Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:12:55

Cześć dziewczyny ! ostatnio obiło mi się o uszy, że jest sporo pracy domowej tj, składanie długopisów, wypełnianie formularzy itp. Jednak słyszałam, że w necie jest mnóstwo krętaczy tzn każą wysłać kopertę z 2 znaczkami (niby po to by móc wysłać do Ciebie list zwrotny) albo pieniądze i na tym wszystko się kończy ;/ znacie może jakąś sprawdzoną firmę? bo siedzę w domu i nic nie robię, a przydałoby mi się troszkę dodatkowej kasy :)) wiem, że kokosów się tam nie zarabia, ale zawsze coś :) pisać jak macie jakieś info:)

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:21:15

Ojej też bym bardzo chciała takie coś :)

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:24:06

jest taka firma w warszawie , reklamuje sie na trojmiasto.pl podobno jest legalna , ale mimo to chałupnictwo nie wydaje mi się zbyt opłacalne.

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:26:35

dzięki :) ktoś jeszcze ???

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:28:41

Ja też bym była zainteresowana, bo siedzę w domu z dzieckiem to mogłabym coś porobić, zawsze coś tam wpadnie. Jakby ktoś coś wiedział to proszę o wiadomość na priv:) I nie interesuję mnie praca przy której na samym początku trzeba coś wykupić..

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:32:38

j atez sie dolaczam ;))

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:33:26

podbijam, bo jestem zainteresowana ;D

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:36:19

Też bym była zainteresowana:)

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:37:05

kochane,nie wiem,czy znajdziecie jakąś porzadną firmę, moja mama swego czasu składała długopisy, nic z tego nie miała,a się narobiła tylko, i składała chyba koperty czy coś takiego, to na tym,zarobiła 50 zł na cały miesiąć,bo jej zaczęli coś odliczać,że niby nowicjuszka,to muszą tam do czegoś wziąć,że następnym razem,będzie więcej... już sie drugi miesiąc na to nie skusiła,bo te cholerne koperty składała całe dnie,kiedy bym nie weszła to je składała,a zdolna manualnie jest;/

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

CHAŁUPNICTWO

10 sie 2009 - 11:37:41

i ja tez

CHAŁUPNICTWO

13 sie 2009 - 11:28:39

i ja również

CHAŁUPNICTWO

24 lis 2009 - 22:01:22

Jak już pisałam, w jakimś innym wątku, większość ofert takiej pracy to jedno wielkie oszustwo. Mi osobiście, pomimo wielu różnych prób, udało się trafić tylko na dwie uczciwe firmy (tylko od nich dostałam pieniądze). Jeśli, któraś ewentualnie chciałaby namiary, to proszę na priv.

CHAŁUPNICTWO

26 sty 2010 - 14:24:47

Hej. Co do chałupnictwa to też dużo szukałam i nawet wpłaciłam dwa razy pieniądze na chałupnictwo i nic. zeszłego roku w sierpniu zapisałam się do FM GROUP i powiem wam że nawet mi się opłaca bo mam bardzo dużo zamówień od samej rodziny bo każdy używa jakiegoś perfumu i płynu do podług.Z grudniowych zamówień obliczyli mi wypłatę 200 zł.Nie dość że kupujesz taniej i sprzedajesz drożej to jeszcze firma nalicza ci wypłatę od wielkości sprzedaży, i nie ma żadnych limitów miesięcznych-możesz zamówić raz w roku i nic się nie stanie Jak będziecie chciały to piszcie, podam szczegóły


Na prawde POLECAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-26 14:25 przez iwonamir.

CHAŁUPNICTWO

26 sty 2010 - 22:03:50

Ja tez poszukuje pracy chalupniczej. Szperam po internecie ale obawiam sie ,ze tak jak piszecie wiele to firmy naciagacze. Ja tez zapisalam sie do dialego ale od pol roku dostalam tylko 3 ankiety i nic nie zarobilam. Znalazlam taka firme na internecie z Cieszyna ale nie wiem co tam trzeba robic bo ja pisza potrzeba wykupic CV za 72 zl i po ogladnieciu podjac decyzje. Pisza, ze do m14 dni mozna oddac CV jezeli sie nie zdecydujemy ale czy wierzyc?Tam na str sa podane osoby , ktore podobno pracuja i zarabiaja ale nie wiadomo co. Sprawdzcie same a moze ktoras z Wa zna ta firme i poda o co chodzi. www:pracazdomu.com/johny42

CHAŁUPNICTWO

28 sty 2010 - 11:54:23

ja znalazłam taką grę gdzie układa się puzzle na czas i wygrywa pieniądze złycolor=#FF0000]<moderacja>[/color]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-20 01:20 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarobki stomatologa