Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

03 gru 2015 - 10:48:27

Ej dziewczyny ja na przykład od jakiegoś czasu pracuję w introligatorni w drukarni pod warszawą. Praca jest może i trochę żmudna i pracuje się na 3 zmiany ale z tego też można zawsze wyciągnąć jakieś pozytywy. Mam umowę o pracę i na wstępie dostałam całkiem dobre warunki i finansowe i socjalne. Jak dalej szukacie pracy i nie boicie się trochę zmęczyć to polecam atmosfera jest niezła :)

PS: bo zapomniała. Drukarnia nazywa się Ellert. Z tego co wiem to akurat prowadzą nabór no i może traficie do mojego zespołu :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-03 10:51 przez kiziakicia.

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

24 mar 2016 - 11:43:39

Z nieba mi spadłaś! Mój brat ostatnio znalazł ich ofertę i chce iść na rozmowe, trzeba mieć maturę? Bo brat jest po zawodówce i nie zrobił niestety ;/ Za to pracował wcześniej w drukarni i podobała mu się taka robota tylko w Warszawie zrobili go w konia i chyba nie wszystko płacili o czym była mowa, jak jest w kwestii finansów? Bo nie wiem czy go odwodzić od tego pomysłuu? Pozdrawiam kiziakicia ;)

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

25 mar 2016 - 13:01:26

Cytat
Rubilu
Z nieba mi spadłaś! Mój brat ostatnio znalazł ich ofertę i chce iść na rozmowe, trzeba mieć maturę? Bo brat jest po zawodówce i nie zrobił niestety ;/ Za to pracował wcześniej w drukarni i podobała mu się taka robota tylko w Warszawie zrobili go w konia i chyba nie wszystko płacili o czym była mowa, jak jest w kwestii finansów? Bo nie wiem czy go odwodzić od tego pomysłuu? Pozdrawiam kiziakicia ;)

Ogólnie śmiało możesz polecić bratu ale najlepiej będzie jak sam się zorientuje czy mu odpowiada po rozmowie wszystko mu wytłumaczą ;)Ja doceniam przede wszystkim to że nie muszę się użerać z ludźmi jak to miałam w poprzedniej pracy i nie wyżywają sie na mnie co mnei strasznie dołowało, tutaj jest spoko są fajne dziewczyny, można pogadać nawet zamieniać się miedzy sobą jak coś ci nie pasuje ;)Z tego co mi wiadomo nie trzeba mieć wykształcenia, jedna dziewczyna chyba nie skończyła technikum i pracuje więc nie mają pod tym względem wymagań, grunt żebyś wykonywała swoją pracę rzetelnie, chociaż czasem lepiej niektóre rzeczy przemilczeć zacisnąć zęby jak w każdej pracy, tego nie ominiesz ;)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

25 mar 2016 - 14:13:52

mieszkałam w warszawie 3 miesiące, co z tego, że zarobisz więcej jak życie tam też jest droższe + wynajem mieszkania. gdzie nie pójdziesz wszędzie ścisk, w autobusie, tramwaju nie ma gdzie nosa wcisnąć. dla mnie była to straszna męczarnia. wole swoje małe miasto. nigdy więcej tam nie wrócę

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

25 mar 2016 - 15:18:12

A nie pomyślałyście o tym, że ona do Warszawy chce jechać, bo ma najbliżej?? Co za głupie gadanie.
Na moje jak chcesz jechać do jedź. Co Ci szkodzi? Najwyżej wrócisz do domu i tyle. W większym mieście na pewno są większe możliwości. I praca na bank znajdzie się, jeśli nie będzie się wybrzydzać. Jak dla mnie kwestia chęci. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie by w trakcie jednej pracy szukać czegoś innego, lepszego.
Owszem wynajem nie jest tani, ale myślę że jak dobrze poszukasz to znajdziesz coś w dobrej cenie. Sama ostatnio szukałam i coś taniego jest ciężko znaleźć, ale jest to możliwe.

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

29 mar 2016 - 21:08:54

No niestety takie uroki życia w stolicy ;) A wracając do Ciebie Rubilu, ja z ręką na sercu polecam, swojego czasu byłam mega załamana bo już myślałam że pod mostem wyląduje jak nie przedłużyli mi umowy w poprzedniej pracy, teraz jestem naprawdę zadowolona, umowa, socjal nie śmieciówka, to jest bardzo na plus, gdzie dostaniesz tak umowę ani w gastro ( zlecenia jeśli w ogóle ) ani nic za sensowne pieniądze a mi starcza na moje wydatki to nie 1200 na 4 osobową rodzinę ;) Jak się człowiek wprawi, trochę z pracą oswoi to nawet tak bardzo się nie męczy, bardziej zręcznościówka, nie latasz z tacą 12 h tak jak miałam kiedyś i nogi w tyłek nie wchodzą ;)

