Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Przelew z Polski do Anglii

14 sie 2015 - 12:21:34

Chciałam zwrócić dług który zaciągnęłam podczas mojego pobytu w Anglii. Chodzi w przeliczeniu około 200 funtów. W jaki sposób mogłabym w miarę tanio przetransferować te pieniądze na brytyjski rachunek bankowy?

Przelew z Polski do Anglii

14 sie 2015 - 12:46:38

hej - ja polecam przez stronę http://www.england.pl/ - powyżej jakieś tam kwoty nie pobierają opłat i wszystko idzie błyskawicznie.

Przelewałam przez nich pieniądze chyba już z 5 razy i 0 problemów :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Przelew z Polski do Anglii

14 sie 2015 - 14:23:20

Jest taka zasada, że nie ma nic za darmo :) Gdyby było za darmo, to komu by się to opłacało? Zawsze są jakieś opłaty.
Jeżeli ma być tanio, to na pewno nie przez western union czy paypal. Sprawdź sobie jeszcze easysend.pl
Tam kosz transferu do Polski dowolnej kwoty kosztuje 2 funty i kasa jest na drugi dzień roboczy na koncie w Polsce. Jeżeli ma być szybciej, to polecam superfast - wtedy kasa jest w max 2h w kraju, ale jest trochę drożej, bo koszt to 5 funtów niezależnie od wysokości przelewanej kwoty. A i u nich jest tak, że przy rejestracji pierwszy przelew jest za free na dzień dobry.

Przelew z Polski do Anglii

04 mar 2016 - 17:43:36

Czy według Was azimo jest wiarygodne? Znalazłem info na tej stronie i nie wiem, mam wątpliwości??? Czy ktoś może mi cos na ten temat doradzić?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Przelew z Polski do Anglii

16 mar 2016 - 13:38:46

Najlepiej jest sobie założyć konto walutowe w funtach.... Ewentualnie przelej przez kantor internetowy oraz wskaż tam konto polskie, na które chcesz spłacić zaciągnięty dług. Jest wiele dobrych możliwośći. Jeśli chodzi o firmy pośredniczące to niestety ale pobierają one opłaty za przelanie kasy. Moim zdaniem warto jest szukać takich okazji, w których nie trzeba będzie tej opłaty płacić ^^

Szczególnie,że konto walutowe zawsze się przydaje. W sieci są porownania kont tak więc sobie zerknij.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Przelew z Polski do Anglii

29 mar 2016 - 13:10:41

Dobrą opcją jest przelewanie za pośrednictwem kantorów internetowych. W ten sposób uzyskujemy najkorzystniejszy kurs z możliwych.
Tylko do tego przydałoby się posiadanie jakiegoś konta walutowego. A te w wielu bankach nie należą do najtańszych. Należałoby więc porównać sobie wszystkie za i przeciw.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Przelew z Polski do Anglii

19 kwi 2016 - 09:43:39

Jeżeli ma być tanio, to najlepiej zrobić to za pośrednictwem chociażby kantorów internetowych. Taki cinkciarz ma w swojej ofercie również przelewy międzynarodowe.
Tylko przy korzystaniu z kantorów internetowych dobrze jest posiadać konto walutowe. Osobiście dużo przelewam w euro - w smart banku mają dobrą ofertę. Fakt, że nie ma dużej ilości placówek, ale szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to nawet.
Tutaj można to dokładnie zbadać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-20 15:50 przez vallen.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Przelew z Polski do Anglii

29 kwi 2016 - 15:16:15

najlepsza oferta EasySend. Wszystkie przelewy z Polski do UK są za 0zł. wszystkie bez wyjątku. bardzo dobry kurs i pieniądze na koncie w max 24h. Polecam

Przelew z Polski do Anglii

02 sie 2019 - 11:17:56

Polecam również Klik-24 tak jak easysend przelewy do UK za darmo i czas realizacji 24h ale za to lepszy kurs walut.

Przelew z Polski do Anglii

02 sie 2019 - 14:36:04

To za taki przelew płaci się jakieś dodatkowe pieniądze, czy jak to wygląda?

Przelew z Polski do Anglii

08 sie 2019 - 13:25:47

Tak, jezeli twoj bank ma taka opcje to jest ona dodatkowo platna wg cennika. Ewentualnie jezeli osoba w anglii ma konto paypal to mozesz sobie tez takie zalozyc i przelac jej tym sposobem.

Przelew z Polski do Anglii

11 gru 2019 - 11:59:15

Ja tez robilam to PayPalem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Założenie sklepu internetowego