Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:58:32

proste pytanie, dałaś cenę minimalna?

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:59:04

Powiedz, że to prowokacja o.O Dawno nie spotkałam się z takim przypadkiem głupoty.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:59:25

Trzeba. Inaczej komornik ściągnie tą należność. Moja koleżanka też próbowała nie zapłacić 10 zł i została w pisana do KRD(Krajowy Rejestr Długów), a ciężko jest potem się z niego wypisać.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:00:28

Cytat
zolzasi90
Cytat
lola17xD
Cytat
zolzasi90
ja nie mowie ze nie chce zaplacic , tylko wlasnie chodzilo mi o to ze jeslibym nie zaplacila czy sa jakies inne konsekwencje czy tylko zablokowanie konta, ale skoro tak powaznie spr wyglada to napewno ze zaplace to .

to juz ci odpowiedziałam :) są konsekwencje bo sprawa trafia do windykacji i rosną odsetki ja bym sie bała ze po latach przyjdzie mi komornik po telewizor heh :D dlatego zapłac to 18zł i wiecej nie korzystaj najwyzej.

swoją drogą za jakie kwoty sprzedałas te rzeczy?? chyba musiałas drogie opcje wybierac podczas dodawania bo ja sprzedałam teraz kurtke za 60zł, buty za 50zł i koszule za 45 i naliczyło mi chyba 15zł wiec to nie tak duzo



no wlasnie ze torebka za 60 i bluzka niecałe 40 zl , wiec nie wiem skad taką sume naliczyli ,moze napisze do nich z zapytaniem, bo jestem ciekawa skad tyle naliczyli tego niby:)
sory doklanie za 50 i 28 zl ...

Moze dodalas zdjecia ze placilas chyba 10 groszy za jedno, moze wykupilas jakies promowania czy cos. Twoj problem - ich to nie obchodzi czy sie z ta cena zgadzasz czy nie. Prowizje ponosisz od wystawienia i od sprzedazy. Moj tata mial zablokowane konto na 3 lata bo nie zaplacil prowizji 20 zl ... pozniej te 20 zl zamienilo się w 250 chyba. Niestety sprawa trafila do sadu, wiec placil wiecej .. :)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:00:50

Nie wywiniesz się od tego. Wiadomo, że na all płaci się prowizję od sprzedaży. Dodatkowo płacisz za wystawienie przedmiotu.

I zgadzam się z koleżanką wyżej. Dostaniesz na @ najpierw kwote do zapłaty, masz na to tydzień jak się nie myle, a potem to już zaczynają się schody jeśli tego nie zrobisz...

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:01:55

Przekaza sprawe firmie windykacyinej ,to sie zdarza

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:04:09

masaaakraa .
Chcesz zarabiać na allegro ale płacić sie nie chce?
Booże ale to dużo , za sprzedaną rzecz np. za 50 zł płacić 3,5 zł prowizji...

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:05:17

Witam
Popieram zbuntowane Szafiarki
NIestety to było do przewidzenia że jak sie rozkręcą to zaczną pobierać jakieś prowizje ale najpierw mydlą oczy saldem dodatnim na niby promocje a po sprzedaży naliczają kosmiczne kwoty
nie opłaca sie tu być jest wiele fajnych nowych potrali bezpłatnych które działają podobnie wiec zmuszona jestem sie prrzenieść bo tu nie widze przyszłości - jak mam płacić to wole też na allegro gdzie jest nieporównywalna liczba potencjalnych Klientów
Rozczarowali mnie bo nie ukrywam że lubiłam tu zaglądać mimo marnej sprzedaży.....................

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:06:04

kurde korzystasz z ich uslug to plac! z choinki sie urwalas?

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:06:08

Taki dym o 2 dychy,ja po 100place(co 2 miesiace) a wiadomo,wystawienie,dodatkowe foty i im kwota wyzsza-tym aukcja tez.placic musisz niestety

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:07:23

Cytat
j-styl
Witam
Popieram zbuntowane Szafiarki
NIestety to było do przewidzenia że jak sie rozkręcą to zaczną pobierać jakieś prowizje ale najpierw mydlą oczy saldem dodatnim na niby promocje a po sprzedaży naliczają kosmiczne kwoty
nie opłaca sie tu być jest wiele fajnych nowych potrali bezpłatnych które działają podobnie wiec zmuszona jestem sie prrzenieść bo tu nie widze przyszłości - jak mam płacić to wole też na allegro gdzie jest nieporównywalna liczba potencjalnych Klientów
Rozczarowali mnie bo nie ukrywam że lubiłam tu zaglądać mimo marnej sprzedaży.....................

czytaj dokladnie tresc wątku.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:07:41

ok dzieki Wam za kubel zimnej wody na głowe, bo jakbym nie zaplacila tego to bym sobie mogla duzo problemow narobić..dzieki :)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:07:59

Cytat
zolzasi90
wkurzaja mnie laski z tekstami typu skad ty sie urwalas ! jesli cos sprzedaje za bezcen a potem mam placic od tego taka prowizje to dzieki. i gdybym wiedziala ze taka jest prowizja to nie sprzedaje tam , i nie porownuj tego do konta w banku bo to nie to samo :) weszlam na all i sie zdziwilam saldem poprostu bo jak dla mnie to zlodziejstwo
aa i skoro dalam tutaj temat to raczej nie bylam swiadoma regulaminu moj blad ;] ale wymądrzania sie tutaj nie potrzebuje :)

a mnie wkurzaja takie laski jak ty, ktore nie czytaja regulaminow a potem maja pretensje i sie odgrazaja ze nie zaplaca, litosci

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:08:01

Jak tworzysz aukcję to jeszcze przed jej ostatecznym zatwierdzeniem pokazuje się koszt, jaki będziesz musiała ponieść za jej wystawienie. To skąd nagle Twoje zdziwienie. Ja ostatnio tez płaciłam coś około 16 zł.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 12:08:37

Przy dodawaniu przedmiotu , który chcesz sprzedać zawsze masz u góry naliczane ile za wystawienie przedmiotu , ile za zdjęcia itp. ;/ Nie czaje cie wgl . I dlatego w Polsce jest tyle oszustów i złodziei , bo nawet sie nie chce zapłacić tych 18zł . PORAŻKA ,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w Pure Fitness