Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedałam na All ołówkową spódnicę w rozmiarze M. W treści aukcji podałam opis przedmiotu, wymiary w tabelce oraz zdjęcia. Klientka dokonała zakupu, a teraz wypisuje ukąśliwe maile, sugerując mi fakt ukrycia zaniżonej rozmiarówki, zarzuca oszustwo i wprawienie w błąd w sprawie rozmiaru. Nie jest kulturalna.

Moim zdaniem niczego nie ukryłam ani nikogo nie oszukałam, a rozmiarówka nie jest zaniżona.

Dla rozmiaru M wymiary w pasie: 64-78 cm (spódnica elastyczna). Wymiary nie były zatajone ale wyraźnie podane w opisie aukcji w centralnym jego puncie.

Klientka twierdzi, że ma 82-85 cm oraz 100 cm w biodrach i zawsze nosi M, a podana przeze mnie rozmiarówka była zła. Wytrwale mnie oskarża.


Porównałam wymiary z rozmiarówką znanych sieciówek i innych spódnic ołówkowych na Allegro. Nie wydaje mi się, ani by rozmiarówk abyła zaniżona, ani bym dokonałą ukrycia czy oszustwa. Czy jeżeli niesłuszne oskarżanie ze strony Klientki będzie trwało- mogę to gdzieś zgłosić?

jak to grube babsko ma w biodach 100 cm i probuje sie wciskac w m to nie ma czym sie przejmowac. Ja mam 89 w biodrach i czasem m jest na mnie zaciasne..

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

wymiary ktore podala klientka to zdecydowanie L . Moja mama prowadzi box z odzieza i zdecydowanie to potwierdza ...

nie zglosisz tego nigdzie, bo ona cie nie oszukala.

Cytat
MeggaMo
jak to grube babsko ma w biodach 100 cm i probuje sie wciskac w m to nie ma czym sie przejmowac. Ja mam 89 w biodrach i czasem m jest na mnie zaciasne..


85pas/100 biodra to rozmiar 42 na litość boską, ale jak się ubiera w sklepie dla puszystych to może faktycznie tam to "M" (nie mam nic do takiego rozmiaru, broń Boże - jedynie logika tej kobiety mnie powala). Zresztą podałaś wymiary w centymetrach po to, aby ktoś mógł sprawdzić czy faktycznie ta eMka odpowiada klasycznej eMce, a z Twojego opisu wynika, że spódnica ma jak najbardziej rozmiar M!

Zresztą trzeba być niepełnosprytnym, żeby przy swoich wymiarach w pasie 82/85 kupić spódnicę gdzie w opisie wyraźnie pisze 64/78.
Tak się dzieje, kiedy ktoś nie czyta opisów, a na końcu próbuje udowodnić swoją głupotę mailami...

Zapytałam o zgłoszenie, bo kobieta stawia mi ostre i krzywdzące mnie, nieprawdziwe zarzuty.
Twierdzi, iż nie napisałam WIELKIMI LITERAMI iż rozmiarówka jest zaniżona.
Kobitka rząda ode mnie zwrotu pieniędzy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 18:04 przez ellamaria1.

Przedmiot był zgodny z opisem więc niczym sie nie przejmuj:) I nie wiem od kiedy 100cm w biodrach odpowiada M:DD

Nie ma racji skoro podałaś wymiary to nie przejmuj się bo rozmiary są różne, ale dziwi mnie jedynie fakt, że mka ma 64 w pasie? Ja noszę 32/34 i mam 62 w pasie i zazwyczaj jak ma 64 w pasie to jest na mnie dobre więc dziwne, ze mka taka mała. No, ale wymiary podałaś więc to jej problem.

Cytat
Magduss
Nie ma racji skoro podałaś wymiary to nie przejmuj się bo rozmiary są różne, ale dziwi mnie jedynie fakt, że mka ma 64 w pasie? Ja noszę 32/34 i mam 62 w pasie i zazwyczaj jak ma 64 w pasie to jest na mnie dobre więc dziwne, ze mka taka mała. No, ale wymiary podałaś więc to jej problem.

Spódnica miała 64 cm w pasie w "stanie spoczynku". Rozciągała sie do ok 78 cm.

ja także uważam ze nie masz sobie czego zarzucic. wymiary podaje sie po to aby porównać ze swoją odzieżą bo rozmiar rozmiarowi nie jest równy. czasam na metce rozmiar xl odpowiada s a czasem s jest bardzo duże i po to są wymiary. Babka chce cie oszukac. olej ją albo zgłoś do administracji ze cie obraża. brak wychowania normalnie.

niczego nie zatailas podals rozmiar i wymiary bo one sa najwazniejsze nie to czy to jest M, S ,L bo nie od dzis wiadomo ze kazda firma ma rozna rozmiarowke i M w jednej nie oznacza tego samego w drugiej .nie odpisuj na jej maile i tyle, oskarzac cie moze nawet moze wystawic negatyw grunt bys ty w odpowiedzi na ten negatyw zawarla wszytskie info.ignoruj ten spor i tyle .

Cytat
Magduss
Nie ma racji skoro podałaś wymiary to nie przejmuj się bo rozmiary są różne, ale dziwi mnie jedynie fakt, że mka ma 64 w pasie? Ja noszę 32/34 i mam 62 w pasie i zazwyczaj jak ma 64 w pasie to jest na mnie dobre więc dziwne, ze mka taka mała. No, ale wymiary podałaś więc to jej problem.

Zauważ, że spódnica jest elastyczna - więc z założenia pewnie ma się rozciągać (skoro to ołówkowa spódnica).
Cytat
ellamaria1
Zapytałam o zgłoszenie, bo kobieta stawia mi ostre i krzywdzące mnie, nieprawdziwe zarzuty.
Twierdzi, iż nie napisałam WIELKIMI LITERAMI iż rozmiarówka jest zaniżona.
Kobitka rząda ode mnie zwrotu pieniędzy

WIELKIMI LITERAMI to ona powinna mieć w dowodzie wpisane "idiota".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 18:11 przez Sapphire101.

Cytat
mypaula
nie zglosisz tego nigdzie, bo ona cie nie oszukala.
to nie ma znaczenia, może zgłosić do aministracji ze babka ją obraża. bez przesady nie wolno pozwalać na takie zachowania. Babki sa czasami tak bezczelne ze rece opadają:(

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

widocznie trafiłaś na jedną z tych nienormalnych, z Twojej strony wszystko jest ok widocznie spódnica jej się nie spodobała albo źle oceniła swoje gabaryty, ale niestety musisz liczyć się z negatywnym komentarzem od niej... ja tak miałam z płaszczem, panienka próbowała mi wmówić że palę papierosy, mimo że nigdy nie miałam żadnego w ustach, i że rzekomo powypalałam nimi w płaszczu dziury, a wszystko dlatego że płaszcz źle na niej leżał... i zostałam z negatywem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ma sens?