Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

skuteczna dieta

30 minut temu

informacje o żywieniu

48 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pożyczki chwilówki

21 wrz 2015 - 19:35:32

Doskonale znam sytuacje kiedy brakuje do pierwszego. I nie raz przerabiałam już sytuacje kiedy trzeba było pożyczać - na szczęście zawsze z pomocą przychodzi firma Lendon. Nigdy nie zawiedli mnie i zawsze dostawałam kase na czas. Z oddawaniem też nie było problemu bo zawsze z wypłaty pierwsze co to spłacałam całosć. Myślę, ze warto, zwłasczza, ze mają ciekawe promocje

Pożyczki chwilówki

21 wrz 2015 - 19:47:24

Ja to sceptycznie podchodzę do takich pożyczek, bo się boję, że później się nie wypłacę :D ze wezmę np 1000, a będę musiała 2x tyle spłacać. Więc albo lepiej trzymać rękę na pulsie przy wydawaniu albo jeśli już to pożyczyć od znajomych ;)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

16 paź 2015 - 22:45:31

Drogie szafiarki! Nie dajcie się nabierać oszustom i tym samym okradać.
Te pożyczki chwilówki są najbardziej oprocentowanymi kredytami na rynku.
Niby pożyczasz te 1000 zł w 15 minut, ale jak nie spłacisz to wam doliczą srogie opłaty i kary. Dodatkowo zepsują wam historię kredytową i tyle. Zanim ktoś weźmie to lepiej poczytać coś na ten temat.
Nic nie ma za darmo, zapamiętajcie to sobie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-19 11:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

17 paź 2015 - 18:21:53

Dlaczego od razu oszustom?
Niestety problem tkwi w tym,że ludziom wydaje się, że można brać pożyczki i ich nie spłacać. Niestety tak nie jest ani w przypadku banków ani w przypadku i parabanków.
Firmy co chwilę wprowadzają promocję by łapać klientów tak samo jak wszystkie inne. Ważne by czytać warunki umowy chwilówek.
<moderacja>
Wszystko jasno wypisane jak na dłoni. Trzeba tylko chcieć znaleźć.
Najczęściej negatywne opinie wystawiają Ci co nie spłacili pożyczki na czas. Czują się oszukani bo firma wszczęła windykacje i doliczyła kary. Bank zrobił by to samo tylko wobec banków ludzie mają większy respekt i nawet człowiek nie zje, a ratę zapłaci.
Nie to, że jestem specjalnie za czy też przeciw. To moje obiektywne zdanie bo coś o tym wiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-19 11:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Pożyczki chwilówki

19 paź 2015 - 09:42:19

Dziewczyny nie bierzcie tego typu póżyczek .Ja wiem,że czasami brakuje Wam kasy albo jesteście w sytuacji pod ścianą . Wtedy trzeba szukać na przykład pomocy w rodzinie ale nie brać takich zobowiązań. Zobaczycie,ze przez to może wpadniecie w pętlę kredytów,z ktorej tak łatwo się nie wywiniecie :( Wiem to z własnego doświadczenia.Na szczęscie już nie mam długów, wszystko jest spłacone tak więc jestem czysta i jest mi o wiele lżej na sercu. Zobaczcie sobie:
http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/100862/kilkadziesiat_tysiecy_procent_-_maksymalne_oprocentowanie_pozyczek_chwilowek
Oprocentowanie chwilówek to może być nawet kilkadziesiąt tysięcy procent w skali roku.

Pożyczki chwilówki

19 paź 2015 - 10:45:09

parkmar ma bardzo dobrą ofertę

Pożyczki chwilówki

11 sty 2016 - 19:58:36

ja tak jak igusia67 brałam pożyczkę w Lendon i jestem bardzo zadowolona z ich pożyczki. fajna oferta, szybko załatwione przez internet i szybko kasa na koncie. poza tym - najważniejsze, że spłaty są bezproblemowe

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Pożyczki chwilówki

30 mar 2016 - 20:10:13

Wiadomo, że gdy brakuje na życie sięga się po "chwilówkę". Nie raz brałam pożyczkę w Prof Credit. Moim zdaniem to jedna z lepszych i uczciwszych firm. Pomogli nam bardzo szybko. Teraz kończę spłacać raty.

Pożyczki chwilówki

30 mar 2016 - 20:43:48

Nigdy nie miałam aż takiej potrzeby żeby brać chwilówkę i mam nadzieję, że mieć nie będę. Wolałabym od kogoś znajomego pożyczyć pewnie choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy ma w otoczeniu takie osoby od których może i chce pożyczać

Pożyczki chwilówki

30 paź 2016 - 18:10:04

Jest teraz wiele ciekawych chwilówek dla mnie fajna okazała sie w Money man, szybkość i łatwość wypełnienia wniosku.

Pożyczki chwilówki

30 paź 2016 - 18:36:07

Pożyczki i kredyty są dla osób odpowiedzialnych, po to podpisuje się umowy i regulaminy żeby być świadomym tego co się robi...jeżeli, ktoś wie że nie będzie miał czym spłacać a łatwy dostęp kusi i wyciąga rękę po łatwe pieniądze, to powinien ponosić konsekwencje własnej głupoty, wie co robi...nic za darmo. Bierzesz- spłacaj.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Pożyczki chwilówki

29 lis 2016 - 17:51:10

Generalnie chwilówki są podstępne. Ale są wyjątki, o czym sama się przekonałam. W październiku wzięłam dwie chwilówki (Vivus i Ekspres kasa w Ferratum Bank). To nie były duże sumy i na krótko, ale były całkowicie za darmo (żadnych kosztów). Oczywiście spłacić trzeba na czas. Ach i jeszcze jedno; to były moje pierwsze pożyczki u nich.
Wszystko załatwiłam przez internet sprawnie i szybko.Także jest to dobre rozwiązanie dla niektórych osób.

<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 18:28 przez moderator.

Pożyczki chwilówki

29 lis 2016 - 18:25:36

ja nie wierzę żadnym chwilówkom.
Staram się tak żyć i rządzić aby nie przekraczać portfela.
Nie brałam i nie mam zamiaru brać, a jeśli potrzebne mi będą jakieś pieniądze to na pewno pójdę do banku gdzie mam pobory albo kupie coś na raty i tyle .

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

29 lis 2016 - 20:12:24

Szczerz mówiąc chwilówki na umowę zlecenie to ostateczność i najlepiej sięgać po nie tylko jak się musi a nie na jakieś bzdety. Ja brałam do tej pory w Vivus, NetCredit, Filarum, Lendon i SosoCredit, ale tylko dlatego, że są tam promocje darmowe pożyczki. W innym wypadku trzeba za taką chwilówkę słono płacić, więc trzeba uważać. Jeśli już się zdecydujecie na jakąś chwilówkę to koniecznie poczytajcie opinie, których jest w internecie mnóstwo. Ostatnio czytałam, że pojawiły się w sieci strony, które wyglądem przypominają stronę pożyczkową a tak naprawdę zbierają one tylko dane osobowe, które są sprzedawane dalej. Lepiej uważać.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-12 21:19 przez malarka990.

Pożyczki chwilówki

06 cze 2022 - 12:43:34

Cytat
ludzkianiol
MickyMK, ja trafiłam na Aasa przez znajomą :) zanim udzielą komuś kredytu to sprawdzają go w BIK'u. Co do umowy to wszystko jest klarowne

Też takiego rodzaju firmy sprawdzam i pożyczki konsultuję z moim doradcą


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Witam,propozycja pracy :)