Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 18:22:05

Hej dziewczyny:) wlasnie zebralam sie i zalozylam konto na szafie wkoncu:) ale to nie o tym. Mam problem z doborem podkladu do twarzy. Mam 21 lat i cere naczynkowa. Podklady ktore do tej pory mialam nie sprawdzaly sie. Po kilku h podklad sie zmywal i znowu bylo widac brzydkie naczynka:(. Poleccie mi dobry kryjacy podklad ktory w miare dlugo się utrzymuje, dobrze zakrywa, nie zatyka porow i jest w miare w przystepnej cenie a i gdzie moge dostac. Bede baaaaardzo wdzięczna. Pozdrawiam buziaki

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 18:58:00

up
Ja polecam bell kryjacy hipoalergiczny

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 19:02:10

Dziekuje za odpowiedz

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 19:37:35

Z takich lżejszych - jestem bardzo zadowolona z Revlon Colorstay :) ostatnio większość czasu jestem poza domem i po 16 godzinach jeszcze mam go na twarzy (na to pudrer Rimmel Stay Matte). Lecz to, co na naszych buziach, niekoniecznie sprawdzi sie na Twojej. Masz cere tłustą,sucha?
Mogę też polecić zmieszanie swojego obecnego podkładu z odrobiną Dermacolu, tylko w bardzo niewielkiej ilość, bo można sobie zrobić maskę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-29 19:43 przez czarnoczarna.

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 20:23:55

Ja mam cerę naczynkową i Revlon Colorstay niestety nic nie zamaskował, do tego strasznie przesuszył mi skórę.

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 20:30:30

Cere mam normalna:) ani nie tlusta ani nie sucha:)

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 20:47:56

od jakis 6 albo 7 lat uzywam lirene matujący:) i jak na razie spisuje sie znakomicie:)

Podklad do twarzy pomozcie laski

29 paź 2015 - 21:58:22

iizuniaa - niestety to prawda, może przesuszyć, dlatego pilnuje, żeby mieć dobrze nawilżone wrażliwe miejsca takie jak nos czy policzki. Na szczęście juz dawno nie miałam problemu z białymi skórkami

Podklad do twarzy pomozcie laski

30 paź 2015 - 18:25:27

jak zastosujesz korektor catrice camouflage powinno być ok, do cery naczynkowej jest tez korektor w odcieniu zielonym i on podobno tez swietnie masuje naczynka

Podklad do twarzy pomozcie laski

30 paź 2015 - 19:19:36

Dziekuje za rady:) buziaki

Podklad do twarzy pomozcie laski

30 paź 2015 - 19:37:25

olecam podkład revlon color stay można go dostać na stronie kosmetyki z Ameryki i kosztuje tam niecałe 30 zł. Do tego dobry korektor catrice który jest dostępny w hebe sama ich używam i uważam że są godne polecenia a wiem to bo też mam problemy z cerą

Podklad do twarzy pomozcie laski

31 paź 2015 - 13:00:47

Właśnie! Widziałam w Rossmannie zieloną bazę pod makijaż z firmy Bell. Może uda jej się zneutralizować widoczne naczynka. :)

Podklad do twarzy pomozcie laski

31 paź 2015 - 15:02:52

Na pewno kupie i wypróbuję :) mam nadzieje ze pomoze:)

Podklad do twarzy pomozcie laski

31 paź 2015 - 15:20:00

JA od kilku lat używam Soraya sceniczny kryjący i jest rewelacyjny. Kiedyś chciałąm zmienić na revlon colorstay ale to była jedna wielka porażka - wystarczy poczytać w necie opinie.... świeciłam się jak psu jajca , był tłusty miałam wrażenie, że moja skóra się pod nim "kisi". Szybko poszedł w kosz. Wczoraj znowu zakupiłam soraya sceniczny i wg mnie jest najlepszy ever.

Podklad do twarzy pomozcie laski

31 paź 2015 - 16:04:24

Polecam podkład mineralny z firmy Everyday Minerals. Jest to podkład w formie sypkiej ale super się utrzymuje cały dzień, ładnie kryje i do tego nie zatyka porów, jest na bazie naturalnych składników. Po nałożeniu spryskuje twarz woda termalna żeby ładnie stopil się ze skórą. Na początku też nie byłam przekonana dopóki nie zamówiłam. Można zamówić na stronie kosmetyki mineralne coś tam coś tam. Jest dosyć drogi ale też bardzo wydajny. Dodatkową inwestycja to pędzel do nakładania tego podkładu typu flat top, ale warto, na prawdę!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z praca