Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój sposób na szybki zarobek

11 sty 2014 - 17:28:31

Cześć dziewczyny.

Ostatnio czytając pewnego bloga o tematyce "jak zarobić w sieci" natknęłam się na portal 'http://gieldatekstow.pl/pp,3942.html'; -GIEŁDA TEKSTÓW.
Od zawsze lubiłam pisać, myślałam nawet o założeniu bloga... Niestety nie mam na to czasu.

Tu sprawa jest prosta. Piszesz, kiedy chcesz i kiedy masz czas, wrzucasz i zarabiasz:)
Myślę, że warto spróbować. :)

A może są tu dziewczyny, które znają ten serwis i mogą powiedzieć o nim więcej?

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

Mój sposób na szybki zarobek

14 sty 2014 - 19:45:58

Jak chcesz zarabiać na pisaniu to jednak zachęcam założyć swojego bloga. Dołóż tam coś fajnego za darmo (jakiś poradnik) a dostęp po podaniu maila - czyli autoresponder. Będziesz pisać to co lubisz a z czasem zarabiać na tym. I każdy tekst będzie kolejną cegiełką do poprzednich.
W innym wypadku Ty dostaniesz kilka złotych za tekst, a ktoś inny będzie zarabiał na nim długofalowo :)
Jeśli naprawdę lubisz pisać, mogę pomóc Ci wystartować z takim Twoim ebiznesikiem opartym na pisaniu - żadna działalność nie jest Ci potrzebna :)

Mój sposób na szybki zarobek

14 sty 2014 - 19:49:56

hej, powiedz mi jakiego typu mają być te teksty? to ma być reklama jakiegoś produktu, branży firmy? ile da się z tego wyciągnąć?

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

Mój sposób na szybki zarobek

15 sty 2014 - 12:56:20

Zacznę od końca. Znam ludzi, którzy wyciągają po kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. I to po 3-4 latach - tak to rozwinęli. Dużo bowiem zależy od osoby która to robi. Nauka, zaangażowanie, dyskusje, wkład własnej pracy to czynniki, które determinują wysokość zarobków. W mojej opinii wypracowanie sobie kilkuset złotych miesięcznie jest w zasięgu chyba każdej osoby.
Tematyka wpisów - zależy od autora. Bo najłatwiej pogłębiać temat, który sie zna i lubi, choć musi być on na tyle popularny by było dość szerokie zapotrzebowanie na niego. Przykład:

Blog analizie powierzchni księżyca będzie miał mniejszy potencjał zarobkowy od blogu o sprawdzonych, polecanych przez siebie kosmetykach :) Taki przykład mi przyszedł do głowy :)

Najtrudniejsze dla nowych osób w całym przedsięwzięciu jest użycie odpowiednich narzędzi i ich ustawienie tak, by działały na autopilocie dla autora (mają zarabiać czy śpisz, czy pracujesz czy jesteś na urlopie) oraz wytrzymanie kilkunastu tygodni aż pojawią się efekty.

Technicznie wygląda to tak:
- potrzebujesz swojej nazwy w sieci (np. TwojeImięTwojeNazwisko.pl)
- zakładasz sobie bloga na Wordpress pod tym adresem (wordpress bo ma olbrzymią ilość "wtyczek", które robią z niego niezwykle skuteczne a zarazem proste narzędzie)
- MUSISZ przygotować sobie coś, co zaoferujesz osobom odwiedzającym Twój blog w zamian za podanie Ci adresu email, może Imienia. Może to być jakiś poradnik, dostęp do jakichś informacji (np. hasło do wpisów), filmiki na jakiś temat - coś co osoby w tematyce Twojego bloga "kręci" i mogłyby to chcieć w zamian za swój email.
- równolegle potrzebny jest jeszcze zestaw kilkunastu bardziej ciekawych wiadomości, które nie umieszczasz na blogu lecz w autoresponderze i określasz kiedy mają być wysyłane do osób, które się zapisały . To oprogramowanie działa tak, ze w momencie zapisu czytelnika dostaje on Twój Poradnik a następnie zaczyna otrzymywać kolejne, też ciekawe informacje (w końcu także lubi tę tematykę).
- W treści tych emaili wplatasz linki do produktów, które chcesz polecić. Warto sobie poszukać Programy Partnerskie firmy, które dają prowizje od 50% wzwyż za sprzedaż.
- Na koniec piszesz sobie to co chcesz, może robisz filmiki i wrzucasz na youtube, robisz fanpage na facebooku i wszystko kierujesz na swojego bloga, żeby"łapać" maile. Z czasem jest to duży, niezależy ruch i nowe osoby, które się zapisują 24h. I zaczynają dostawać maile, oferty itd.
- Na koniec Ty możesz sobie planować, ze raz w miesiacu podeślesz nową ofertę, która sprawi że około 2-5% z twoich emaili dokona zakupu. Ty wiesz, ze dostaniesz prowizję np. 20 zł za każdy zakup - możesz sobie planować swoje dochody :)

A jak już zacznie hulać w automacie - wybierasz drugi temat i robisz to samo :)

I tak to właśnie działa. Ale można też wysyłać swoje teksty na giełdę i dostawać za nie 5-10 zł :) Wybór należy do każdego z nas.

PS. Pewnym ograniczeniem jest też koszt tych narzędzi. Trzeba liczyć od 200 do 400 zł na rok. Ja używam super pakietu za 30zł/miesięcznie. Jeśli jesteś zainteresowana jego przetestowaniem za free - proszę PM.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Mój sposób na szybki zarobek

16 sty 2014 - 16:10:53

a co myślicie o inwestowaniu ? ja sie na tym za dobrze nie znam ale mam kilka tys które mogłabym gdzieś ulokować tylko nie wiem gdzie..czy myślicie ze własny doradca taki jak tu http://www.mdm.pl/ drogo kosztuje? a może bierze tylko prowizję?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to M-ka? Ukąśliwa klientka z ALL