Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 09:55:37

witam, w pracy jest wyscig szczurow
kazdy chce jak najlepsze miec wyniki dla kasy, dla nagrody
ja pracuje ciezko, uczciwie, chce nagrode za swoje wyniki nie za listosc,
niektorzy chodza kombinuja oszukuja a mnie to doprowadza do szalu !!!

jestem nerwowa, zla , to sie odbiaj na moim zdrowiu i na mojej rodzninie, o niczym innym nie mowie tylk o tym...

nie chce rozwiazan zeby isc d oszfe itp tylko co zrobic zeby sie uspokoic? jakies warsztaty ?

moze ktoras z was miala podobne sytuacje w szkole w pracy ? jak sobie radzilyscie ?

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 11:00:58

a moze masz możliwość przeniesienia się do innego działu/teamu w którym pracują fajniejsze osoby? albo poszukaj czegoś nowego

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 11:20:35

nie moge, chodzilo mi o pomoc w kategorii zeby zmienic nastwienie, odpuscic ;(( albo cos na nerwy, i ogolnie dowiedziec sie czy Wy tez tak kiedys mialyscie,, walka o sprawiedliwosc to walka z wiatrakami ;/

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 13:02:25

tak ja tak mam,pomaga mi oxazepam niestety,tylko

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 14:29:21

nie chce lekow :(( i tak biore troche na migrene wiec nie chce niszczyc wiecej organizmu..

postanawiam sobie ze wyluzuje, ze nie bede walczyc z nimi ale czasem tak mnie nerwy biora..

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 14:51:16

moze jakies medytacje,joga?:)

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 16:59:22

Nie bierz żadnych leków. Są inne metody na stres niż faszerowanie się lekami w młodym wieku. Ja zaczęłam biegać. Dla mnie to rozwiązanie na wszystko :) Polecam :)

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 17:35:08

no chyba zaczne cwiczyc, mimo ze nie mam za bardzo czasu ale chociaz minimum 15 minut dziennie postaram sie,
jakies pomysly jeszcze na walke ze stresem ?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 17:40:22

miałam kiedyś pracę, gdzie zwycięzcę miesiąca witano brawami, po udanej transakcji trzeba było zadzwonić w dzwon na końcu sali, szef miał parcie na sprzedaż, wypłata zależała od wyników... patrzyłam na wyścig szczurów z politowaniem. Zmieniłam pracę i to była najlepsza decyzja ever. Odpowiedz sobie, ile set złotych jest wart spokój w twoim domu? 200? 500? Ile wynosi owa nagroda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 17:49 przez roksolana83.

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 17:52:33

miałam podobną pracę. Pracowałam w przedszkolu, gdzie niektóre dziewczyny nie robiły w dzien z dziecmi nic, tylko siedzialy a dzieci same sie soba zajmowaly, a jak wchodzila szefowa to nagle tance i spiewy. Mialy najlepsza wyplate. uczciwe dziewczyny pracowaly normalnie robily zajecia zabawy itp. i nie mialy za to nic. ja sie zwolnilam, bo nie dawalam rady psychicznie.

aha i jeszcze jedno...
pisalam tu kiedys czy mam zmienic prace, bo dostalam propozycje. Radzilyscie, ze tak, i tak tez zrobilam. najlepsza decyzja zycia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 17:55 przez makeupkit.

stres, agresja przez prace - pomocy

24 maj 2015 - 23:49:03

musisz nauczyć się olewać resztę wariatów, którzy ci szkodzą ! ! ! u mnie trwało to latami teraz tylko czasem się wkurzam ( nie wdawaj sie w plotki i różne takie tam pierdoły, rób swoje i tyle), po za tym musisz mieć odskocznię od pracy, zumba, rower, basen itp. coś gdzie kompletnie zapomnisz o robocie, serio to pomaga.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

stres, agresja przez prace - pomocy

25 maj 2015 - 21:40:50

Spróbuj treningu autogennego Schultza, kiedyś go trenowałam i nawet pomagało, jeśli nie chcesz brać leków to spróbuj czegoś łagodniejszego, sama czasami biorę nervomix (jest na bazie melisy), pomaga mi się odprężyć, bo zazwyczaj biorę jeśli nie mogę spać, jeśli chcesz skutecznie zmienić nastawienie polecam znalezienie dobrego psychologa.

stres, agresja przez prace - pomocy

01 lip 2015 - 22:32:29

Co to jest za trening? Nervomix znam bo stosuję, ale o tym pierwsze słyszę..

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

stres, agresja przez prace - pomocy

02 lip 2015 - 12:53:54

U mnie tez Nervomix sie sprawdza ale mam ten mocniejszy Control. Uzywam go w sytuacjach krytycznych a ostatnio mi ich nie brakowalo.

stres, agresja przez prace - pomocy

24 lip 2015 - 09:29:55

Cytat
engells111
nie moge, chodzilo mi o pomoc w kategorii zeby zmienic nastwienie, odpuscic ;(( albo cos na nerwy, i ogolnie dowiedziec sie czy Wy tez tak kiedys mialyscie,, walka o sprawiedliwosc to walka z wiatrakami ;/

jak coś na nerwy to Nervomix Control. Brałam jakiś czas temu i mi pomagał. Czułam się taka delikatnie rozluźniona i mogłam właśnie skupić się na pracy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposób na dorobienie