Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

free spin za rejestracje

50 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca - za WYSOKA PŁACA

23 mar 2015 - 21:34:20


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-25 21:24 przez kayc.

Praca - za WYSOKA PŁACA

23 mar 2015 - 21:52:17

skoro księgowa chce to jakoś "zataić" przez szefem, to na Twoim miejscu skontaktowałabym sie z osobą ktora Cie zatrudniała lub z menagerem. jesli na umowie masz 300 zł wiecej i jest Twoj podpis oraz szefa to ta kwota powinna być Ci wypłacana. może tez byc tak ze ksiegowa bedzie brala "Twoje 300 zł brutto" dla siebie i nikt o tym nie bedzie wiedzial.. wiesz jak jest.. aneks to tylko aneks.. nie daj sie podpucic..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Praca - za WYSOKA PŁACA

24 mar 2015 - 08:55:40

Cytat
kayc
... CZY MOGĘ SIĘ NIE ZGODZIĆ NA PODPISANIE TEGO POZWOLENIA NA POTRĄCANIE MI PIENIĘDZY Z WYNAGRODZENIA?

Oczywiście, że tak. Możesz nie zgodzić się na podpisanie takiego oświadczenia.

W ogóle to cóż to za kuriozalny pomysł ! Co to za kadrowa jest co takie bzdury wymyśla. Ciekawe jaki tytuł potrącenia poda na tym niby oświadczeniu. To jest jakiś szwindel, a jedyną drogą do powrócenia do poprzedniego mniejszego wynagrodzenia, moim zdaniem, jest wypowiedzenie zmieniające jeśli to umowa o pracę. Przecież od wynagrodzeń opłaca się pochodne typu zus i podatek, to co one w tych kadrach powariowały ? Będą płacić taki zus do kasy molocha, a pracownikom będą potrącać i jak to będą ujawniały, bosze co to za firma jest do cholerki !

300 zł brutto to jest coś ok. 230 zł do wypłaty, a ta potrącenia będzie robiła. Piszesz, że Was jest kilka to o jakich kwotach rozmawiamy, co ta firma se myśli, że se koszty będzie robiła, a następnie odzyskiwała je od pracowników ? No nie mogę, co to za fachowcy są !

Praca - za WYSOKA PŁACA

24 mar 2015 - 13:31:00

Dziekuje dziewczyny! Liczylam właśnie na taka odpowiedz :) ta akcja ewidentnie śmierdzi, a gdy zapytalam kierowniczki co sie stanie gdy nie podpiszemy to sie nie odezwala, wiec zmusić nas nie moga... mam tylko nadzieje ze nie strace pracy, jak sie postawie, bo wiadomo jak jest w takich firmach :P ale wejsc sobie na glowe nie pozwole :-)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Praca - za WYSOKA PŁACA

30 mar 2015 - 06:13:57

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w Niemczech/ Holandii