Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Aktywne użytkowniczki

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 18:28:25

skoro piszesz, że siedzisz w domu i nic nie robisz, to ja bym poszła, spróbowała, zawsze można zrezygnować.

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 18:29:54

No w sumie też racja....kokosów nie ma,ale zawsze jakiś grosz do kieszeni wpadnie na własne przyjemności ;D

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 18:46:17

niby zawsze mozna zrezygnowac, ale jak odpuscisz po tygodniu, to umowa dojść nie zdąży

zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 18:49:21

rozmawiałam z dziewczyną na miejsce której miałam iść właśnie w orsayu bo też tam składałam cv ale ona powiedziała że wyciaga na tym ok 300-350 zł miesięcznie więc to raczej jest praca dodatkowa , tak samo płacone od iluś tam sztuk

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 18:51:41

oszalałaś? jak będziecie się tak dawać wykorzystywać to nigdy w Polsce nie będzie dobrze!! w życiu bym nie poszła do takiej pracy. rozumiem 40 gr za sztukę ale 9? żal

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 18:55:33

ja też bym poszukała czegoś innego.

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 19:01:47

Cytat
Chavess
No w sumie też racja....kokosów nie ma,ale zawsze jakiś grosz do kieszeni wpadnie na własne przyjemności ;D

Myślisz, że jak ktoś nie ma żadnej pracy, to te pieniądze, które zarobi, będzie sobie wydawać na przyjemności? A co z utrzymaniem, jedzeniem?

Ja bym takiej pracy nie wzięła, bo stawka jest dla mnie za niska. Może gdybym nie miała wyboru, to bym poszła. Chociaż wolałabym odpuścić i szukać czegoś innego.

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 19:05:15

Cytat
xAmyLeex
Cytat
Chavess
No w sumie też racja....kokosów nie ma,ale zawsze jakiś grosz do kieszeni wpadnie na własne przyjemności ;D

Myślisz, że jak ktoś nie ma żadnej pracy, to te pieniądze, które zarobi, będzie sobie wydawać na przyjemności? A co z utrzymaniem, jedzeniem?

Ja bym takiej pracy nie wzięła, bo stawka jest dla mnie za niska. Może gdybym nie miała wyboru, to bym poszła. Chociaż wolałabym odpuścić i szukać czegoś innego.

Jeśli mieszka z rodzicami,to te 350 zł wystarczy na drobne przyjemności :) Uwierz mi,ze taka praca jest lepsza niż siedzenie w domu na dupie ;p

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 19:05:19

tzn. jeśli nie idzie Ci szukanie pracy, możesz pojsc i na cos takiego ,a w międzyczasie szukac lepszej pracy. Z 2. str. nigdy nei znasz dnia i godziny, może ktoś akurat w niedalekiej przyszłości zrezygnuje z pracy, wówczas masz o wiele większe szanse na wskoczenie na takie miejsce ,jako już zaufany pracownik.Jesli będzie kicha z ta praca, zrezygnujesz. Chociaz jestem zdziwiona,ze sa ekstra zatrudniane osoby do klipsowania .Pracuje w vero modzie, u nas po prostu my klipasujemy ciuchy, żadna osoba z zewnątrz. Ciekawe, jak jest u innych ;)

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 19:07:17

mieszkam z rodzicami, siedzę na dupie, i cały czas szukam pracy i znaleźć nie mogę.

Nie potrzebuje pieniędzy na gwałt, ale chociaż te 300 zł na jakieś głupoty by było. Cały czas szukałabym czegoś innego.
A i w CV miałabym co dopisać bo narazie doświadczenia mam zero.

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 19:07:59

Nie ma z tego kokosów, ale jeżeli nic nie robisz to na 3h i te 300 zł zarobić to chyba lepsza opcja. No i masz czas na inne rzeczy - szukanie lepszej pracy, ew. rozmowy kwalifikacyjne, prace domowe, etc.
Z drugiej strony w "moim" Orsay (pracowałam w Inglocie naprzeciwko Orsaya) po zmianie pracodawcy dziewczyny nie otrzymały umów, a te z knogowania nawet kasy. Trzeba uważać na cżłowieka;/

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

06 paź 2013 - 19:11:27

Ja bym poszła, jeśli miałabym siedzieć w domu. Jak nie szukasz roboty, żeby się utrzymać, tylko taką dodatkową, to czemu nie? Może jak się sprawdzisz, awansujesz?

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

07 paź 2013 - 21:08:30

Poszłam, dowiedziałam się ile czasu to zajmuje i ile mają sztuk dziennie i podziękowałam

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

09 paź 2013 - 09:43:24

Cytat
gunia28
Poszłam, dowiedziałam się ile czasu to zajmuje i ile mają sztuk dziennie i podziękowałam



Co?!?! az tak zle??;> naapisz ,bo jestem ciekawa.

Knogowanie towaru - ORSAY - warto?

11 paź 2013 - 11:19:13

Cytat
Pepsiocha
Cytat
gunia28
Poszłam, dowiedziałam się ile czasu to zajmuje i ile mają sztuk dziennie i podziękowałam



Co?!?! az tak zle??;> naapisz ,bo jestem ciekawa.


8 gr od sztuki - to sie zgadzało. Jednak okazało się, że w ciągu 2 dni przyjechało tylko 260 sztuk. Jak zapytałam ile mi to zajmie to powiedziała ze pewnie ok 3-4 h dziennie.

Czyli to wychodzi mi powiedzmy 3 zł na h ! a ja jeszcze musze tam dojechać, więc jak kupię bilet to sie kompletnie nie opłaca !!! ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mydlarnia u franciszka praca opinie