Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

Robimy stoisko na targach branżowych. Jakie gadżety mają największe wzięcie? Co najlepiej kupić?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Yyyyy, a jaka jest grupa docelowa i co to za branża jest ? Na moje to ważne, ale jak kto woli, bo ostatecznie to można długopisami wszystko zapchać i już.

Z moich doświadczeń powiem, że co by to nie było, ważne żeby coś dać/ mieć okazję, żeby zaczepić potencjalnego Klienta. Sprawdzają się: długopisy, smycze, cukierki(papierki z logo firmy, np. krówki), baloniki (sprawdzają się ponieważ na targach pojawiają się też dzieci), jeżeli macie większy budżet to parasolki, można też zorganizować konkurs z atrakcyjną nagrodą - Klienci będą się pojawiać, żeby wypełnić kupon - wtedy też pojawia się okazja do nawiązania rozmowy.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

My także wystawiamy już od kilku lat stoiska na targach (branża edukacyjna) i powiem tak: długopisy i cukierki to takie zapchajdziury, czyli są dobre, jak już skończą się inne gadżety. Najlepiej jednak sprawdzają się koszulki reklamowe.
To wcale nie wymaga niewiadomo jakiego budżetu. My na przykład zamawiamy je w hurtowni odzieży reklamowej www.openwear.pl i obecnie najtańsze można mieć już za 6 złotych/sztuka. W tej cenie porządnych gadżetów nie kupisz.
A koszulka nie tylko zachęca klienta do podejścia do stoiska (a mają branie, uwierz!), ale także reklamuje nas później, gdy taki klient ją zakłada i nosi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-08 10:06 przez gizzia.

Co by nie mówić to same gadżety reklamowe są bardzo ważne i ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby dokładnie wiedzieć jakiego rodzaju gadżety reklamowe na zimę najlepiej wybrać. Od razu chcę wam polecić znakomity wpis https://www.caprea.com.pl/gadzety-reklamowe-na-zime/ ponieważ to właśnie tam fajnie o tym napisano.

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Od siebie polecam kontakt z firmą, która zajmuje się przygotowywaniem stoisk na takie targi reklamowe. Firm w Polsce jest wiele, jeśli potrzebujesz kogoś z doświadczeniem , polecam ich:
https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/

W firmie korzystamy z ich pomocy od dobrych kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni:

duże doświadczenie
profesjonalizm
profesjonalna zabudowa targów reklamowych
jak również możliwosć przygotowania dobrej jakości gadżetów reklamowych na targi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie o prace