Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

13 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

calominal opinie

30.01 o 21:06

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:16:19

Mnie kiedyś straszyli windykacją bo miałam na minusie 1,20 zł , nie miałam konta w banku więc przelew internetowy nie wchodził w grę, wstyd mi było iść do banku i przelać 1,20 zł ale w końcu poszłam. Za wysłanie pieniędzy dałam 3 zł ;pp

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:17:02

Ja zawsze place za allegro ( w ost terminie)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-03 20:18 przez martynek1990.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:17:56

Cytat
zolzasi90
wkurzaja mnie laski z tekstami typu skad ty sie urwalas ! jesli cos sprzedaje za bezcen a potem mam placic od tego taka prowizje to dzieki. i gdybym wiedziala ze taka jest prowizja to nie sprzedaje tam , i nie porownuj tego do konta w banku bo to nie to samo :) weszlam na all i sie zdziwilam saldem poprostu bo jak dla mnie to zlodziejstwo
aa i skoro dalam tutaj temat to raczej nie bylam swiadoma regulaminu moj blad ;] ale wymądrzania sie tutaj nie potrzebuje :)

przecież jak wystawiałaś przedmiot to w podsumowaniu jest ile wyniesie Cię opłata za wystawienie i wiadomo że od każdej sprzedaży naliczana jest też prowizja, więc co Cię tak dziwi że dziewczyny piszą Ci "Skąd Ty się urwałaś" Mają rację! Bo jeśli bierzesz się na "handel", to trzeba najpierw się zapoznać z zasadami jakie tam panują.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:19:36

z wrażenia az zapłaciłam swoje 4 zł salda ;)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:20:39

z tego co wiem allegro i tak odzyska kase od ciebie... mój kolega dostał pismo od komornika :/

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:21:01

Cytat
j-styl
Witam
Popieram zbuntowane Szafiarki
NIestety to było do przewidzenia że jak sie rozkręcą to zaczną pobierać jakieś prowizje ale najpierw mydlą oczy saldem dodatnim na niby promocje a po sprzedaży naliczają kosmiczne kwoty
nie opłaca sie tu być jest wiele fajnych nowych potrali bezpłatnych które działają podobnie wiec zmuszona jestem sie prrzenieść bo tu nie widze przyszłości - jak mam płacić to wole też na allegro gdzie jest nieporównywalna liczba potencjalnych Klientów
Rozczarowali mnie bo nie ukrywam że lubiłam tu zaglądać mimo marnej sprzedaży.....................

a później płacz, bo egzaminy gimnazjalne leżą przez głupie czytanie ze zrozumieniem

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:25:45

Widocznie naustawiałaś sobie dużo dodatkowych rzeczy, dużo zdjęć i jakieś inne pierdoły, ja za sprzedaż za niewielką kwotę płaciłam koło 3-4 zł :)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:26:20

Cytat
j-styl
Witam
Popieram zbuntowane Szafiarki
NIestety to było do przewidzenia że jak sie rozkręcą to zaczną pobierać jakieś prowizje ale najpierw mydlą oczy saldem dodatnim na niby promocje a po sprzedaży naliczają kosmiczne kwoty
nie opłaca sie tu być jest wiele fajnych nowych potrali bezpłatnych które działają podobnie wiec zmuszona jestem sie prrzenieść bo tu nie widze przyszłości - jak mam płacić to wole też na allegro gdzie jest nieporównywalna liczba potencjalnych Klientów
Rozczarowali mnie bo nie ukrywam że lubiłam tu zaglądać mimo marnej sprzedaży.....................

nie wierzę w to co czytam o.O

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:27:10

Cytat
7medeis
Cytat
j-styl
Witam
Popieram zbuntowane Szafiarki
NIestety to było do przewidzenia że jak sie rozkręcą to zaczną pobierać jakieś prowizje ale najpierw mydlą oczy saldem dodatnim na niby promocje a po sprzedaży naliczają kosmiczne kwoty
nie opłaca sie tu być jest wiele fajnych nowych potrali bezpłatnych które działają podobnie wiec zmuszona jestem sie prrzenieść bo tu nie widze przyszłości - jak mam płacić to wole też na allegro gdzie jest nieporównywalna liczba potencjalnych Klientów
Rozczarowali mnie bo nie ukrywam że lubiłam tu zaglądać mimo marnej sprzedaży.....................

a później płacz, bo egzaminy gimnazjalne leżą przez głupie czytanie ze zrozumieniem


no właśnie tak czytałam wypowiedż j-styl i sie zastanawialam nad tym czy przemyslała temat na ktory chce napisac hehhehe

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:54:53

hm....za wystawienie przedmiotu place srednio 40-80-groszy......
Prowizja to bodajze 7%......

Widac musialas zaszalec i wziasc opcje platne dodatowo- np promowanie, pogrubienie, dodalas zdjecia na ich serwerze itp.
Wejdz w historie i juz wiesz za co zaplacilas, czemu tego nie zrobisz?

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 20:57:15

Cytat
Amelia_25
A skąd Ty się urwałaś dziewczyno?
Przecież to logiczne,że na All jest prowizja od sprzedanych przedmiotów i musisz to zapłacić. Następnym razem nie sprzedawaj.
Boże,co za ludzie..
Oczywiście,że zablokują Ci konto i narosną odsetki.

dodatkowo poślą Ci pismo do domu i jeśli nadal to nic nie da to wystąpią na drogę sądową. ;-)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 21:04:00

Raczej nie sprzedałaś za bezcen skoro naliczyli Ci taką prowizję :) Nie jest ona aż tak wysoka, bez przesady. Poza tym warto przed wystawieniem przedmiotu poczytać trochę o kosztach. Swoje zadłużenia należy spłacać, wychodzę z takiego założenia :)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 21:18:45

Cytat
j-styl
Witam
Popieram zbuntowane Szafiarki
NIestety to było do przewidzenia że jak sie rozkręcą to zaczną pobierać jakieś prowizje ale najpierw mydlą oczy saldem dodatnim na niby promocje a po sprzedaży naliczają kosmiczne kwoty
nie opłaca sie tu być jest wiele fajnych nowych potrali bezpłatnych które działają podobnie wiec zmuszona jestem sie prrzenieść bo tu nie widze przyszłości - jak mam płacić to wole też na allegro gdzie jest nieporównywalna liczba potencjalnych Klientów
Rozczarowali mnie bo nie ukrywam że lubiłam tu zaglądać mimo marnej sprzedaży.....................

mistrzyni czytania. w samym tytule napisane jest o czym wątek, a Ty tak z dupy wyskakujesz... szkoda, bo

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 21:29:44

Płacenie prowizji jest oczywistością...

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 21:38:09

Nie musisz do nich pisać zapytania za co to, bo w opcjach swojego konta masz możliwość podejżenia za co konkretnie ile naliczyli!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca od 16 lat