Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MEDICINE praca

11 lut 2014 - 16:34:58

Ktoś, coś? :)
jakieś ciekawe zadania na dniu próbnym?
będę wdzięczna za informacje :)

MEDICINE praca

17 lut 2014 - 21:22:27

Pracowałam w reserver i szczerze odradzam.Codziennie po 12h, 30 min przerwy,umowa na zlecenie. W ciągu 12 h możesz usiąść tylko podczas przerwy,w innym wypadku masz obowiązkowo chodzić po sali i poprawiać ubrania. Żenada

MEDICINE praca

17 lut 2014 - 21:35:23

pierwsze widzę ten sklep :) Fajny :)
Ja pracowałam w Promod, nie narzekam. Co do rozmowy, mogą prosić o scenkę sprzedażową.

MEDICINE praca

17 lut 2014 - 21:43:45

Medicine to stary Reporter, firma zmieniła jedynie nazwę itp. Moze znajdziesz kogos kto pracował w reporterze to ci podpowie...

MEDICINE praca

17 lut 2014 - 22:10:42

miałam znajome w reporterze i nie narzekały , miały spore premie :)

MEDICINE praca

23 lut 2014 - 15:47:10

Cytat
Truskawka3009
Pracowałam w reserver i szczerze odradzam.Codziennie po 12h, 30 min przerwy,umowa na zlecenie. W ciągu 12 h możesz usiąść tylko podczas przerwy,w innym wypadku masz obowiązkowo chodzić po sali i poprawiać ubrania. Żenada

chodzi ci o reserved?
tam swoją drogą też byłam
Cytat
malaewe
Medicine to stary Reporter, firma zmieniła jedynie nazwę itp.
wiem ;)
wszak, dzięki za wypowiedzi, trochę po czasie bo już dostałam tę pracę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-23 15:49 przez bizuteria2.

MEDICINE praca

20 mar 2014 - 13:44:55

Cytat
bizuteria2
wiem ;)
wszak, dzięki za wypowiedzi, trochę po czasie bo już dostałam tę pracę :)

A mogłabyś podzielić się tym jak wyglądała rozmowa?

Ogólnie interesuje mnie również trochę innych rzeczy jak:
- umowa o pracę czy zlecenie?
- obsługa klienta (czy jest napastowanie pytaniami typu "W czym mogę pomóc?";)
- zarobki i premie (ile na rękę, czy premie takowe są czy nie ma)
- zniżki pracownicze, czy są, jeśli tak to ile %, czy łączą się z innymi promocjami w sklepie?
- ile h pracy na dzień, czy zatrudniają na 1/2 i 3/4 etatu, czy w grę wchodzi tylko pełen?
- jak wygląda VM?

Ogólnie planuję zmienić pracę, bo obecnie jestem kasjerem - sprzedawcą w Sinsayu i szukam czegoś co bardziej odpowiada mi stylem i zarobkami.

MEDICINE praca

28 mar 2014 - 17:10:56

szczerze odradzam prace w medicine obiecuja podwyzki i premie lecz nie dotrzymuja obietnic w pracy panuje mobing lecz kazdy sie boi o tym powiedziec pracuje sie czasem po 12,5 h a nastepnego dnia z powrotem na rano do pracy jesli to praca nazwac mozna oczywiscie... :/

MEDICINE praca

28 mar 2014 - 17:42:28

Moja koleżanka była na rozmowie w tym sklepie- dziwna sytuacja:
A. ma 24 lata, jest na V roku studiów, których już nazwa wskazuje, że raczej nie da sobie w kaszę napluć ani dawać się wykorzystywać. Pracowała 3-lata w różnych butikach, więc doświadczenie ma spore. I kiedy osoba rekrutująca wzięła w końcu do ręki Jej CV, była delikatnie mówiąc zmieszana, jakby znalazło się ono tam przez pomyłkę. Oczywiście nie przyjęli jej, nawet za bardzo nie wypytywali o nic na tej rozmowie, jakby wynik z góry był znany. ZA TO przyjęli dwie dziewczyny z I roku, bez żadnego doświadczenia w handlu(A. to wie, bo zakumplowała się z jedną z tych dziewczyn czekając na rozmowę.) Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale wniosek na temat tego konkretnego sklepu chyba nasuwa się sam :/

MEDICINE praca

28 mar 2014 - 17:51:19

Cytat
astaldi
Moja koleżanka była na rozmowie w tym sklepie- dziwna sytuacja:
A. ma 24 lata, jest na V roku studiów, których już nazwa wskazuje, że raczej nie da sobie w kaszę napluć ani dawać się wykorzystywać. Pracowała 3-lata w różnych butikach, więc doświadczenie ma spore. I kiedy osoba rekrutująca wzięła w końcu do ręki Jej CV, była delikatnie mówiąc zmieszana, jakby znalazło się ono tam przez pomyłkę. Oczywiście nie przyjęli jej, nawet za bardzo nie wypytywali o nic na tej rozmowie, jakby wynik z góry był znany. ZA TO przyjęli dwie dziewczyny z I roku, bez żadnego doświadczenia w handlu(A. to wie, bo zakumplowała się z jedną z tych dziewczyn czekając na rozmowę.) Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale wniosek na temat tego konkretnego sklepu chyba nasuwa się sam :/


jaki wniosek? nie powiedziałabym, że do pracy w sklepie trzeba mieć MEGA wielkie doświadczenie. Przyjęli tamte laski bo one pewnie się bardziej spodobały, a POZA tym twoja koleżanka jest na OSTATNIM roku studiów, czyli o ile nie jest typem wiecznej studentki zaraz skończy te studia i rzuci prace w sklepie na rzecz raczej takiej w zawodzie. A do pracy w sklepie wola brać studentki bo za nie się płaci mniejsze składki, a jeśli tamte dziewczyny są dopiero na 1 roku to jeszcze przynajmniej ze 2 lata przed nim. Z punktu widzenia decyzja pracodawcy jest najbardziej logiczna i korzystniejsza.

MEDICINE praca

28 mar 2014 - 17:53:33

Cytat
astaldi
Moja koleżanka była na rozmowie w tym sklepie- dziwna sytuacja:
A. ma 24 lata, jest na V roku studiów, których już nazwa wskazuje, że raczej nie da sobie w kaszę napluć ani dawać się wykorzystywać. Pracowała 3-lata w różnych butikach, więc doświadczenie ma spore. I kiedy osoba rekrutująca wzięła w końcu do ręki Jej CV, była delikatnie mówiąc zmieszana, jakby znalazło się ono tam przez pomyłkę. Oczywiście nie przyjęli jej, nawet za bardzo nie wypytywali o nic na tej rozmowie, jakby wynik z góry był znany. ZA TO przyjęli dwie dziewczyny z I roku, bez żadnego doświadczenia w handlu(A. to wie, bo zakumplowała się z jedną z tych dziewczyn czekając na rozmowę.) Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale wniosek na temat tego konkretnego sklepu chyba nasuwa się sam :/
jest na piątym roku studiów więc można pomyśleć że będzie chciała pracować w zawodzie w krótce, albo będzie liczyła na awans

MEDICINE praca

15 sty 2020 - 21:33:44

Hej, dajcie znać jak to dziś wygląda, czy kasa jest na czas i ile można liczyc. Nie jestem studentką i nie wiem czyam szansę się dostać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dam Zarobić