Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 11:50:37

Witam mam do was pytanie dzisiaj byłam na rozmowie o staż w poniedziałek ma byc decyzja,jeśli zostane wybrana moge powiedzieć,że jednak nie chce czy będe wtedy mogła szukać innego stażu czy wyjerestrują mnie?\

Sytuacja już jest jasna:) nie dostałam stażu bo szukali kogoś z doświadczeniem bo ich pracownica poszła na macieżyńskie.

Bardzo prosze o przeniesienie jeśli wątek się powtórzył.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-17 11:58 przez Eirenee.

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 11:58:40

Wpisz sobie w google-rezygnacja ze stazu- i wyskocza Ci podpowiedzi...
Albo poprostu zadzwon do UP i sie zapytaj ...jeju...

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 11:59:52

W papierach, które dostaje firma, u której ubiegasz się o staż, masz na dole punkt, w którym piszesz czy się decydujesz czy nie, czyli masz wybór.
Jeżeli jednak już się zdecydowałaś i chcesz zrezygnować, no to musisz mieć powód rezygnacji, który piszesz w piśmie (w moim przypadku np. było to podjęcie pracy). Wtedy Cię wyrejestrują. Jak zrezygnujesz "bo tak" to oczywiście stracisz status osoby bezrobotnej.

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:01:33

Ja tez miałam taką sytuację, wybrali mnie ale powiedzialam ze wolalabym czekac na staż w swoim zawodzie bo ten niestety byl w sklepie odziezowym, to wystarczylo.

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:02:05

BO dzisiaj np dziewczyna tylko przyszla po podpis i ze ona tego stażu nie chce.
A ja mam teraz wahania czy dam sobie radę.
wlasnie tez bym chciała w swoim zawodzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-14 12:03 przez Eirenee.

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:02:54

Czy dasz sobie radę? -.-'

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:04:01

Tak:D mam pracować w biurze podrózy i nie wiem jak sobie bd radzić z klientami :D

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:06:05

No to wystarczy że powiesz ze chcesz poczekac na staż w swoim zawodzie.. :)

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:06:05

Biuro podróży to idealny staż :) ja bym brała.. zawsze jest szansa na zatrudnienie potem.
Ja mój miałam w urzędzie miasta, i tam każda baba grzała swój stołek - bez szans na późniejsze zatrudnienie. Ale bardzo miło wspominam ;)

A co do tego czy można zrezygnować, to chyba tak...
Lepiej teraz niż jak zaczniesz, bo wtedy oddajesz kase którą by Ci dali do tej pory rezygnacji .

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:08:56

no własnie w Poniedziałek ide po decyzje do biura i chyba to nie jest jeszcze za póżno na odmowe? Własnie nie wiem czy idealnie studiuje admistrację i wlasnie chciałam w sądzie czy urzędzie ale faktycznie może potem nie zatrudią ale jakoś lepiej brzmi staż w takiej placówce.

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:10:13

wydaje mi się, że możesz zrezygnować jeśli podasz powód. Mam jeszcze takie pytanie odnośnie stażu, sama staram się o staż i w PUPie u mnie w mieście powiedzieli mi, że sama muszę poszukać sobie pracodawcy, który zgodzi się mnie przyjąć na staż, natomiast często słyszę, że to urząd pracy zbiera oferty od pracodawców i rozdziela jakoś te staże między osoby które są zarejestrowane jako bezrobotne. Gdy byłam w ZUSie zapytać o staż to mnie poinformowali, że w razie potrzeby stażystów zgłaszają się do PUPu i wówczas przysylane są im osoby. Może ktoś wie coś więcej na ten temat ?

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:13:06

to ja mogłam sobie nie dać rady na stażu z dziecmi niepełnosprawnymi w szkole
ale jakos dałam rade :P

Rezygnacja ze stażu

14 mar 2014 - 12:14:59

bYŁO Dzisiaj 5 dziewczyn ze mna potem inni wiec dużo osob jak na jeden staż;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 12:59 przez Eirenee.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

renta a praca