Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

SPONSORING

21.06 o 11:53

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dorobić do wypłaty?

17 mar 2015 - 16:02:36

Cześć :) Chodzę do pracy od poniedziałku do soboty niestety nie zarabiam zbyt dużo a większa część wypłaty idzie na szkołe ciężko cokolwiek odłożyć nie wspomnę już o zakupach zdarza się to raczej sporadycznie (chodzi mi tutaj o zakupy w galerii i kolejne buty do kolekcji) . Logowałam się już na wielu stronach gdzie można dorobić do wypłaty czy choćby nawet zarobić na kartę do telefonu czy podstawowe kosmetyki. Większość z tych strony były na chwile i raczej ciężko było wyciągnąć nawet 50 zł miesięcznie. Może polecacie jakieś strony? Znalazłam jedną ale z tego co widzę to efektów nie ma od razu trzeba troche poczekać ale w sumie nic nie tracę ale między czasie chciałabym też spróbować czegoś innego co przyniesie efekty szybciej :)

Jak dorobić do wypłaty?

17 mar 2015 - 16:42:23

Też chętnie się dowiem. Jestem na urlopie wychowawczym i tez bym chętnie dorobiła. Dodam że urlop jest bezpłatny :(

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dorobić do wypłaty?

17 mar 2015 - 17:26:12

Też szukałam i nie znalazłam. Wypełniam ankiety na kilku stronach i można wyciągnąć...raz na rok na jednej stronie 50 zł, na innej około 100 zł, albo bony do empiku, h&m, kfc... . Niestety nie da się na tym zarobić.

Jak dorobić do wypłaty?

16 kwi 2015 - 15:02:53

Ja działam w programie partnerskim. Zarabiam ,kupuję tanio i doszkalam się. Jak to w takich programach, na początku trochę trudno, ale jak się do tego przyłożymy- zarobki naprawdę fajne.Ja polecam.
Co do klikania w reklamy, ankiety- próbowałam- beznadzieja.
Mogę dać namiary na program w którym jestembrawo

Jak dorobić do wypłaty?

16 kwi 2015 - 15:09:29

mi udalo sie powiedzmy "dorobic" wysylajac przepisy kulinarne do roznych gazetek kulinarnych tylu prezyslij przepis przepisy czytelnikow czy ta gazetka w biedronkowej kropce mnie sie udalo kilka razy wpadlo mi po 80zl

Jak dorobić do wypłaty?

24 kwi 2015 - 22:52:00

Ja jestem teraz na tej: <moderacja-spam>
W 2 tygodnie mam prawie 6$.. ale nie wchodzę codziennie i do dużej ilości ankiet się po prostu nie kwalifikuje przez to, że studiuję dziennie.. Dużo osób wyciąga kasę z Tasków.. Więc polecam ;)
Są jeszcze plusy z konta premium, ale na nie dopiero zbieram, więc nie napiszę ile więcej z tego idzie wyciągnąć..

Jestem na kilku stronkach jeszcze (toluna, gfk klub..) ale póki co ta jest najlepsza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 15:50 przez moderator.

Jak dorobić do wypłaty?

24 kwi 2015 - 22:55:00

sa inne sposoby i czesc dziewczyn tutaj tak dorabia

Jak dorobić do wypłaty?

03 maj 2015 - 19:50:07

można jeszcze na przykład zarabiać na takich stronach, gdzie pisze sie teksy na zamówienie firm. Poszukajcie sobie. Z tego co wiem, to nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, zazwyczaj to jakieś ogólne pierdoły na 1000 znaków, w jeden wieczór można takich kilka napisać.
Moi znajomi w okresie studiów tak dorabiali i nie powiem, że zarabiali tam kokosy, bo bym kłamała. Zawsze coś dodatkowego im wpadło, czasem więcej czasem mniej.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dorobić do wypłaty?

04 maj 2015 - 02:24:20

Przez Internet można zarabiać na różne sposoby o ile nie daliśmy się wciągnąć w jakieś paskudne oszustwo. Aby tego uniknąć nie warto wchodzić w oferty zarobku bez pracy. Polecam artykuł o najpopularniejszych sposobach zarabiania w Internecie: <moderacja>link



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 21:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dorobić do wypłaty?

01 wrz 2015 - 10:08:49

Ciekawą opcją na dorobienie jest Skanujesz Punktujesz <moderacja-spam>Jeśli masz smartfon z Androidem to bez problemu możesz sobie trochę dorobić, nawet w drodze do pracy. Aplikacja ta pozwala na skanowanie kodów AZTEC na pojazdach. Za każdy skan masz 3 zł, które później wymieniasz na ciekawe nagrody. Im więcej skanujesz, tym więcej pieniędzy możesz dostać za jeden skan. Wszystko jest pewne, sprawdzone i działa. Na stronie, którą podałam znajdziesz więcej informacji i filmik jak skanować. Sprawdź, bo warto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 15:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dorobić do wypłaty?

