Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Program do fakturowania

20 lip 2015 - 06:44:34

Od niedawna prowadzę DG na samozatrudnieniu. Niedługo będę musiała wystawić swoją pierwszą fakturę dla pracodawcy. Jaki program komputerowy najlepiej będzie nadawał się do jego wystawienia?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Program do fakturowania

20 lip 2015 - 10:49:10

Ja używam BizIn - <moderacja-spam> Większość opcji dotyczących fakturowania masz bezpłatnie, więc na początek wystarczy, ale później polecałabym wykupić licencję. Nie jest droga, ja płacę jakieś 10 zł miesięcznie, a np. wtedy można automatycznie wystawiać cykliczne dokumenty, co bardzo ułatwia życie przy większej ilości klientów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 8/5

Program do fakturowania

20 lip 2015 - 10:53:13

Cytat
elvirr
Od niedawna prowadzę DG na samozatrudnieniu. Niedługo będę musiała wystawić swoją pierwszą fakturę dla pracodawcy. Jaki program komputerowy najlepiej będzie nadawał się do jego wystawienia?

Jest naprawdę wiele możliwosći .Sama na początku starałam sie być ambitna i wystawiałam na poczatku faktury w wordzie a potem w programie excel jednak nie sprawdziło się to. Bardzo łatwo jest popełnić błąd Na przyklad zapomni się dać jakiegoś dopiska i potem trzeba robić korekty a to nie jest fajne ani dla Ciebie ani dla osoby, której wystawiasz taką fakturkę. Tak wiec polecam korzystać z darmowych programów. Taki program praktycznie poprowadzi Cię za rączką od porzadku do końca. Tutaj masz filmik o tym jak obsługiwac takie darmowe programy do fakturowania:



Ja obecnie korzystam z programu Infakt.

Program do fakturowania

20 lip 2015 - 11:05:27

Też polecam Infakt. Bardzo prosty w obsłudze :)

Program do fakturowania

12 lis 2015 - 15:40:01

Jak dla mnie niezawodna jest MagFirma, naprawdę bardzo ułatwia sprawę i oszczędza czas.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Program do fakturowania

26 lis 2015 - 11:03:40

Różne programy, również te do fakturowania znajdziesz <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:33 przez moderator.

Program do fakturowania

07 maj 2016 - 18:14:28

Ja polecam zdecydowanie programik, z którego sama korzystam. www.magfirma.pl bardzo prosty, niedrogi, bo miesięczna opłata to grosze. Ma dużo przydatnych funkcji i jest online. Zawsze można przetestować.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Program do fakturowania

17 cze 2016 - 11:07:04

A korzystacie może z programów online do fakturowania? Czy to bezpieczne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 11:07 przez vallen.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Program do fakturowania

21 cze 2016 - 11:28:23

Gdy miałam jeszcze firmę, to przez pierwszy rok, gdy byłam na pakciecie promocyjnym korzystałam z tych faktur online od nazwa.pl
Usługa nazywała się z tego co pamiętam, Active.Invoce.
Później znalazłam dużo tańszy, ale działający bardzo podobnie INWO. Też działa przez przeglądarkę. Okazał się nawet łatwiejszy w obsłudze, szybki, wystawienie faktury zajmowało niecałą minutę. Generowana była do PDF, ale zawsze gdy się zalogowałam mogłam pobrać ponownie na dysk.
Do trzech faktur w miesiącu program jest darmowy. Powyżej 3, trzeba zapłacić 7 zł netto. Załóż konto. To nic nie kosztuje. Zobacz jak funkcjonuje w praktyce.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Program do fakturowania

21 cze 2016 - 12:03:45

Ja całą księgowość prowadzę w ifirmie. Miesięcznie kosztuje to 56 zł, ale ja nie mam głowy do samodzielnego prowadzenia książki przychodów, ewidencji pojazdu, wyliczania pitu. Pod koniec miesiąca wprowadzam wszystkie faktury a system sam wszystko wylicza. Potem tylko drukuję i do segregatora.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Program do fakturowania

22 lip 2016 - 12:07:11

U mnie to wygląda tak, że mam OUTSOURCING KSIĘGOWY: <moderacja-spam> i mam w tym wszystko czego potrzebuję : obsługę księgową, płacową, podatkową, doradztwo biznesowe, pozyskiwanie finansowania czy sporządzanie biznesplanów. Mam stały nadzóe ksiegowy i bieżące informacje o każdej zmianie w prawie, która może mnie w jakiś sposób dotyczyć. Jest to wygodne dla mnie bo zarządzając firmą nie jestem w stanie kontrolować wszystkiego-nie ma takiej możliwośći.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Program do fakturowania

15 paź 2016 - 20:56:41

@vallen, ja korzystam z takiego programu online. Tylko nie do końca z samego programu, bo to system mojego biura rachunkowego. Ksiegowość prowadzi mi tax care, wiec przez ich system przesyłam dokumenty do ksiegowej, widzę tam też wszystkie rozliczenia, które robi właśnie księgowa. Jest możliwość fakturowania, kontroli nad finansami itp. Fajny system i za darmo :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Program do fakturowania

10 lis 2016 - 09:56:58

Ja polecam programy online. Takie jak infakt z tym, że tam przy darmowym koncie można w miesiącu wystawić max 3 faktury. Jeszcze jest fakturownia i tam się płaci abonament wszystko za to jest proste i jasne w obsłudze.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Program do fakturowania

29 lis 2016 - 20:15:26

Mój znajomy też używa Infakt i sobie chwali. Podobno tanio i dobre wsparcie. Sam program dostępny online, więc można korzystać wszędzie, gdzie jest internet.
Czy dostanę kredyt hipoteczny na umowę zlecenie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-12 21:17 przez malarka990.

Program do fakturowania

27 gru 2016 - 15:04:03

Używam Symfonii Sage i polecam. Ma przyjazny interfejs i moduł do generowania jpk. Jak dokupisz gwarancję dostajesz dostęp do obsługi technicznej i aktualizacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żabka Cafe