim w wogole gdzies pojdzie czy cos zrobi:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-09 09:35 przez filipekkrol.

Jak zostać modelką?

09 lis 2015 - 20:30:03

Piszę tak bo pracowałam jako modelka przez wiele lat więc wiem jak to jest. Jeśli na wstępie pisze, że chce to robić bo potrzebuje pieniędzy to niestety się nie nadaje. Bo ten biznes nie przynosi na początku pieniędzy, a potem nie są to nie wiadomo jakie kwoty. Więc nikogo nie zniechęcam tylko mówię jak jest.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Jak zostać modelką?

23 lis 2015 - 12:16:17

Modelką wybiegową raczej nie zostaniesz bo potrzebuja tam wysokich dziewczyn jednak jeśli będziesz zdeterminowana oraz jeśli masz ładną twarz to możesz postarać się o pracę jako modelka do zdjęć. W przypadku fotomodelek jest o wiele łątwiej i wzrost się nie liczy. Powysyłaj swoje zdjecia do niektórych agencji.
Poza tym w sieci jest wiele artykułów o tym jak zostać modelką. Poczytaj sobie bo są tam informacje o tym na co warto jest zwrócić uwagę.

Na pewno nie jest to taka łatwa droga ale nie trzeba się zniechęcać na samym początku. <moderacja>reklama



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 13:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zostać modelką?

28 sty 2016 - 15:54:00

Myślę że na początek może powinnaś zapisać się do jakiejś agencji i nie koniecznie musi to być agencja modelek, bo do takiej trudno się dostać. Pomyśl może o Galerii Twarzy Atv w Łodzi? Zapisz się do ich banku twarzy i może Cię ktoś zauważy, nie od razu przecież się zostaje modelką. Z tego co słyszałam dzięki tej agencji możesz wziąć udział w reklamie, w jakimś filmie, albo serialu, a jak trafisz do telewizji to zapewne będzie łatwiej. Słyszałam że na ich facebooku na bieżąco są zamieszczane informacje o różnych castingach, idź i spróbuj swoich sił. To bardzo fajna agencja. powodzenia:)

Jak zostać modelką?

30 sty 2016 - 22:41:17

To jest trudna praca, moja znajoma jeździ i raz jest dobrze raz nie, tzn. zwiedzi pół świata, ale żeby z tego były pieniądze to trzeba naprawdę się napocić i być w tym dobrym, wszędzie są inne kanony piękna.

Jak zostać modelką?

01 kwi 2016 - 01:30:40

malinka uważam że to bardzo dobry pomysł z tą Galerią Twarzy,sama kiedyś zapisałam się do ich bazy i muszę przyznać że wszystko było super, wystąpiłam nawet kiedyś w serialu, bardzo fajne przeżycie i faktycznie to moze być dobry pomysł na to żeby Cię ktoś zauważył, powodzenia

Jak zostać modelką?

26 lip 2016 - 09:42:11

Grunt to profesjonalne zdjęcia :) Najlepiej jest nawiązać kontakt z fajnym fotografem. Galeria Twarzy to też spoko pomysł, sama do niej należę i nie mam powodów do narzekania :)

Jak zostać modelką?

28 lip 2016 - 20:21:54

Wyslij mi swoje zdjecia. Ja się tym zajmuje. Prowadzę rekrutację i możę coś się uda załatwić. Wiadomo - nic obiecać nie mogę, ale możemy spojrzeć i się zastanowić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studentka na utrzymaniu rodziców..