Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

2 minuty temu

wakacje last minute

17 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pożyczki chwilówki

10 lis 2014 - 22:35:00

ktoś jeszcze się wypowie na temat takich pożyczek ? potrzebowałabym ok 1000zł na min 2miesiące a większość jest na 30dni w sprawdzonym żródle

Pożyczki chwilówki

10 lis 2014 - 22:48:09

mozesz wziąc pozyczkę 1000 zł na dwa miesiące, ale po miesiącu musisz zapłacić za przedłużenie. idz do vivusa, pierwsza pożyczka jest darmowa, ale nie wiem jak z tym przedłużeniem, wszystko ci tam powiedza.

tam nie ma rat, tylko sa przedłużenia....i tak całość musisz im wpłacić.

ps: wszystko zależne od tego jak bank cie zweryfikuje, bo nie każdemu przyznają( ja udzielałam pożyczki chwilówki w lombardzie i była weryfikacja każdego )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-10 22:49 przez kla20.

Pożyczki chwilówki

10 lis 2014 - 22:56:34

tylko no właśnie ..to przedłużanie kosztuje przeważnie ponad 100zł za 2 tyg :(

vivus :
Przedłużenie terminu spłaty:
7 dni: 137.2 zł
14 dni: 176.4 zł
30 dni: 266 zł

ODPADA :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-10 22:58 przez Nicolx.

Pożyczki chwilówki

10 lis 2014 - 23:06:24

hmm wiesz, jak udzielałam tych pozyczek, to były tez inne , pamiętam tylko express kasa i sms 365, ale juz nie pamięmiętam więcej info o nich , ludzie też brali bo były własnie 2 miesięczne, 3 miesięczne, różne ;- ) moze cos w necie znajdziesz na ten temat ;-)
vivus jest dobry ale na małe kwoty ;-)

Pożyczki chwilówki

10 lis 2014 - 23:12:08

ciężko jest znaleźć coś na 60 dni . Nie chcę na 30 bo wolę spokojnie z wypłaty sobie spłacać :(

są na 60 dni i dłużej ale jeśli wybieramy spłatę powyżej 30dni to sa naliczane straszne odsetki i prowizje..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-10 23:19 przez Nicolx.

Pożyczki chwilówki

10 lis 2014 - 23:51:52

żadnych pożyczek ani chwilówek!!

Wystarczy miesięcznie odkładać kasę, a robi się z tego wielka suma po czasie..
zamiast kupić sukienkę - wrzuć te pieniądze na konto oszczędnościowe lub do skarbonki...

szkoda, ze nasze spoleczenstwo nie jest nauczone oszczedzania i kieruje sie latwym i szybkim braniem pozyczki, ktora i tak trzeba splacic, wiec sa to pieniadze, ktore spokojnie mozesz odlozyc. Bo skoro wiesz, ze dasz rade splacic chwilowke tak po czasie uda Ci sie odlozyc na te `zachcianki` :)

Pożyczki chwilówki

11 lis 2014 - 00:15:27

pieniądze potrzebuję do końca tygodnia i niestety jest to poważny wydatek a nie mam od kogo pożyczyć a wypłatę dopiero dostanę po 6 grudnia. Teraz wypłaty nie miałam , tak wyszło ..
Gdybym miała wydatek typu sukienka to w życiu bym o tym nie pomyślała bo to już szczyt głupoty ...

Pożyczki chwilówki

11 lis 2014 - 01:05:45

zdecydowane Nie pożyczkom:o

Pożyczki chwilówki

17 lis 2014 - 21:24:55

no wiadomo że na sukienkę nie będę pożyczać pieniędzy..natomiast jeżeli mam inną sytuację to zastanawiam się jak zrobić żeby było dobrze. owszem brałam raz pożyczkę, właśnie chyba w lendonie i nie żałuję. uratowali mi życie szybką kasą, jasne zasady, oddałam i jest wszystko ok. natomiast tez uważam że co miesiąc można jakiś grosz odkładać..!

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 8/5

Pożyczki chwilówki

28 sty 2015 - 15:46:09

Przed wzięciem chwilówki radzę ci sprawdzić banki opinie Znajdziesz tam opinie na temat banków i firm pozabankowych. Taka wiedza się przydaje szczególnie gdy chce się wziąć chwilówkę. Ja kiedyś brałam pożyczki w ciemno i teraz żałuję bo jak się okazało wybrałam najgorsze możliwe firmy.

Pożyczki chwilówki

12 lut 2015 - 19:18:29

Wiem, że w życiu zdarzają się różne sytuacje związane właśnie z pieniędzmy ale jak mogę doradzić to zamiast chwilówki proponowałabym jednka kredyt gotówkowy. Oprocentowanie w takich kredytach jest zazwyczaj mniejsze, co prawda trochę dłużej trwaja formalności do takiego gotówkowego ale naprawdę jest korzystniej. Chwilówki mają tak dramatyczne oprocentowanie, że musiałabym mieć nóż na gardle. Tutaj macie przykładowy kredyt gotówkowy: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-gotowkowy.html tak tylko żeby porównać bo też każdy bank ma inną ofertę ale zazwsze jest korzystniejsza niż chwilówki.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Pożyczki chwilówki

13 lut 2015 - 00:13:46

Nie jestem zwolennikiem chwilówek. Raczej radziłbym Ci wziąć kredyt w normalnym banku choćby w Idea Bank. Czytałem troche o tym na http://www.banki-opinie.info/idea-bank-f27/. I bardziej Ci się opłaci. Inaczej będziesz spłacać kolosalne sumy.

Pożyczki chwilówki

20 mar 2015 - 14:27:33

Jeśli chodzi o kredyty chwilówki to ja znam jedną wiarygodną firmę z Lublina- Kredyt-Zaufania.pl
Według mnie posiadają atrakcyjną ofertę chwilówek z niskim oprocentowaniem. Oczywiście jestem zdania, żeby od chwilówek trzymać się z daleka, chyba, że mamy naprawdę zaufaną firmę. Inaczej to nie ma sensu.
Jeżeli chcecie namiary to proszę bardzo, możecie również co nieco poczytać o chwilówkach:
http://www.kredyt-zaufania.pl/kredyty-chwilowki
Ale pamiętajcie, jeżeli nie potrzebujecie pieniędzy to lepiej nie brać i to nieważne w jakiej firmie. Zawsze należy podchodzić do wszelakich kredytów z dystansem. A jak już musimy- szukajmy możliwie najlepszej oferty.

Pożyczki chwilówki

17 maj 2015 - 15:56:20

Ja osobiście przed wyborem konkretnej oferty polecam skorzystanie z porównywarki takiej jak np. ta http://www.chwilowki-online.com/ i sprawdzenie wszystkiego dokładnie, ile nas to wyniesie i czy możemy sobie na to pozwolić, bo w razie ewentualnych problemów ze spłatą możemy popaść w koszmarne kłopoty.

Pożyczki chwilówki

11 wrz 2015 - 10:28:53

Ja brałam z Lendon chwilówkę kilka miesięcy temu i wszystko dobrze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

portale pracy- oferty