Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:27:11

sprzedałam 2 rzeczy na all , torebke i bluzke naliczono mi saldo - 18 zl z prowizji chhyba , czy płaciliście to ? bo pisze ze zablokuja konto ale to wole zeby mi blokli konto niz placic prawie 20 zl , tylko pytanie czy nie narosna odsetki od tego czy cos?

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:31:31

Dziwi mnie Twoje podejście - to tak, jakbyś miała konto w banku, podpisałaś umowę, zgodziłaś się na opłaty a później po miesiącu, nagle oburzyłby cię fakt, że musisz zapłacić za posiadanie konta, kartę lub za dokonane operacje (wpłaty, wypłaty)
Przecież przeczytałaś regulamin, wystawiając rzeczy zgodziłaś się na takie opłaty, więc o co teraz robisz problem? Chyba o swoją głupotę.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:31:36

oprocz tego ze zablokują ci konto ,przyslą do Ciebie do domu pisemko z wezwaniem do zaplaty, a jesli nie zaplacisz to trafi to na droge sądową, jakos tam to bylo napisane, a mialam na minusie wtedy 1,50 :D A teraz mam 41 zl na minusie.Zawsze czekam do ostatniej chwili i splacam :p

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:34:37

A skąd Ty się urwałaś dziewczyno?
Przecież to logiczne,że na All jest prowizja od sprzedanych przedmiotów i musisz to zapłacić. Następnym razem nie sprzedawaj.
Boże,co za ludzie..
Oczywiście,że zablokują Ci konto i narosną odsetki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-03 11:35 przez Amelia_25.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:34:49

jak sprzedajesz na allegro ty chyba liczysz sie z tym że musisz płacic prowizje...

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:35:23

hah ja też czekam na ostatnią chwilę ;) ale zapłacić trzeba. Allegro to nie jest zabawa za darmo :P

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:35:56

Cytat
wikijaja

Przecież przeczytałaś regulamin, wystawiając rzeczy zgodziłaś się na takie opłaty, więc o co teraz robisz problem? Chyba o swoją głupotę.

No dokładnie. A regulaminu raczej nie czytała,skoro nie ma pojęcia o zasadach panujących na tym portalu..

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:36:02

<ściana> tak zablokują Ci konto, ale później jak nie wpłacisz tego to naślą Ci komornika ;]
Sprzedaż to nie zabawa, a już na pewno allegro to nie portal od tego...

zweryfikowana
Posty: 2.110
Ostrzeżenia: 1/5

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:36:08

dziecinko a regulamin umiesz czytac ?
skoro wystawiasz rzeczy to zawsze widzisz ile masz do zapłaty i to akceptujesz .
nie rozumiem takiego podejscia , bo sprzedawac fajnie ale zeby zapłacic to nie łaska.

każdy chce zarobic allegro tez :)

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:38:17

No chyba nikt 'od tak' nie podaruje Ci długu. Musisz to zapłacić, im szybciej tym lepiej, bo później będziesz mieć tylko problemy.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:38:26

predzej czy poniej i tak bedziesz musiała zapłacic. moj facet zapomniał o tym ze ma zapłacic 30zł, przestał sie logowac na maila pozniej zgubił karte do tel. itp wiec nic mu nie przypominało o opłatach jaki szok był jak po kilku miesiacach zalogował sie na maila :P sprawa była juz u windykatora i naliczone było odsetki takze radze ci zapłacic teraz bo oni te pieniadze bedą chceli odzyskac chociaby przez sąd jak trzeba bedzie

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:38:48

wkurzaja mnie laski z tekstami typu skad ty sie urwalas ! jesli cos sprzedaje za bezcen a potem mam placic od tego taka prowizje to dzieki. i gdybym wiedziala ze taka jest prowizja to nie sprzedaje tam , i nie porownuj tego do konta w banku bo to nie to samo :) weszlam na all i sie zdziwilam saldem poprostu bo jak dla mnie to zlodziejstwo
aa i skoro dalam tutaj temat to raczej nie bylam swiadoma regulaminu moj blad ;] ale wymądrzania sie tutaj nie potrzebuje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-03 11:40 przez zolzasi90.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:39:17

Zakładając konto na All zgodziłaś się z ich warunkami (czyli z kilkuprocentową prowizją, którą sobie naliczają). Więc zgodziłaś się również na zapłatę tej prowizji.
All najpierw wysyła maila, w którym wyznacza datę spłaty długu, później zaczyna się naliczanie odsetek. Następnie przysyłają listowne wezwanie do zapłaty, a później może kierują sprawę do sądu, tego już nie wiem.
Mój chłopak miał jakoś -10 zł na tym koncie, zapomniał o tym, z konta All już nie korzystał. Po pół roku dostał listowne wezwanie do zapłaty, zobaczył też, że zablokowali mu konto. Z 10 zł zrobiło się coś ponad 30-40 zł. Po zapłacie konto odblokowali.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:40:14

Cytat
zolzasi90
wkurzaja mnie laski z tekstami typu skad ty sie urwalas ! jesli cos sprzedaje za bezcen a potem mam placic od tego taka prowizje to dzieki. i gdybym wiedziala ze taka jest prowizja to nie sprzedaje tam , i nie porownuj tego do konta w banku bo to nie to samo :) weszlam na all i sie zdziwilam saldem poprostu bo jak dla mnie to zlodziejstwo

Nie skomentuję.
<ściana>.

allegro saldo na minusie

03 maj 2013 - 11:42:14

Cytat
zolzasi90
wkurzaja mnie laski z tekstami typu skad ty sie urwalas ! jesli cos sprzedaje za bezcen a potem mam placic od tego taka prowizje to dzieki. i gdybym wiedziala ze taka jest prowizja to nie sprzedaje tam , i nie porownuj tego do konta w banku bo to nie to samo :) weszlam na all i sie zdziwilam saldem poprostu bo jak dla mnie to zlodziejstwo
aa i skoro dalam tutaj temat to raczej nie bylam swiadoma regulaminu moj blad ;] ale wymądrzania sie tutaj nie potrzebuje :)

A to świnie, ukryli przed tobą wartość prowizji. Przy tworzeniu aukcji pewnie nie pokazało się nawet podsumowanie opłat. A to złodzieje!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA?