Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gadżety reklamowe

04 maj 2015 - 12:47:53

Chcemy z rodzicami trochę rozreklamować naszą firmę - i namówiłam ich na zainwestowanie w gadżety reklamowe. Zastanawiamy się gdzie je zamówić. Oczywiście w grę wchodzą kubki, długopisy itp., ale może jakaś firma oferuje jeszcze coś ciekawego? Chcemy się wyróżnić. Może ktoś zamawiał takie gadżety?Jest tego w internecie ogrom, tutaj znalazłam kilka firm: [moderacja - link/reklama]ale chetniej wybieram opcje juz sprawdzone przez kogoś. Dlatego będę wdzięczna.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 12:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Gadżety reklamowe

29 maj 2015 - 15:54:23

Jako zdecydowanie sprawdzoną firmę mogę polecić agencję www.grupalava.pl Przygotowywali dla mnie kubki termiczne i pendrivy. Towar wysokiej jakości, wszystko wykonane w odpowiednim czasie. Obsługa jest bardzo miła.

Gadżety reklamowe

17 sie 2015 - 22:01:55

Wszysko właściwie zależy od rodzaju prowadzonej działalności, segmentu klienta do którego chcemy dotrzeć no i oczywiście możliwości finansowych jakimi operujemy. Dość tanio wychodzą chyba torby i inne opakowania reklamowe: [moderacja - link/reklama] bo towar w coś pakować i tak zawsze trzeba. Pen drive o których pisze koleżanka są już nieco droższe no i umówmy się kto ich jeszcze teraz używa? Kubki termiczne-fajny pomysł ale bardziej dla kobiety chyba.Określ kierunek i klienta to coś można będzie doradzić!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 12:33 przez moderator.

Gadżety reklamowe

20 sie 2015 - 08:19:55

Nie ma co chyba tak bardzo iść w te gadżety bo to było fajne ale kiedyś.

Gadżety reklamowe

25 sie 2015 - 08:50:00

Ja też proponuje w inną stronę iść niż typowe gadżety!

Gadżety reklamowe

31 sie 2015 - 15:01:57

Dużo zależy też od tego jakie prowadzicie przedsiębiorstwo, można wybrać gadżety z motywem związanym z tematyką firmy. Jeśli sprzedajecie coś dobrym pomysłem jest zakup toreb z logo, np. toreb ekologicznych lub innych reklamowych. Tego typu torby możecie znaleźć na stronie paperbag.pl. To również dobry sposób na zapakowanie gadżetów np. dla stałych klientów. Pozdrawiam serdecznie :)

Gadżety reklamowe

16 wrz 2015 - 16:42:39

Właśnie bo trudno tutaj coś doradzić jeżeli nie wie się jakiego typu firmy to dotyczy albo chociaż jakiej branży. Gadżetów reklamowych jest naprawdę bardzo wiele do wyboru to też zależy w jaki sposób i gdzie chce się ich używać w celu wypromowania. Ludziom najczęściej kojarzą się z jakimiś długopisami, brelokami czy usb ale są jeszcze trochę bardziej oryginalne ciekawsze opcje które nie muszą być wcale drogie. Zajrzyj sobie np. na stronę www.art-office.pl tam mają spory wybór.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety reklamowe

16 wrz 2015 - 17:36:32

Najlepiej żeby to był prezent małej wartości(obecnie nie może przekroczyć 10 zł).

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety reklamowe

18 wrz 2015 - 08:13:18

A skąd takie limity? To jakaś zasada, że nie może przekroczyć 10 złotych?
Ja myślę, że takie gadżety powinny być przede wszystkim praktyczne. Sama jestem zwolenniczką na przykład koszulek reklamowych. Chcecie, to sobie sprawdźcie ceny tutaj: [moderacja - link/reklama]
Myślę, że na sztuce na pewno tych 10 złotych nie przekroczy, a ludzie bardzo chętnie je biorą.
Pod linkiem, który podałam znajduje się hurtownia odzieży reklamowej i mają tam rzeczy bardzo dobrej jakości. Myślę, że warto się zainteresować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 12:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 2/5

Gadżety reklamowe

16 paź 2015 - 10:55:38

Gadżety reklamowe - fajna sprawa o ile wyróżniają się na tle innych - kubki, długopisy, koszulki można dostać wszędzie. Kiedyś widziałam bardzo fajny gadżet w postaci kalendarza na ścinę. Z tego co się orientuje projekt i druk kalendarza ściennego lub biurkowego nie jest wcale taki drogi i czasochłonny, zobacz chociażby na stronie [moderacja - link/reklama] Mi osobiście takie kalendarze bardzo się podobają, sama bym sobie taki sprawiła - własnego projektu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 12:35 przez moderator.

Gadżety reklamowe

12 lis 2015 - 12:25:24

gadzety jak dla mnie fajna sprawa , ale to zalezy własnie jaka branża :)
moga byc to np. torby ekologiczne , długopisy , bryloki , smycze , kubki , swiece , notesy , magnesy, mini produkty sporzywcze/kosmetyczne , jak bys okresliła branze było by łatwiej cos doradzic idea noj oczywiscie jakies fajne wyzytówki :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 5/5

Gadżety reklamowe

18 sty 2016 - 10:28:21

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to fajnie sprawdzą się torby z logo. Dobrze wybrać ekologiczne torby, ludzie zwracają na to uwagę.
<moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-01 19:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Gadżety reklamowe

25 lut 2016 - 11:45:12

My jakiś czas temu postanowiliśmy zamówić gadżety reklamowe dla stałych klientów oraz gadżety dokłądane do większych zamowień. Powiem Wam,że się opłaciło bo ludzie są bardzo łasi na prezenty oraz są zadowoleni kiedy coś dostaną do zamowienia. Często perspektywa dostania prezentu skłania ich wręcz do większych zakupów.

Szczególnie zadowoleni są z koszulek reklamowych. Przy zamawianiu większej ilości koszulek cena za jedną nie jest taka wysoka. Od jakiegoś czasu zamawiamy koszulki metodą sitodruku. Dobre ceny ma na przykład ta firma: <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-11 19:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Gadżety reklamowe

01 kwi 2016 - 18:57:23

najlepszym gadżetem reklamowym są pendrive z nadrukiem logo - to coś czego klienci będa długo używac. <moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-01 19:25 przez moderator.

Gadżety reklamowe

01 kwi 2016 - 19:39:19

A ja bym był zadowolony z karty "niezbędnik". To taka metalowa blaszka z kluczem, otwieraczem, małym nożykiem. Kosztuje w hurcie pewno 2-3 zł, a jakie to użyteczne cudeńko :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poziom znajomości j.obcnych w CV.