Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

17 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Damy do towarzystwa??

15 lis 2014 - 19:53:44

Witam koleżanka ostatnio załapała jakaś prace super ciuchy szybkie pieniądze po 2 tyg miała nowe kosmetyki ciuchy.
Odrazu jedna myśl pewnie sponsor ale ona u[parcie ze nie. Ale w końcu powiedziała mi co robi jest dama do towarzystwa taka do wynajęcie na bale spotkania do kina itd zero sexu tylko takie spotkania.
Pokazała mi te stronę http://damydotowarzystwa.esy.es/ i powiedziała ze stąd ma klientów.
Tylko tak sczesze czy to czasem nie tak ze niby spotkanie a kończy sie w łóżku??
Bo sama sie zastanawiam mam 23 lata pensja na kasie 1400zł nic fajnego tylko sprzedawać się nie mam zamiaru.
Jak myślicie to faktycznie taki sponsoring za spotkanie takie hostessy czy za tym sie kryje coś innego??

Damy do towarzystwa??

27 sty 2015 - 09:42:07

wątpie w to, żeby Ci faceci nie oczekiwali nic więcej. Może sie zdarzy... jeden na stu. Tym bardziej, że są to imprezy na pewno z udziałem alkoholu, jeśli dziewczyna jest atrakcyjna a facet jak rozumiem samotny skoro sobie kogoś za pieniądze wynajmuje, to myślisz, że nie bedzie sie chciałz z Tobą przespać? Po prostu zaproponuje dopłate.. jeśli Cie do tego nie zmusi.
Ja wiedziałam, że takich układów nie ma i zarejestrowałam sie na portalu www.piekneibogaci.pl Mam swojego jednego sponsora. Nie spotykamy sie tylko na seks, chociaż jest świetny. Bywamy u siebie, chodzimy na kolacje, do kina, na imprezy. Jest zajęty pracą i nie ma czasu na stały zwiazek, wiadomo taki rządzi się innym,i prawami. Wie bo przeszedł już przez kilka i kobiety nie akceptowały tego, że wiecznie nie ma dla nich tyle czasu ile by chciały. Płaci mi stałą sumę plus czasami prezenty, ja na co dzien pracuje, a te spotkania z nim to nie tylko dodatkowy zarobek ale i naprawde fajne momenty

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Damy do towarzystwa??

27 sty 2015 - 09:51:39

Damy do towarzystwa??

27 sty 2015 - 10:10:05

Tak "szczesze" mówiąc to nie wierzę w coś takiego. Jak facet płaci to pewnie ma też wymagania, pewnie nie tylko "towarzyskie". To chyba oczywiste, że jak wynajmuje sobie na imprezę kobietę, która jest ładna, fajnie ubrana i ogólnie pociągająca, potem pojawi się alkohol to chce czegoś więcej.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Damy do towarzystwa??

27 sty 2015 - 10:14:43

sponsoring tylko pod ładniejszą nazwą

Damy do towarzystwa??

27 sty 2015 - 11:18:15

Heh zgadzam się, tj. jamajka1945.

Damy do towarzystwa??

04 cze 2015 - 18:31:10

Fajną znalomość można zawrzeć na stronce piękneibogaci.pl, polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na zarobek w domu