Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

8 minut temu

Dom - remont i budowa

9 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny,
W piątek mam pierwszą w życiu rozmowę kwalifikacyjną w firmie można powiedzieć budowlanej, jako pracownik biurowy (żadna tam sekretarka, księgowa tylko projektowanie instalacji i kosztorysowanie). Zastanawiam się jednak czy ubierać się tak stricte elegancko (eleganckie granatowe spodnie i biała bluzka) czy może mniej strojnie- elegancka bluzka fioletowa czy tam błękitna i żakiet? Wiem, że pracownicy tam nie chodzą ubrani w strój formalny, tym bardziej, że muszą czasem jechać na budowy.

Jak to teraz jest, wciąż rozmowa kwalifikacyjna = biała bluzka z kołnierzykiem + plus spódnica/spodnie? Czy można sobie pozwolić na odrobinę luzu?;)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Błękitne kolory zawsze pasują, żakiet/ marynarka jak najbardziej:)

Ja na rozmowę o pracę w urzędzie założyłam czarne spodnie i turkusową bluzkę z cienkiego, przewiewnego materiału, która nie była jakaś mega elegancka.

Nigdy nie wiesz na kogo trafisz, wiec luz zostaw w domu, a na rozmowe ubierz sie profesjonalnie i elegancko. To, czy pracownicy mają dresscode nie znaczy, ze masz tak samo wyglądać. Pracownikiem jeszcze nie jestes. Internet jest pelen informacji jakie kolory i kroje na taką rozmowe.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co z tego, że pracownicy na budowę jadą w stroju nieformalnym, to przecież normalne jest. Ty nie będziesz chyba jechać na budowę na rozmowie kwalifikacyjnej więc strój formalny zakładaj. Niebieska koszula + spodnie ciemne + żakiet wystarczy, aby formalnościom stało się zadość.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

schludnie i czysto - na pewno nie ekstrawagancko!


_______________________
https://www.degress.pl/pracownicy-z-ukrainy/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwane blogerki do współpracy