Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

CHAŁUPNICTWO

06 lut 2010 - 21:06:50

dziewczyny ja mam wam do zaoferowania prace(bez zadnego doswiadczenia), polega ona na pozyskaniu osoby chetnej do kupna strony internetowej , baneru , logotypu itp.. za polecona osobe i podpisana z nia umowe dostejecie od 5 do 10 % . piszcie na priv to wam wszytko przyblize to naprawde nic trudnego a pieniązki wpadna;) 100% pewna!!

CHAŁUPNICTWO

11 lut 2010 - 13:55:07

Witaj, proszę o więcej informacji na temat oferowanej pracy. Jestem zainteresowana. Wybacz, że nie na priv ale jestem nowa i jeszcze niebardzo wiem jak sie posługiwać pocztą:/ Podaję swojego maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) i proszę o kontakt.

CHAŁUPNICTWO

16 lut 2010 - 16:42:34

Polecam wypełnianie ankiet ;) za każdą ankietę dostajecie 5-10 pkt. Za samo zalogowanie się na stronie 30. Z tym, że przy rejestracji zaznaczcie w zainteresowaniach wszystkie możliwe opcje. Wtedy ankiety częściej będą do was przychodzić ;) Po uzbieraniu 200pkt, które są równoznaczne z zarobieniem 40zł możecie wymienić pkt na pieniądze. To naprawdę działa ;) Jeśli, któraś z was jest chętna to piszcie na priv, podając swoje maile ;)

NIEAKTUALNE !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 16:31 przez edyta64_90.

CHAŁUPNICTWO

22 lut 2010 - 21:43:18

Witam ja takze bym chciała sie podjac takie pracy ale niestety nie znalazlam uczciwej firmy. jesli ktos by mial jakies namiary lub cos prosze dac znac na priv.. z gory dzieki...

CHAŁUPNICTWO

22 lut 2010 - 21:46:39

moja mama tak została nabrana ;]

CHAŁUPNICTWO

22 lut 2010 - 21:46:37

ja odradzam.. siedzi nad tym nie jedna osoba, ale nawet cała rodzina żeby troche tego zrobić i to praktycznie cały dzień a wynagrodzenie naprawde marne..

CHAŁUPNICTWO

22 lut 2010 - 21:50:56

dziewczyny nie wysyłajcie nigdzie pieniędzy, ja 4 lata temu wpłaciłam prawie 50 zł i przysłali mi jakieś ulotki tylko, jak się okazało w tamtym tygodniu dostałam wezwanie na policje jako świadek...

nie uwierzycie to był oszust oszukał bardzo dużo ludzi ii musiałam zeznawać ze 4 lata temu chciałam pracować chałupniczo i ze wplacilam pieniądze, i tak dalej........

to nie ja to zgłosiłam tylko ktoś oszukany ale z jego konta policja wzięła wyciąg bankowy czy coś nie wiem i wiedzieli kto wpłacał i kto był oszukany

bo skąd by wiedzieli że ja wpłacałam 4 lata temu kasę

naprawdę nie wpłacajcie kasy bo to oszuści
też mam czekać na jakieś pismo z prokuratury i nie wiem co dalej.. najważniejsze ze ja w tej sprawie występuje jako poszkodowana..


ale naprawde uważajcie komu wpłacacie pieniążki bo niektórzy wysyłaja tylko za to jakieś śmieci, papiery, ulotki... a pracy dalej nie ma



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-22 21:57 przez anett22.

CHAŁUPNICTWO

22 lut 2010 - 21:57:04

Ja mam konto na takim portalu na którym trzeba pisac opinie o różnych produktach takich jak z allegro i za to dostaje sie punkty po uzbieraniu danej liczby mozna wymienic je na prezenty, np bon 100 na zakupy w reserwed prostownice i takie tam inne ktos chetny?? pisac na priv:) podajcie odrazu swoje maile...

CHAŁUPNICTWO

04 mar 2010 - 08:57:59

Hej. Ja znam dobra prace przez internet. Polega ona na tym, ze umieszczasz ogloszenie na obojetnie jakich stronach i jesli osoba jest zainteresowana wspolpraca z toba to dostajesz 35zl i tak za kazda osobe i nie ma zadnego kretactwa.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-20 01:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

CHAŁUPNICTWO

04 mar 2010 - 09:03:29

Cytat
igamaron
Jak już pisałam, w jakimś innym wątku, większość ofert takiej pracy to jedno wielkie oszustwo. Mi osobiście, pomimo wielu różnych prób, udało się trafić tylko na dwie uczciwe firmy (tylko od nich dostałam pieniądze). Jeśli, któraś ewentualnie chciałaby namiary, to proszę na priv.
Ja poproszę:)

CHAŁUPNICTWO

04 mar 2010 - 09:07:03

kiedys znajomy mojego cudownego ojca zaproponowal mi super prace-skrecanie dlugopisow,za sztuke mialam dostac pol grosza;Dsmiech na sali,oczywiscie podziekowalam;)

CHAŁUPNICTWO

04 mar 2010 - 09:07:57

Cytat
nunciaa89
jest taka firma w warszawie , reklamuje sie na trojmiasto.pl podobno jest legalna , ale mimo to chałupnictwo nie wydaje mi się zbyt opłacalne.

każda jest legalna! można to sprawdzić. ludzie piszą, ze dzwonią i spr czy dana firma istnieje. ale co moze Ci powiedzieć taka urzędniczka ? że firma istnieje jest legalna, ale co do ich praktych się nie wypowie.. nie dajcie się nabierać. naszczęscie ja starciłam około 10 zł na koperty i znaczki. i to mi wystarczy :)

CHAŁUPNICTWO

04 mar 2010 - 09:10:21

sam mimo ze mam prace to bym sie podjal jakiegos chalupnictwa. nawet zeby z 500zł wpadlo to bym sie cieszyl

CHAŁUPNICTWO

11 mar 2010 - 16:59:33

mam coś,zarabianie w necie zarabianie w necie polega na konsekwencji i uporze,a jeśli ktoś kusi wysokimi zarobkami,to kłamie,zarobki są ale po jakimś czasie i nie jest to możliwe w pojedynkę trzeba znaleść kilka osób,które też będą chciały to robić wtedy to ma sens i można zarobić,w zależności od zaangażowania.To tak jakby się zbierało do skarbonki,no i trzeba działać w kilku firmach linki,ankiety,programy partnarskie itpZ czasem fajnie zarobki rosną.Polecam ci kilka w których ja już zarabiam i wypłaciłam pieniądze,różnie to bywa,w różnych firmach,ale jak to się zsumuje to trochę tego jest,ja nazbierałam 500 zł w trzy mieś,powiesz co to jest,?,ale fajnie jak jest,więcej w szybkim czasie w necie nie zarobisz cudów nie ma,nikt ci tej kasy nie da.Polecam.
<moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-20 01:12 przez moderator.

CHAŁUPNICTWO

16 mar 2010 - 19:20:07

Napewno tutaj znajdziecie informację o jakiejś pracy na której można zarobić parę groszy Już to widzę He he
Jak się nie zarobi własnymi rękami w normalnej pracy to żadne chałupnictwa, strony internetowe w tym nie pomogą Nie ma nic za darmo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-16 19:22 przez kotek6.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hurtownie odzieży i bielizny