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

05 kwi 2016 - 10:30:45

A brat poszedł w końcu i jest zadowolony tymbardziej że lubi taką pracę, póki co jest mu dobrze, wiesz autem dojeżdza nie dłużej jak jeżdzenie po Warszawie np Ursus ;) mówi że ludzie sympatyczni a nie jak w poprzedniej pracy każdy na siebie łypał tylko kogo obsmarować. Miał jakiś problem to mu koleś bezproblemu wytłumaczył. Ciekawe czy razem pracujecie ;) Bo jednak to duże miejsce ;)A i szefostwo też podobno w porządku

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

05 kwi 2016 - 11:08:47

Cytat
cytraa
Świetny pomysł. Zarobisz 1100 zł, 700 zł dasz za pokój, więc zostanie ci 400 zł na życie. Szał.

Po studiach socjologicznych, to ty sobie zostań lepiej u siebie na wsi. Przeprowadzka do Warszawy nic ci nie da, jeśli nie jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie.

Niestety ale święta prawda. Mieszkam w Warszawie,jako studentka pracowałam w sieciówkach-bo gdzie,jeśli nie jesteś żadnym specjalistą. Marne pieniądze,a koszty utrzymania o wiele większe,niż gdzie indziej.

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

05 kwi 2016 - 12:21:48

Cytat
Rubilu
A brat poszedł w końcu i jest zadowolony tymbardziej że lubi taką pracę, póki co jest mu dobrze, wiesz autem dojeżdza nie dłużej jak jeżdzenie po Warszawie np Ursus ;) mówi że ludzie sympatyczni a nie jak w poprzedniej pracy każdy na siebie łypał tylko kogo obsmarować. Miał jakiś problem to mu koleś bezproblemu wytłumaczył. Ciekawe czy razem pracujecie ;) Bo jednak to duże miejsce ;)A i szefostwo też podobno w porządku

Widziałam ostatnio pare nowych osób ale nie znam jeszcze nikogo ;) Tak jak mówiłam jest całkiem fajnie a jednak ważne jest żeby atmosfera była i warunki ok bo jak idziesz codziennie do miejsca którego nienawidzisz to życie tylko psuje ;/

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

06 kwi 2016 - 10:44:57

Ja to się cieszę że wreszcie teraz ma niezłą pracę za jakieś sensowne pieniądze i nie na czarno, bo jak pracował wcześniej to go ładnie na kase potrafili przyciąć, wiadomo jak to u nas w kraju... wyzysk i wyzysk. Grunt że chłopak zaczyna jakoś na nogi stawać bo też niejedno w życiu przeszedł.

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

08 kwi 2016 - 10:17:15

na szczęście u nas nie ma takich problemów ;) Wszystko wypłacane jest na czas ;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

09 kwi 2016 - 23:23:24

zapraszam do współpracy zadzwoń tel. 604183994



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-09 23:23 przez aloes00.

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

06 maj 2016 - 13:02:12

Jak dla mnie np. Warszawa jest za dużym miastem, za dużo jest tam ludzi i wszystkiego innego:) Ja nie potrafiłabym funkcjonować w takim tłoku ale oczywiście każdy każdy ma inaczej. Można jechać i spróbować swoich sił w Warszawie, ja bym zaczeła od poszukania pracy choćby przez portale:http://www.jobs.pl/praca/mazowieckie;r,8
pochodzić na rozmowy, poprzebywać choć na chwilę w tym mieście żeby sprawdzić czy to jest to:)

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

06 maj 2016 - 13:26:42

Czytalam te komentarze i co niektórzy tak bronią tej Warszawy jak by to była czyjaś własność. Nie przejmuj sir tym i rib tak jak uwazasz. Życzę ci szczęścia w znalezieniu dobrej pracy.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

poszukiwanie pracy, życie - Warszawa

15 cze 2016 - 21:15:03

Cytat
xAmyLeex
Warszawa chyba nie jest z gumy, tam już jest za dużo ludzi.

Zresztą niektórzy myślą o stolicy jak o amerykańskim śnie.


z gumy nie jest ale prężnie rozkwita , powstają nowe markety , cluby ,salony ,
tj . miejsca pracy i tylko dlatego że do niej ciągną LUDZIE !!!!!

to nie jest sen .... wystarczy troche grosza do kieszeni ,,,, silna wola i WIO
jak cie nic nie trzyma na wsi ... szukaj szczęścia , kto szuka nie błądzi !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetologia, studium kosmetyczne czy pielęgniarstwo ?