Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ubezpieczenie na zycie indywidualne

29 mar 2015 - 20:28:13

Witam szukam ubezpieczenia na życie indywidualne może polecicie jakieś dobre ubezpieczenie bo tyle tych firm się otworzyło że nie wiem która jest dobra a która zła.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

29 mar 2015 - 20:40:30

W Allianz jest taki produkt jak Plan na dziś na jutro. Polecam!

ubezpieczenie na zycie indywidualne

29 mar 2015 - 20:43:09

właśnie ja słyszałam ze allianz nie jest za dobry że nie chcą wypłacać odszkodowań jak coś się stanie. a mi właśnie chodzi o to że jak będę płacic żeby w miare wyplcali za odszkodowania czy za cokolwiek co się należy a nie żerowali na ludziach żeby placic ubezpieczenie a nic z tego nie miec.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

16 cze 2015 - 06:05:58

Ja jeszcze nie miałam doświadczenia z firmą Allianz ale obecnie mam ubezpieczenie na życie indywidualne w PZU. Duże towarzystwo a sama właśnie do takich mam największe zaufanie.Powiem Wam,że wybierająć najlepiej będzie skorzystać z pomocy doradcy. Niech on dobierze Wam odpowiednie ubezpieczenie bo jednak jest tego dość sporo. Na stronie: [Moderacja - nieopłacona reklama] - macie kontakt do doradcy. Można tam zostawić numer telefonu i ktoś powinien się do Was odezwać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 07:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

02 lip 2015 - 08:39:40

Ja bym radziła posawić na jakąs większą firmę ubezpieczeniową. Przynajmniej masz pewność w takim przypadku,ze w razie jakiegoś przykrego zdarzenia firma wypłacić Ci pieniądze. Tak wiec pzu, warta czy też Allianz. OBecnie sama jestem ubezpieczona grupowo w pracy. Ty pewnie jak chcesz się ubezpieczyć indywidualnie będziesz płaciła trochę więcej. A najlepiej byloby się zapytać nie tutaj ale na jakimś forum branżowym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-26 18:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

02 lip 2015 - 13:07:02

Moim zdaniem najlepsze ubezpieczenie ma Compensa. Sama mam u nich i ubezpieczenie na mieszkanie i dla kazdego czlonka rodziny. Jak dla mnie warto się odezwać do nich.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

08 lip 2015 - 23:59:23

Też mam w Compensie i nie narzekam. Składka jakoś nie bije po kieszeni, a jak się poczyta na forach to widać, że mają dobre opinie.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

18 wrz 2015 - 20:02:24

Myślę, że w generali znajdziesz odpowiednią dla siebie polisę w wersji indywidualnej. Ja sobie dobrałam ilość ryzyk do swoich potrzeb i przy okazji mam ochronę swojego zdrowia.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

28 wrz 2015 - 09:07:36

Ja ubezpieczam sie na życie w proama.Kiedyś miałam ubezpieczenie grupowe w pracy i ono miało najlepszy zakres ubezpieczenia ale potem przeniosłam się do innej pracy, w której nie było możliwośći wykupienia sobie takiego ubezpieczenia tak więc musiałam poszukac sobie czegoś na własną rękę. Tak więc wczytałam się w zakresy ubezpieczeń i wybrałam ubezpieczenie w Proama. Ze wszystkich mieli najszerszy zakres ubezpieczenia w porównaniu do ceny.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-07 12:55 przez elvirr.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

30 wrz 2015 - 01:10:16

Rivena sensownie proponuje, lepiej szukać w sprawdzonych TU niż w firmach krzakach, tak co do zasady.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

30 wrz 2015 - 08:47:04

Warta ma teraz fajne pakiety ubezpieczeń na życie poza tym polecam jeszcze Avive.. :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

07 mar 2016 - 07:59:45

Ja ostatnio zdecydowałam się na kupno sobie ubezpieczenia na życie. Na początku zastanawiałam się nad tym ze studiów ale nie mogłam zobaczyć jaki jest jego zakres, poza tym wcale tanie nie było.... Doszłam do wniosku,ze nie będę brała ubezpieczenie w ciemno. Wykupię je sama.

W wyborze pomógł mi doradca z superpolisy. Przedstawił mi oferty wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Łatwiej było mi zdecydować się na odpowiednie.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

07 mar 2016 - 08:47:27

Mój chłopak od 10 lat ma firmę ubezpieczeniową. Jesli chcesz to mogę z czystym sumieniem Ci go polecić. Nigdy nie naciąga ludzi na zbędne wydatki a na spotkanie można umówić się bez żadnych konsekwencji i w każdej chwili mozna zrezygnowac z takiego ubezpieczenia. Jesli jestes zainteresowana szczegołami napisz do mnie na priv:) Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia dla Nas.

ubezpieczenie na zycie indywidualne

07 mar 2016 - 09:30:57

Według mnie tylko PZU, solidna, rzetelna firma. Sama mam tam wszystko ubezpieczone, kilka odszkodowań zdążyli wypłacić i nie jest źle :) Mam ubezpieczenie na życie i dzieci też mają swoje ubezpieczenie;)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

ubezpieczenie na zycie indywidualne

10 mar 2016 - 12:56:19

Przed wyborem ubezpieczenia na życie skonsultowałam się z Panem Michałem Strzylak :) Pomógł mi wybrać odpowiednie ubezpieczenie :) Tutaj macie namiary <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-26 22:22 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Próbny dzień w pracy ( PLAY, Orange, T-Mpbile, Plus), pomóżcie!