Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CV jak napisać?

18 lut 2014 - 17:09:12

Witam, mam pewien problem. Jestem w II klasie liceum i chcę dorobić sobie pare groszy,pracując w weekendy jako hostessa. Tutaj rodzi się pytanie, wymagane jest CV,osoby zgłaszające się muszą mieć więcej niż 16 lat, więc niby wszystko w porządku,bo zaniedługo kończę 18, ale co napisać w CV,jakie szkoły ująć? Nie chce żeby wyglądało zbyt "pusto" gdy wpisze tylko liceum,ale z drugiej strony nie powinno się ujmować raczej szkół niższych.

Czy znajdę tu kogoś kto jest/był w podobnej sytuacji? Bądź ma pomysł jak to zorganizować,żeby było schludnie i w miare profesjonalnie?

CV jak napisać?

18 lut 2014 - 17:12:33

na pewno nie pisz o przedszkolu, zerówce, podstawówce, daj konkrety, gimnazjum i że jesteś w trakcie Lo
tu wszystko znajdziesz ( usuń spację )

http://www.praca.pl/poradniki/cv- zyciorys/jak-napisac-dobre-cv-wszystko,co-wiedziec-nalezy_pr-1087.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 17:13 przez anbata.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

CV jak napisać?

19 sie 2014 - 18:33:55

Jeśli nie wiesz jak napisać Cv to zajrzyj sobie na https://kreatorzykariery.pl/profesjonalne-cv-jak-napisa-skuteczne-cv Ja korzystałam kiedyś z tego opisu i bardzo mi pomógł. Pomimo małego doświadczenia moje CV wyglądało całkiem nieźle i znalazłam pracę w niecały miesiąc. Fajnie, że chcesz pracować ale dlaczego akurat jako hostessa? Moja siostra też uczy się w szkole średniej i podjęła pracę w pizzerii. Pracuje tylko w weekendy ale i tak nieźle zarabia;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-19 18:34 przez wikciaa.

CV jak napisać?

19 sie 2014 - 18:41:24

jak dorabiałam w liceum, mimo wszystko pisałam tylko szkołę średnią w wykształceniu.
Wypunktuj ładnie języki, zainteresowania, dodatkowe umiejętności i wcale nie będzie pusto, a przejrzyście :)

CV jak napisać?

20 sie 2014 - 22:10:32

gimnazjum się nie wpisuje w CV - wpisz sam ogólniak bo logiczne ze musiałaś skończyć gimnazjum, żeby uczyć się w liceum. To tak jakby ktoś mając skońcone studia wyższe wciąż wpisywał sobie w CV ogólniak

CV jak napisać?

20 sie 2014 - 22:22:07

Cytat
_Bianka_
gimnazjum się nie wpisuje w CV - wpisz sam ogólniak bo logiczne ze musiałaś skończyć gimnazjum, żeby uczyć się w liceum. To tak jakby ktoś mając skońcone studia wyższe wciąż wpisywał sobie w CV ogólniak


Dokładnie tak, + możesz napisać swój profil LO, znajomość języka obcego.tzn. na jakim poziomie...a i nie zapomnij o swoim zdjęciu, wbrew pozorom to ważne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-20 22:24 przez Marina92.

CV jak napisać?

20 sie 2014 - 22:28:10

Cytat
_Bianka_
gimnazjum się nie wpisuje w CV - wpisz sam ogólniak bo logiczne ze musiałaś skończyć gimnazjum, żeby uczyć się w liceum. To tak jakby ktoś mając skońcone studia wyższe wciąż wpisywał sobie w CV ogólniak

dokładnie tak :) i zdjecie - dowodowe, legitymacyjne lub inne. byle byś nie wycinała siebie z jakiegos zdjecia.
prace jako hostessa zdecydowanie polecam - bardzo dobre zarobki, a praca dorywcza i niewiąząca na dluzszy czas.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

CV jak napisać?

25 paź 2014 - 14:25:29

ja robilam sobie cv w generatorze szybkiecv.pl i wyszlo bardzo fajnie. jezeli nie ma sie zbyt duzo doswiadczenia mozna nadrobic ciekawym wygladem dokumentu. mozna wybrac darmowy szablon i uzupelnic danymi.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

CV jak napisać?

03 lis 2014 - 14:41:35

ja też mogę od siebie ten generator szybkiecv polecić. Fajne aplikacje z niego wychodzą, profesjonalne. Korzystałam i pracę znalazlam :D

CV jak napisać?

03 lis 2014 - 14:57:35

Pamiętaj, że aby być hostessą trzeba być komunikatywnym opanowanym aktywny charyzmatycznym i szybko się uczyć :) nie bać się ludzi i być bardzo otwartym jeżeli masz którąś z tych cech napisz o niej :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

CV jak napisać?

29 sty 2015 - 08:12:52

Najważniejsze, żeby to wyglądało profesjonalnie, zobacz - https://interviewme.pl/cv-szablony-cv Jest mnóstwo gotowych rozwiązań, wklepujesz jedynie swoje dane, wklejasz zdjęcie i masz problem rozwiązany, a taki pdf będzie wyglądał bez porównania lepiej niż gdyby całość została sklejona w docu.

CV jak napisać?

29 sty 2015 - 09:17:38

W cv wyszczególnij wszystkie te informacje, które według Ciebie są ważne. Jak chcesz się pochwalić jakimiś osiągnięciami z których jesteś dumna (nawet jeżeli miał by to być jakiś konkurs plastyczny który wygrałaś czy coś w ten deseń :D ) warto o tym wspomnieć w cv jeżeli masz małe doświadczenie :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

CV jak napisać?

21 kwi 2015 - 23:29:33

CV powinno być inne niż wszystkie! Powinno wyrażać nas i być przez nas lubiane. Jak patrzę na swoje CV to je lubię i podoba mi się. Takie powinno być:)) Polecam artykuł na ten temat, wzorowałam się na nim: http://www.niepoddawajsie.pl/jak-napisac-cv/ Mam nadzieję że komuś pomoże :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

CV jak napisać?

16 gru 2015 - 15:14:37

Ja polecam trochę inne rozwiązanie. Zamiast standardowego dokumentu w pdf możemy stworzyć sobie przejrzystą stronę internetową, w prosty sposób - logujemy się, wypełniamy dane i gotowe, nie musimy być mistrzami informatyki :) U mnie to się sprawdziło, nigdy wcześniej nie otrzymałam tylu telefonów od rekruterów zainteresowanych moją kandydaturą :) Polecam, ja korzystałam ze smartcv.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w sklepie ambra w Warszawie