Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytanie :) planuje z mamą założyć swój własny sklep z odzieżą używaną.
Znacie może jakieś hurtownie w województwie łódzkim, które mają w miarę ciekawe ubrania?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

Z tego co wiem,zazwyczaj ludzie niechętnie dzielą się namiarami na swoje hurtownie. Trzeba sobie samemu wypracować kontakty.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ja także jestem zainteresowana hurtowniami z woj. świętokrzyskiego
jeśli ktoś ma namiary, słyszał itd. to proszę o kontakt na priv

Cytat
antee
Z tego co wiem,zazwyczaj ludzie niechętnie dzielą się namiarami na swoje hurtownie. Trzeba sobie samemu wypracować kontakty.

osoby prowadzące własny biznes się nie podzielą namiarami, ale osoby, które np. mieszkają w tej samej miejscowości itd. mogły coś gdzieś słyszeć, ktoś z ich znajomych tam pracuje itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 14:06 przez xanthina.

Cytat
Monis19937
Nie znam.

osoby prowadzące własny biznes się nie podzielą namiarami, ale osoby, które np. mieszkają w tej samej miejscowości itd. mogły coś gdzieś słyszeć, ktoś z ich znajomych tam pracuje itd.[/quote]




jestem własnie tego samego zdania :)
wiadomo, że ktoś kto ma własny sklep nie będzie robił sobie konkurencji :)




Nikt nie zna, albo nie słyszał o jakiejś dobrej hurtowni?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 21:13 przez independent0710.

Dynamicznie rozwijająca się firma z Poznania poszukuje partnerów do współpracy w ramach handlu odzieżą używaną! Poszukujemy sklepów z odzieżą używaną i outletową gotowych podjąć współpracę z nowym dostawcą. Oferujemy jasne zasady, rzetelność i terminowość dostaw, ale przede wszystkim konkurencyjne ceny, dogodne sposoby płatności oraz gwarantowaną jakość produktów. Sprowadzane przez nas rzeczy pochodzą z wybranych europejskich krajów, takich jak: Anglia, Szwajcaria, Włochy, Francja i Dania.
Chętnie nawiążemy współpracę w ramach umowy franczyzowej. Bardzo korzystna oferta, zapewniamy między innymi tygodniowe szkolenie, pomoc w pozyskaniu funduszy i szerokie wsparcie marketingowe.
Nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!
Tel. 663 745 225
http://www.familytextiles.pl/PL-H79/wspolpraca.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca