Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

04 sie 2014 - 14:41:00

Pytanie może wydawać się banalne - ale z drugiej strony nie będę przecież biegała od banku do banku, bo to za dużo czasu zajmuje. Doradca kredytowy - ale czy ten faktycznie obiektywnie znajdzie najlepszą ofertę?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

04 sie 2014 - 14:48:57

korzystałam z usług doradcy, ale poleconego przez znajomego (jego byłego szefa). faktycznie zrobił wszystko. Poszukaj dobrego doradcy - to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

04 sie 2014 - 15:02:18

ja bym nie skorzystała z usług doradcy - po 1. pracowałam w banku i sama bym sobie znalazła najlepszą ofertę po 2. po wielu przeżyciach moich klientów z doradcami, nie zaufałabym takowej osobie :P

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

04 sie 2014 - 15:21:26

poszukaj w internecie,tutaj jest wszystko:) doradcę odradzam, wybierze Ci taki bank, który zapewni mu największa prowizję, ale wiadomo, bank da prowizję ale nie z własnej kieszeni, ty ją zapłacisz.
Dowiedz sie na jakiej zasadzie przydzielane są kreyty, co to są marża i prowizja, inflacja i na jakim poziomie są stopy procentowe a następnie odwiedzaj strony banków i na podstawie tam zamieszczonych informacji wyliczaj, który bank ma najlepszą ofertę. to nic trudnego. jak nie umiesz sama policzyć to zawsze możesz skorzystać z kalkulatorów kredytowych.
i nie wierz w to, że MDM jest cudowne i wspaniałe. Jak sobie porównasz ofertę MDM i ofertę bez dopłaty to wyjdzie na to samo, lub nawet normalna oferta banku będzie bardziej korzystna. a nikt nie będzie ci mówił gdzie masz kupić mieszkanie i jakie.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

04 sie 2014 - 16:52:57

Dokładnie, są przecież fora na których można dopytać doradców kredytowych gdzie można liczyć aktualnie na dobrą ofertę (te dosyć szybko się zmieniają, czasami z dnia na dzień, laikowi trudno będzie to śledzić).
Jeżeli chodzi o porównywarki to dwie największe to:

http://www.comperia.pl/
http://www.bankier.pl/

Z tego co wiem, to właśnie Comperia lepiej pomaga odszukiwać oferty.

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

04 sie 2014 - 19:31:52

Sama gdy brałam kredyt na nowe mieszkanie nie miałam czasu na chodzenie po bankach. Skorzystałam z porównywarki kredytowej- uzupełniłam formularz, później zadzwonił do mnie doradca i przedstawił oferty. W banku otrzymałam podobną ofertę, oczywiście probowałam negocjować ;) Korzystałam z comperi, bo ją wskazało mi google

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

05 sie 2014 - 13:33:04

A w bankier.pl można w ogóle porównać kredyty? Nie widzę tam takiej możliwości - no chyba, że słabo szukam. Na comperia.pl jest to w miarę prosto przedstawione - no nic wypełniłam formularz no i czekam na kontakt. To prawda, że teraz jest dobry okres na zaciąganie kredytów hipotecznych? Podobno stopy procentowe są niskie - ale co ja tam wiem.

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

05 sie 2014 - 17:38:11

Też nie znalazłam takiej możliwości na bankierze. Być może jest, ale gdzieś ukryta. Znajomy mi mówił ostatnio coś o tych stopach, ale nie słuchałam za bardzo :D Na pewno wiem, że są niskie, no a co za tym idzie niższe oprocentowanie. Większość banków oferuje je zmienne, więc gdy stopa wzrośnie to ono też.

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

05 sie 2014 - 18:12:14

ja radzę doradcę :) nawet z jego pomocą będziesz miała w 1/3 całego procesu tego weszystkiego dość :)

Gdzie szukać kredytów hipotecznych?

06 lip 2015 - 11:23:03

Doradca to dobry wybór :) Ja korzystałam z usług pana Krzysztofa Szymańskiego i uważam, że to bardzo dobry doradca hipoteczny. No oczywiście wszystko też zależy na jakiego Ty trafisz. Mi pan Krzysztof pomógł odnaleźć się wśród tych wszystkich ofert banków, sama nie dałabym chyba rady aż tak dobrze się rozeznać w tym ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w centrum odszkodowań