Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

36 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane co mam ubrać? Jakieś wskazówki, porady mile widziane :)
Możecie też opisywać jak to wyglądahelp
Jestem mega zestresowana bo jutro ją mamboję się

mojej siostrze z marszu kazali przez godzinę obsługiwać w sensie doradzać klientom, szukać rozmiarów, pytać czy może w czymś pomóc. W rezultacie pracowała tak przez 3 h, bo kierowniczka szukała jakichś papierów.

dziękuję za odpowiedź :) a pamiętasz w co się ubrała? :D

Cześć :)
Pracuje w jednym z brandów firmy inditex. Nie jestem z Zary, ale moja przyjaciółka jest tam kierowniczkę plus w każdym z brandów rekrutacja wygląda tak samo. Przede wszystkim prawie zawsze pytamy czy wiesz co to inditex, jakie marki wchodzą w jego skład i nieco o historii!! Prawie zawsze, bo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że przykładowo Stradivarius, czy Bershka to jedna rodzina :) Jeśli chcesz mogę opowiedzieć Ci więcej o rozmowach rekrutacyjnych, ale na pewno mogę Cię zapewnić, że będziesz mieć godziny próbne, więc nie możesz założyć czegoś co będzie ograniczać Twoje ruchy. Weź baletki, bądź mokasyny co wolisz, bo na płaskim zawsze łatwiej, spodnie eleganckie. Fajnie jak masz jakiś efektowny modny dodatek, typu duży naszyjnik. Bo przecież chcesz pracować w firmie, która jest jedną z największych dystrybutorów mody na świecie, więc z założenia powinnaś znać się nieco na tym. W tym momencie firma oferuje nam ćwiczenia z pozytywnego myślenie, tak więc co nie wybierzesz uśmiech jest najważniejszy !

Dziękuję bardzo za informacjelove

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep z artykułami dziecęcymi