Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

58 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dostałam się do drugiego etapu rekrutacji na stanowisko Sekretarki w Kancelarii Radcy Prawnego. Drugi etap, ponieważ "wybrałem was dwie bo najbardziej mi się spodobałyście, obie otwarte i konkretne osoby". Problem polega na tym, że mamy mieć dwutygodniowy okres próbny, po czym wybierze jedną z nas. I teraz tak na rozmowie zaproponowałam płacę w wysokości 1500 zł i wszystko okej, po czym dzisiaj dowiedziałam się, że jedna za te dwa tygodnie dostanie "ze 3 stówki", a druga która zostanie już na stałe to pierwszy miesiąc 1000
Pracowałybyście??
Oferta dotyczy dużego miasta, gdzie bezrobocie wynosi tylko 4%

na cały etat 1000 zl?
to jakas kpina jest.

tylko 1 miesiąc
a następny 1500zł

Brutto czy netto?

Prowokacja. Już pisałaś podobne pierdoły.

Jak dla mnie to możesz iść i za darmo tyrać. Tylko do Warszawy nie przyjeżdżaj, bo średnią zaniżysz.

Cytat
malinowa17
na cały etat 1000 zl?
to jakas kpina jest.
kpina ? przecież to najniższa krajowa -takie są realia w Polsce,niestety :(

prowokacja? jaka niby?

wcześniej w kancelarii babka mnie porobiła bo dostałam 1100zł na drugi msc gdzie miałam mieć inne pieniążki, zwolniłam się i teraz powoli szukam pracy i zaproponowałam 1500zł wszystko było okej, żadnych zastrzeżeń, a dzisiaj takie coś!

z jednej strony pierwszy miesiąc to dopiero przyuczenie więc nie będziesz pewnie wykonywała swojej pracy tak płynnie i dopiero się będziesz wdrażać, byle faktycznie tylko przez pierwszy miesiąc była taka placa :)

Cytat
agaspoczko
Cytat
malinowa17
na cały etat 1000 zl?
to jakas kpina jest.
kpina ? przecież to najniższa krajowa -takie są realia w Polsce,niestety :(

Bo zgadzacie się na takie pieniądze.

Cytat
cytraa
Prowokacja. Już pisałaś podobne pierdoły.

Jak dla mnie to możesz iść i za darmo tyrać. Tylko do Warszawy nie przyjeżdżaj, bo średnią zaniżysz.


przeczytaj wyżej moją wiadomość..
ja zaproponowałam 1500zł
Cytat
Onyksowa
Brutto czy netto?

netto ale umowa zlecenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-25 18:02 przez antosiatosia93.

Jak netto to nie jest to zła kasa, przynajmniej jak dla mnie. Ale umowa - zlecenie pewnie by mnie zniechęciła.

Cytat
Onyksowa
Jak netto to nie jest to zła kasa, przynajmniej jak dla mnie. Ale umowa - zlecenie pewnie by mnie zniechęciła.


a dla mnie jest to bardzo zła kasa, 1500 zł to minimum , tylko nie wiem czy rzeczywiście na drugi miesiąc będę już tyle zarabiała..

nie pracowałabym za 1500 na zlecenie, to jest jakas masakra, poza tym to zależy jeszcze jaka masz sytuacje, czy jesteś młoda i ta praca ma na celu zdobycie doświadczenia i takie tam, czy sie musisz sama utrzywać z tyle

zależy gdzie mieszkasz, bo są takie regiony, gdzie naprawdę o pracę jest tak ciężko, że niektórzy by się pozabijali za takie coś chociaż. Z drugiej strony 1000 zł za cały miesiąc pracy (mimo, że tylko raz) to jest śmieszne trochę, dotego umowa zlecenie i pewnie 40 h tygodniowo?

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
cytraa
Cytat
agaspoczko
Cytat
malinowa17
na cały etat 1000 zl?
to jakas kpina jest.
kpina ? przecież to najniższa krajowa -takie są realia w Polsce,niestety :(

Bo zgadzacie się na takie pieniądze.


Taak, niech najlepiej ludzie nie idą wcale do pracy za takie pieniądze... Gdyby ludzie myśleli tak jak Ty, to większość ludzi siedziałaby na bezrobociu albo przymierałaby głodem.
Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, skoro uważasz, że można sobie od tak znaleźć dobrze płatną pracę.
A poza tym, są ludzie, dla których nawet 1500zl to bardzo dużo.
W Polsce są takie realia niestety. Idź do pierwszego lepszego marketu i zapytaj kasjerki ile zarabia, pewnie się zdziwisz...

A co do autorki wątku, to jeśli nie masz nic lepszego do roboty to idź na te dwa tygodnie, może akurat będziesz lepsza od tamtej dziewczyny. Przez pierwszy miesiąc pewnie będziesz się więcej uczyła niż samodzielnie cokolwiek robiła. Uważam, że tragedii nie ma i możesz spróbować.
Możesz też w miedzy czasie szukać innej pracy, wysyłać cv nigdy nie zaszkodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doposażenie stanowiska pracy pup