Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:13:06

Pracuje któraś z was w Zara ? Jak wam się podoba ?

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:16:35

nie wiem czy bym chciala tam pracowac,wypacynkowane chodza koszule kancik ą ę jak w wielkiej korporacji nie w sklepie w kazdej galerii..czasami patrzac na osoby tam pracujace z perspektywy naprawde waznych firm instytucji wyglada to smiesznie -napinka;D

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:17:40

Koleżanka kiedyś pracowała i miło nie wspomina. Ale to głównie wina managera.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:18:15

pracuję, nie podoba mi się... ale co kto lubi.
plusem jest dobra stawka godzinowa, premie, bony świąteczne, urodzinowe itp itd
a z minusów, no cóż, nie jest to łatwa praca, składanie ciuchów tak jak się wszystkim wydaje. Zara dość dobrze traktuje pracowników, ale też mają bardzo wysokie wymagania. Fizycznie bez problemu po 9-10 godzin się robi, ale psychicznie czasem ciężko wytrzymać. To nie jest praca dla każdego ;) Spróbuj, może akurat Tobie podpasuje.

Onay, sorry, ale jak nie wiesz jak jest, to nie oceniaj ludzi. Zara właśnie tego wymaga. Mamy uniformy - czarne spodnie, granatowa koszula i czarna marynarka, to fakt. I musimy być ą ę, Zara przyjmuje bardzo wysokie standardy obsługi klienta. My musimy być ZAWSZE do dyspozycji klienta, ZAWSZE umieć doradzić, znać najnowsze trendy i nowinki.. i tak dalej i tak dalej...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-01 21:20 przez chrum.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:19:34

Ja pracuje miesiąc i już wysiadam psychicznie, moja menagerka męczy nas strasznie psychicznie i cały czas krzyczy na nas, ostatnio się pomyliłam i powiedziała mi, że pracuje już tu miesiąc i powinnam wszystko wiedzieć, choć miałam szkolenie z kasy tylko 2 godziny, ogólnie porażka, chciałam poczytać jak mają inne dziewczyny.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:21:16

Dirae, ja po miesiącu też usłyszałam, że powinnam wszystko doskonale wiedzieć ;)

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:26:56

powiem nawet tak, że menagerka jak mam 6 godzin na przykład to nie wypuszcza mnie na przerwe bo mnie nie lubi, sama chodzi robić raporty i jej nie ma pół godziny bo pali i jakiś facet do niej przychodzi cału czas.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:27:02

Cytat
chrum
pracuję, nie podoba mi się... ale co kto lubi.
plusem jest dobra stawka godzinowa, premie, bony świąteczne, urodzinowe itp itd
a z minusów, no cóż, nie jest to łatwa praca, składanie ciuchów tak jak się wszystkim wydaje. Zara dość dobrze traktuje pracowników, ale też mają bardzo wysokie wymagania. Fizycznie bez problemu po 9-10 godzin się robi, ale psychicznie czasem ciężko wytrzymać. To nie jest praca dla każdego ;) Spróbuj, może akurat Tobie podpasuje.

Onay, sorry, ale jak nie wiesz jak jest, to nie oceniaj ludzi. Zara właśnie tego wymaga. Mamy uniformy - czarne spodnie, granatowa koszula i czarna marynarka, to fakt. I musimy być ą ę, Zara przyjmuje bardzo wysokie standardy obsługi klienta. My musimy być ZAWSZE do dyspozycji klienta, ZAWSZE umieć doradzić, znać najnowsze trendy i nowinki.. i tak dalej i tak dalej...

szczerze..najwyzsze standardy? o cokolwiek pytam nawet o stan towaru na sklepie pani zawsze patrzy jakby sie godz temu tam znalazla lub karze mi sobie samej poszukac,to jest kpina a nie podejscie do klienta,a doradzenie kobiecie w przymierzalni tak idealnie pasuje to ..za kase jaki maja z tego ciucha kazdy potrafi wciskac kit,gdy na przykladzie kobiety jaka mialam okazje zobaczyc wychodzaca z przymierzalni plaszcz byl ewidentnie przyciasny a na standardowe -"idealny" zachcialo mi sie smiac

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:31:09

Cytat
Dirae
powiem nawet tak, że menagerka jak mam 6 godzin na przykład to nie wypuszcza mnie na przerwe bo mnie nie lubi, sama chodzi robić raporty i jej nie ma pół godziny bo pali i jakiś facet do niej przychodzi cału czas.

a Ty co, nie znasz swoich praw pracownika?

