Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hala łukowa

1 minutę temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

15 gru 2014 - 08:06:12

Hej, szukam drukarni internetowej on-line. Chciałabym wydrukować wizytówki, a nie mam czasu biegać po zwykłych drukarniach. Teraz w grudniu mam liczne wyjazdy i spotkania i szukam takiej drukarni, która szybko zajmie się wydrukiem takich wizytówek. Kto pomoże?

Jaka drukarnia internetowa on-line?

15 gru 2014 - 08:16:04

Print One
zamawialam u nich wizytowki przez all bardzo dobra cena jakosc rowniez takze polecam

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

15 gru 2014 - 09:47:12

Ja jakiś czas temu zamawiałam ulotki w Openprint. Jest to drukarnia interneowa, wcześniej korzystałam ze stacjonarnej ale ceny mieli bardzo wysokie tak więc przerzuciłam się na sieć.
Im więcej zamawiasz tym cena jest niższa. Wizytówki powinny Cię kosztować dosłownie grosze - szczególnie jeśli wybierzesz większą partię.
Możesz do nich zawsze zadzwonić - ogarnięci goście, powinni CI wszystko wyjaśnić co i jak.

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

18 gru 2014 - 14:52:29

ja dla swojego szefa ostatnio zamawiałam teczki ofertowe tutaj: http://drukarniaonline.pl/druk/Teczki możesz zapoznać się z ofertą, jednak na twoim miejscu sprawdziłabym kilka drukarni i wybrała tą z najlepszą ceną i ofertą :D

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

26 sty 2015 - 10:05:51

Tania, ale dobra jest drukarnia internetowa ze strony www.web-to-print.pl. Najlepiej to jak sobie zamówisz na początek darmowe próbki. Będziesz od razu wiedział jak to wygląda u nich jakościowo. A nie jest źle. Mam porównanie z innymi firmami, gdzie płaciłem kilka razy więcej, a dostawałem praktycznie ten sam typ wydruku i papieru.

Jaka drukarnia internetowa on-line?

10 lut 2015 - 09:27:47

Warto poczytać o drukarniach, które mają w ofercie kompleksowe usługi. Wiele firm, które skupiają się tylko na druku broszur albo wizytówek. A jak dobrze poszukasz to znajdziesz drukarnie, która ma "all in one".

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

21 lut 2015 - 19:12:11

Nie ma idealnej drukarni dobrej we wszystkim. Każda się w czymś specjalizuje.
ja drukuję w http://wydrukujemy.to Na moje potrzeby jest w sam raz - wizytówki, ulotki i czasem jakiś baner.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-21 19:00 przez michal_m.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

06 mar 2015 - 12:06:00

Cytat
michal_m
Nie ma idealnej drukarni dobrej we wszystkim.
Nie wiem czy są, czy nie ma. Mam znajomego który jest pewny że kilka na pewno jest dobre w druku wszystkiego. Czyli nie ważne czy wizytówki, kalendarze czy plakaty drukują dobrze. Nie miałam jeszcze okazji nic zamawiać bo nie mam gotowego projektu ale mam adres jednej takiej drukarni Drukomat.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 12:48 przez DamPik.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

15 cze 2015 - 09:57:26

Zaprojektowanie prostej wizytówki nie jest niczym trudnym. Do wydruku też nie trzeba angażować drukarni. Ładne wizytówki można z powodzeniem wydrukować na dobrej drukarce. Są drukarki takie jak Epson z systemem ITS <moderacja-spam>, które można wykorzystać do takich wydruków. Drukarki te są tanie w użytkowaniu - mają tanie tusze i są energooszczędne, a jakość wydruku na nich jest doskonała. Nie ma więc sensu przepłacać w drukarniach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-02 20:43 przez moderator.

Jaka drukarnia internetowa on-line?

10 lip 2015 - 09:51:33

Ja polecam drukarnię skyprint.pl zamawiałam u nich wizytówki, krótki czas realizacji zamówienia i super jakośćtańczy

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

15 lip 2015 - 09:09:10

na rynku jest spora oferta różnych drukarni. W gąszczu tych ofert można się pogubić dlatego zanim zaczniemy szukać drukarni dla siebie warto przeczytać ten artykuł i sprawdzić na co zwrócić uwagę wybierając drukarnięhttp://blog.posperita.pl/1939-drukarnia-na-6-z-plusem-czyli-jakie-cechy-musi-posiadac-dobra-drukarnia .

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

18 lip 2015 - 19:00:22

Ja od zawsze korzystam z usług drukarni DPI http://drukarniadpi.pl/
Wg mnie są najlepsi, wydruk w porządku, papier najwyższej klasy i do tego bardzo konkurencyjne ceny ;)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 4/5

Jaka drukarnia internetowa on-line?

31 lip 2015 - 13:31:48

Ja polecam drukarnię Labcreation :) Drukują kompleksowo, wszystko co potrzeba do firmy. Szybka realizacja, zawsze w terminie, a ceny przystępne i zachęcające :) Zobacz sobie na ich stronie, jakie aktualnie mają promocje.

Jaka drukarnia internetowa on-line?

28 gru 2015 - 09:29:58

Jeśli chodzi o wizytówki to dobra drukarnia internetowa to skyprint.pl. Ceny są korzystne a jakość ich wydruków jest bardzo zadowalająca. Na przesyłkę nie czeka się długo dlatego ze swojej strony polecam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy wydałybyście ok. 450-500 zł za torebkę ze skóry?