Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca na wakacje

02 lut 2014 - 13:47:02

Cześć wszystkim, chciałam sie zapytać czy łatwo było wam znaleźć pracę na okres wakacyjny(np po maturze) co musiałyście tam robić i jaką wam proponowali stawkę? :)

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Praca na wakacje

05 lut 2014 - 09:01:04

Nie jest trudna, ale trzeba korzystać tylko z zaufanych źródeł.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 1/5

Praca na wakacje

08 lut 2014 - 14:10:45

Ja załatwiałam po znajomości także było łatwo. To zależy pewnie też od tego gdzie chcesz pracować. W okresie wakacyjnym nad morzem jest mnóstwo ofert.
Pracowałam w ośrodku wczasowym na przeróżnych stanowiskach - poczynając od sprzątaczki przez zmywak aż do kelnerki. Stawka 7 zł brutto + szef zapewniał nam nocleg i wyżywienie. Ogólnie te parę miesięcy to była niezła szkoła życia i bardzo miło to wspominam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 14:29 przez odpocznijmy.

Praca na wakacje

08 lut 2014 - 14:21:17

Ja pracowałam w liceum w wakacje na ankietach telefonicznych ,płacili jakoś 7 czy 8 zł na godzinę ,praca nie taka trudna

Praca na wakacje

08 lut 2014 - 14:24:39

Ja w liceum zawsze w wakacje pracowałam jako kelnerka. Łatwo znaleźć pracę, bo w każdym lokalu gastronomicznym potrzebują, są fajne dni pracy, najczęściej 2 dni na 2 wolne, 7 za h , ale są napiwki ;)

Praca na wakacje

08 lut 2014 - 14:25:53

piekarnia, sprzątanie, ciężko dość, ok 9-10zł na godzinę :)

Praca na wakacje

08 lut 2014 - 14:27:58

Po maturze pracowałam w McDonald'sie :P Dostać się było łatwo. Praca wymagała wiele wysiłku, ciągłe stanie lub chodzenie, praca w upale (na kuchni w ciągu dnia bywało nawet ok. 45-50 stopni), zmiany po 10-11h, nocki, weekendy. Stawka nie była zła (przynajmniej dla mnie- osoby bez jakiegokolwiek zawodowego doświadczenia), a dało niezłą szkołę życia :)
W tym roku na wakacje chciałabym znaleźć coś innego, ale pewnie nie będzie łatwo...

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

Praca na wakacje

09 lut 2014 - 19:21:12

Ja przeglądam oferty z serwisu z pracą na wakacje http://praca-wakacje.pl/?s=&cat=10 szukam w sprzedaży, dodatkowej pracy,. Czasami fajne oferty się trafiają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kontrola Jakości, QM, Laborant praca