Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Cześć.Chciałabym przelać pieniądze do UK. Mieszka tam moja siostra z siostrzenicą, której jestem chrzestną.Nie będę kombinowała z prezentem tak wiec postanowiłam wysłać pieniążki i niech siostra jej tam coś kupi ( niech dziewczynka sobie wybierze).Może doradzicie mi jak można w szybki sposób nadać pieniążki do Anglii ?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

A o jakie to kwoty chodzi? Pytam, bo jeżeli jakieś drobne, to w zasadzie każdy sposób transferu jest duży.
Przy kwotach powyżej załóżmy 500-1000 zł, to mogłabym polecić easysend.pl
Oni nawet tam obecnie mają jakąś promocję urodzinową przez cały wrzesień 2015. Z tego co widzę na ich stronie to przelew z PL do UK to w kwotach do 2 tys zł kosztuje 10 zł. Przy wyższych kwotach jest jeszcze taniej.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Wielkie dzięki!

Pieniążki już przelane i odebrane w Anglii :)

Najlepszym i najtańszym sposobem na przesłanie swoich pieniędzy z Anglii jest internetowy serwis Transferwise.
Jeśli użyjesz tego linku: https://transferwise.com/u/4af37 wtedy twój pierwszy transfer do £3000 będzie za darmo.
Każdy kolejny transfer pieniędzy będzie kosztował £2.99, co porównując z innymi serwisami oraz bankami jest najlepszą ofertą.
Transfer zwykle zajmuje dwa dni, ale ja zawsze mam moje pieniądze na drugi dzień.
Kolejną zaletą jest naprawdę dobry kurs wymiany waluty, lepszy niż gdziekolwiek indziej.
Moje doświadczenie jest zawsze świetne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-07 13:25 przez marcin547.

Do polski wysyłałam przez Transfer24 i zapłaciłam 0.69 euro za przelew, ale nie wiem czy można w drugą stronę...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakup koron norweskich