Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Konsultantka Avon

14 wrz 2013 - 13:48:59

Hej dziewczyny . :)
Mam kilka opytań ? opłaca sie zostać konsultantką Avonu ?
Sa jakies ukryte opłaty za to ?
Jak sie odbiera paczki ? Sa jakieś punkty odbioru ? Czy tylko przez pocztę ? (Pytam bo chciałabym uniknąć opłaty za przesyłkę pocztą, czy tylko poczta można odebrać )


Z góry dzięki za odpowiedz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-14 13:49 przez maly1560.

Konsultantka Avon

14 wrz 2013 - 13:57:28

Ja paczki odbieram za pomocą paczkomatu z inpost , bo jest bardzo blisko. Za przesyłkę poczta chyba się dopłaca , ale sama nie wiem . Nigdy nie korzystałam.


Co do ukrytych opłat to za każdy dodatkowy katalog trzeba zapłacić . I chyba , bo nie jestem pewna , ale za zamówienie poniżej 150zł brutto się płaci chyba 10 zł. Tak mi przekazała liderka , ale jeszcze nie zdażyło mi się zamówienie poniżej .

Każda konsultantka ma 10% rabat na start, powyżej 150zł brutto 20% rabat i td.


Ja zostałam konsultantką tylko dlatego , że lubię te kosmetyki,a ponieważ nie mam za dużo czasu na zakupy, to idealne połączenie. Czasem mi się trafia zmówienie np w okresie świątecznym za 1000zł i wtedy mam 500zł zarobku. Dla mnie extra.


Poza tym to ja i tak wszystkim daje rabat min. 10 % , bo nie robię tego dla kasy.

Konsultantka Avon

14 wrz 2013 - 14:00:18

a dla mnie się ten interes nie opłaca już w 2 katalogach z rzędu nie mam żadnych zamówień...

Konsultantka Avon

14 wrz 2013 - 14:01:44

Cytat
kiciaa1
Co do ukrytych opłat to za każdy dodatkowy katalog trzeba zapłacić . I chyba , bo nie jestem pewna , ale za zamówienie poniżej 150zł brutto się płaci chyba 10 zł. Tak mi przekazała liderka , ale jeszcze nie zdażyło mi się zamówienie poniżej .

Dokładnie tak, do zamówienia poniżej 150 zł doliczają 10 zł. A przesyłka pocztą kosztuje niecałe 4 zł.

Konsultantka Avon

14 wrz 2013 - 14:06:22

Wedlug mnie sie oplaca, kosmetyki z avon sa calkiem fajne, w 90% uzywam tylko ich. w zaleznosci od kwoty zamowienia masz upust, np. jesli zbierzesz zamowienie za 250zł to masz z tego 25% dla siebie, a uwierz ze wcale nie jest trudno takie zamowienie zebrac :) placisz tylko za katalogi, sama decydujesz jaka ilosc zamawiasz, np. za 5 katalogów płacisz 7zł. za 3 katalogi płacisz 5zł, za 10katalogów płacisz 10 zł, jakos tak :) jesli chodzi o przesylke paczki jest kilka opcji, bezplatna jest przesyłka na paczkomat in-post, napewno masz gdzies niedaleko, łatwo i bezpłatnie, jesli zalezy ci na czasie to mozesz wybrac opcje kurierska i wtedy chyba jakos 6 zł sie placi za kuriera i przywozi Ci do omu paczke albo poczta, ale tego nie sprawdzalam wiec nie wiem o co chodzi. Korzysci sa duze, dostajesz różne programy dla konsultantek, jesli np. przez 3 katalogi pod rzad zrobisz zamowienie powyzej 250zł to mozesz za 1zł zamówic sobie jakis perfum itp, ja juz jestem ponad 2 lata w tym i nie zaluje a tez sie zastanawialam :) wiec osobiscie polecam ;)

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Konsultantka Avon

14 wrz 2013 - 14:23:50

przez internet sie wysyła zamówienie tak ?
Poniżej 150 zl, ale nie łącznej ceny z katalogu tylko od cennika dla mnie tak ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-14 14:41 przez maly1560.

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Konsultantka Avon

15 wrz 2013 - 17:02:14

Witam dziewczyny,jestem Liderem Sprzedaży w AVONIE i teraz zbieram zapisy więc zapraszam :-)
Na start otrzymujecie aż 40% opustu a w drugim katalogu współpracy nowy tusz do rzęs MEGA EFFECTSi fajną pojemną torbę już za 1zł! Dodatkowo Avon organizuje różne konkursy z naprawdę fajnymi nagrodami:-) Przesyłkę można sobie wybrać np darmową dostawę na poczte polska lub do paczkomatu in post, katalogi są w promocji plus można sobie zamówić za mega niską cenę nowości które wejdą w następnym katalogu. Nie trzeba robić zamówień co katalog. Produkty jakie zgarniecie za ta 1zł można z zyskiem sprzedać a taz jest NOWOŚĆ bo od poprzedniego katalogu można otworzyć swój własny sklep ONLINE i zarabiać więcej :-) Jeśli chcesz mieć więcej pieniążków zostań tak jak ja Liderem Sprzedaży - zapisy też u mnie.
Masz pytania? Pisz z chęcią udzielę więcej informacji':-) zapraszam na maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Adres e-mail anetka_sz4 @wp.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 17:13 przez okruszek89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca za granicą