11 wrz 2015 - 13:42:00

Powiem Wam,że tak naprawdę to wszystko zależy od naszej organizacji. Nawet jeśli zarabia sie niewiele to można sobie to wszystko tak zorganizować aby pieniadze wystarczyły od 1 do 1. Sama miałam z tym problem ale potem założyłam sobie konto oszczędnościowe.Co miesiąc regularnie przelewałam na nie pieniądze. Praktycznie tego nie odczuwałam a po roku nazbierała się duża sumka. Wam równiez polecam.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dorobić do wypłaty?

14 paź 2015 - 21:10:34

Polecam stronę na której można łatwo dorobić sobie parę złotych. Metod zarabiania jest tu bardzo wiele: czytanie i klikanie w reklamy w emailach, wypełnianie ankiet, granie w gierki oraz wiele innych. Dodatkowe złotóweczki wpadają także za robienie zakupów w jednym z 660 znanych sklepów internetowych. A te wszystkie sposoby na zarobek są na jednej stroniezłycolor=#FF0000]<moderacja>link[/color]
Wystarczy się zarejestrować i już można zacząć zarabiać. Polecam serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 21:09 przez moderator.

Jak dorobić do wypłaty?

30 lis 2015 - 18:33:11

Witam, jakiś czas temu zainteresowałem się zarabianiem w internecie i znalazłem całkiem ciekawy program partnerski, a mianowicie TrafficMonsoon. TM pozwala generować całkiem pokaźne sumy jeżeli włoży sie w to tylko odrobinę czasu. Jest to najpewniejszy program partnerski jaki powstał i jest w pełni wypłacalny. Sam dopiero niedawno zacząłem z nim przygodę i zauważyłem że przychody rosną w zaskakującym tempie wraz z liczbą zaproszonych osób do programu, które także w nim działają. Jest to coś w stylu "zarabiaj i daj zarabiać innym". Można w nim zarabiać bez wkładu własnego. Cała filozofia polega na wykupywaniu paczek reklamowych, które same generują zarobek lub oglądniu reklam, za które dostajemy $$. Za osoby rejestrujące się z linku referującego dostaje się 10% od zakupionych paczek reklamowych i 100% od oglądnietych płatnych reklam, oczywiście nie zabierając nic kupującemu. Zainteresowanym chętnie odpowiem na pytanie oraz pomogę w obsłudze programu, mój email: dwawrzyn(małpa)wp.pl
Link referujący: <moderacja>link
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam ;)
Krótkie wyjaśnienie jak to działa:
Jeśli osobie, która postanowi wziąć udział w programie uda sie zaprosić 10 osób, które bedą oglądały tylko reklamy ich zarobek będzie wahał się w graniach 0,20-0,60$ dziennie co daje nam 2-6$ każdego dnia. Gdyby któraś z osób postanowiła zakupić pakiet reklam, który kosztuje 50$ automatycznie na naszym koncie pojawia sie dodatkowe 5$, gdyby postanowiły to zrobić pozostałe osoby na twoje konto wpłynęłoby 50$. I tak co 50 dni (każdy pakiet reklamowy generuje 5$ zysku w ok. 50 dni). A co by było gdyby każda z tych osób postanowiła wykupić powiedzmy 10 pakietów? Nasze zarobki wzrosłyby 10-krotnie, przy kapitalnym systemie reinwestycji, który oferuje Trafficmonsoon nasze zarobki wzrosłby jeszcze bardziej. Jeszcze Cię nie namówiłem, a może boisz się internetowych inwestycji? Przekonaj się sam, zapraszam do kontaku dwawrzyn(małpa)wp.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 21:09 przez moderator.

Jak dorobić do wypłaty?

30 gru 2015 - 16:36:36

A może biura pracy tymczasowej? Jakiś czas temu dorabiałam sobie w ten sposób... kokosów nie zarobisz, ale parę stówek w miesiącu wpadnie, a praca jest uczciwa i legalna.

Jak dorobić do wypłaty?

30 gru 2015 - 17:22:04

Hej. możecie zawsze dorobić zapisując się np do jakiejś bazy modeli i modelek, tak robią wam zdjęcia i krótknie nagranie wideo i jeżeli ktoś zainteresuje się wami to bierze was do jakiejś reklamy, albo do filmów jako statystów. Kasa z tego jest nawet ok, na pewno lepsze to niż być jakimś konsultantem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Umiecie się Photoshopa?