Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stres, agresja przez prace - pomocy

19 lut 2016 - 09:07:07

wiem o czym mówisz, bo też jestem typem człowieka, który bardzo źle radzi sobie z dużym poziomem stresu, który trwa nawet do kilku dni.
jestem wtedy poddenerwowana, niespokojna, ręce mi się trzęsą, czuję uderzenia gorąca, nie mogę się skupić na niczym innym prócz rzeczy, która wywołała ten stres, wzrasta mi apetyt, potrafię warczeć o byle co - koszmar.
jednak zamiast sięgać po jakieś tabletki czy udać się do psychologa zaczęłam ćwiczyć i fizyczne zmęczenie mocno się przyczynia do rozładowania psychicznego napięcia, mogę spokojnie polecić bieganie, skakankę albo inne przez ok 20-30 minut każdego dnia, działa cuda.
w końcu podczas ruchu hormony szybciej pracują i wytwarzają więcej substancji wpływających na samopoczucie człowieka.

stres, agresja przez prace - pomocy

05 gru 2016 - 14:12:07

Zdarza mi się stosować Nervomix czasami zwłaszcza w różnych sytuacjach stresujących w pracy. Nervomix jest ziołowy i nie uzależnia a do tego nie otumania. Dla mnie to najlepsze co brałam do tej pory , pomaga baardzo

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

stres, agresja przez prace - pomocy

17 lut 2017 - 14:30:17

Też kiedyś tak miałam plus jeszcze sama wychowuję dziecko także wracałam do domu, a córeczka już spała. Rano wychodziłam to nawet śniadania dobrze nie zjadłam. Postanowiłam założyć własną firmę obawiałam się jak każdy na początku że nie wyjdzie i zostanę bez grosza z dzieckiem, no ale się udało może nie zarabiam kokosów ale wystarcza i nikt mnie nie pogania. Część sprzętów do firmy wzięłam w i-leasing a na to co mnie było, stać kupiłam za oszczędności

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

stres, agresja przez prace - pomocy

20 lut 2017 - 11:24:39

Nie chcę nic mówić, ale zaoszczędzisz sobie pare lat życia odejmując stres jak pójdziesz na swoje. Trochę się spiąć finansowo i czasowo i można bez problemu założyć sklep internetowy. Narzędzia takie jak sellingo i bez problemu można niskim kosztem stworzyć bardzo dobrze prosperujący sklep. Problemem może być tylko zły towar, ale jestem pewna, że każdy zakłądający biznes dba o to, by był jak najlepszy.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 8/5

stres, agresja przez prace - pomocy

22 maj 2017 - 19:47:47

A nie lepiej rzucić to i poszukać innej pracy? Teraz jest najlepszy na to czas - pełno ofert w sieci http://www.gowork.pl/praca/rybnik;l , na różne stanowiska i w różnych miastach.Po co się tak stresować i denerwować?

stres, agresja przez prace - pomocy

22 maj 2017 - 22:11:26

Powiem tak,już długo nie pracuję ale wiem co to stres w pracy przez cały okres swojej a był to jedyny zakład w ktorym pracowałam do emerytury miałam nadcisnienie 200/120 i wiecej,jak człowiek jest ambitny tak ma,nastały straszne czasy, chyba o wiele gorsze jak kiedyś,wspólczuje nic Ci nie zostało jak pić ziółka lub tabletki ziołowe pelno tego w aptece ,oxsazepan ,relanium uzależnia wycisza.ale to nie to,idź do psychiatry ,psychologa na pewno zadziała sa warsztaty a ambitnych szczurów olej,klapki na oczy ,rób swoje wiem ,wiem że to paranoja a może sprubój sie zaprzyjażnic ciastka kawa oczywiscie tylko w pracy,cos musisz zrobić bo grozi ci depresja a to juz nie żarty,groźna choroba,nie chce odpuścić ,bierze się leki które ogłupiaja i kiedy mysli się że po niej, wraca.Zyczę wytwałosci i znalezienie porozumienia a nerwy ziółkami,trzeba nie raz odpuscić.pozdrawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktos z podkarpacia jedzie na sezonowa?