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:32:11

Cytat
corkachaosu
Cytat
Dirae
powiem nawet tak, że menagerka jak mam 6 godzin na przykład to nie wypuszcza mnie na przerwe bo mnie nie lubi, sama chodzi robić raporty i jej nie ma pół godziny bo pali i jakiś facet do niej przychodzi cału czas.

a Ty co, nie znasz swoich praw pracownika?

Powiem coś co jej się nie spodoba i mam wylot.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:34:02

Cytat
onay
Cytat
chrum
pracuję, nie podoba mi się... ale co kto lubi.
plusem jest dobra stawka godzinowa, premie, bony świąteczne, urodzinowe itp itd
a z minusów, no cóż, nie jest to łatwa praca, składanie ciuchów tak jak się wszystkim wydaje. Zara dość dobrze traktuje pracowników, ale też mają bardzo wysokie wymagania. Fizycznie bez problemu po 9-10 godzin się robi, ale psychicznie czasem ciężko wytrzymać. To nie jest praca dla każdego ;) Spróbuj, może akurat Tobie podpasuje.

Onay, sorry, ale jak nie wiesz jak jest, to nie oceniaj ludzi. Zara właśnie tego wymaga. Mamy uniformy - czarne spodnie, granatowa koszula i czarna marynarka, to fakt. I musimy być ą ę, Zara przyjmuje bardzo wysokie standardy obsługi klienta. My musimy być ZAWSZE do dyspozycji klienta, ZAWSZE umieć doradzić, znać najnowsze trendy i nowinki.. i tak dalej i tak dalej...

szczerze..najwyzsze standardy? o cokolwiek pytam nawet o stan towaru na sklepie pani zawsze patrzy jakby sie godz temu tam znalazla lub karze mi sobie samej poszukac,to jest kpina a nie podejscie do klienta,a doradzenie kobiecie w przymierzalni tak idealnie pasuje to ..za kase jaki maja z tego ciucha kazdy potrafi wciskac kit,gdy na przykladzie kobiety jaka mialam okazje zobaczyc wychodzaca z przymierzalni plaszcz byl ewidentnie przyciasny a na standardowe -"idealny" zachcialo mi sie smiac

Mam takie same odczucia. Za każdym razem jak jestem w Zarze i o coś pytam to dostaję takie odpowiedzi i spojrzenia, że aż odechciewa mi się dalszych zakupów.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:36:40

Onay, nie wiem jak jest w innym sklepie, u mnie tych standardów się pilnuje.
Ale ja pracuję na dziale męskim, więc może być trochę inaczej.

Generalnie chodziło mi o to, że w Zarze jest inaczej niż np. HM czy Reserved. Tam nie zwracasz praktycznie żadnej uwagi na klienta, tyle, że musisz go obsłużyć przy kasie. A my musimy latać za ludźmi i oferować im pomoc, włazić im w dupę prościej mówiąc.. mało kto to lubi :/

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:37:30

Cytat
Dirae


Powiem coś co jej się nie spodoba i mam wylot.
'

To faktycznie, lepiej być murzynem... Na 6 godzin pracy NALEŻY Ci się , jak psu buda, 15 minut przerwy. I powinnaś jej to powiedzieć. Gdybyś od początku nie dała sobie wejść na głowę to byś miała łatwiej, a tak widzi, że może sobie na wszystko pozwolić.

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:38:36

mi sie bardzo podoba obsluga w mango,tam zawsze dostaje mila odp a jezeli nie wie to idzie bez proszenia sprawdzac,przy kasie zawsze dostaje wszystkie inf na temat rzeczy bez proszenia sie

praca w Zara

01 sty 2014 - 21:38:37

Dirae to spadaj stamtąd.. jakaś walnięta ta Twoja kierowniczka. Moja sama nas wygania na przerwy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wielkie pole do popisu