Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cv i zdjecie

01 kwi 2014 - 16:58:49

ja jak kiedyś rekrutowałam do pracy ludzi, to Cv dzieliłam na te ze zdjęciem i te bez zdjęcia. Te bez zdjęcia odkładałam a z tych ze zdjęciem wybierałam osoby które zaproszę na rozmowę. Uważam, że zdjęcie jest ważne.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

cv i zdjecie

29 kwi 2014 - 14:10:19

Niekoniecznie w prawym górnym rogu, ale MUSI być to zdjęcie biznesowe, na pewno nie samodzielnie zrobione, z wakacji, czy z imprezy. Przykład http://praca.gratka.pl/poradnik/art/odbierz-darmowe-szablony-cv-11795.html

cv i zdjecie

29 kwi 2014 - 14:15:32

zależy gdzie chcesz pracować. Jeśli jako barmanka, sprzedawca itp musisz zamieścić zdjęcie bo inaczej nie masz szans. Jeśli jednak starasz się o pracę w firmie międzynarodowej(korporacja) to zdjęcie nie jest konieczne. Co więcej zdjęcia z takich CV są na starcie usuwane, a później dopiero drukowane.

cv i zdjecie

29 kwi 2014 - 14:20:43

Cytat
magi25
Nie ma obowiązku umieszczać zdjęcia w CV, ale nie oszukujmy się takie CV bez zdjęcia są odrzucane przeważnie w pierwszej kolejności. Często też pracodawcy już w ofercie zaznaczają żeby składać CV ze zdjęciem.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

cv i zdjecie

28 cze 2014 - 21:19:02

Dziewczyny a powiedzcie mi same piszecie CV? Ja szukam pracy od jakiegoś czasu i mam wrażenie, że problem tkwi w moim CV, które napisałam według wzoru z google... Ostatnio trafiłam na https://kreatorzykariery.pl/pakiet-cv-i-lm-opis i zastanawiam się nad zleceniem im napisania mojego CV po angielsku i po polsku, może wtedy łatwiej mi będzie znaleźć pracę.

cv i zdjecie

29 cze 2014 - 17:08:07

Cytat
xMiladyx
zależy gdzie chcesz pracować. Jeśli jako barmanka, sprzedawca itp musisz zamieścić zdjęcie bo inaczej nie masz szans. Jeśli jednak starasz się o pracę w firmie międzynarodowej(korporacja) to zdjęcie nie jest konieczne. Co więcej zdjęcia z takich CV są na starcie usuwane, a później dopiero drukowane.

dlaczego sa usuwane? skad to wiiesz?

cv i zdjecie

01 lip 2014 - 19:59:07

Nie zamieszczam, ponieważ nie jestem zwierzątkiem w Zoo.

I dodam jeszcze, że zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną mimo ABSOLUTNEGO wymogu posiadania zdjęcia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy dzień w nowej pracy.