Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 13:44:00

Szukam chętnych dziewczyn do szybkiego zorganizowania wyjazdu do Norwegii a może któraś z Was ma możliwość załatwienia pracy tam a nie chce jechać sama,poszcie,dzielcie się opiniami,co dwie głowy to nie jednia w grupie zawsze razniej i bespiecznie,pozdrawiam

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 15:25:43

Cytat
azalia22
Szukam chętnych dziewczyn do szybkiego zorganizowania wyjazdu do Norwegii a może któraś z Was ma możliwość załatwienia pracy tam a nie chce jechać sama,poszcie,dzielcie się opiniami,co dwie głowy to nie jednia w grupie zawsze razniej i bespiecznie,pozdrawiam
masz racje co dwie głowy to nie jedna ja tez szukam pracy za granica i nie chce jechac sama. jak cos to pisac na priv

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 15:29:12

Jak dla mnie stanowczo za zimno,ale szukaj.powodzenia ja bylam w szwecji dorobic i bylo fajowsko

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 20:57:06

Hej
A może masz namiary na ta Szwecje,pozdrawiam

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 21:00:18

Również szukam czegoś ciekawego od paru dni i myślałam właśnie nad Norwegią :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 21:01 przez pttysia.

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 21:00:23

No to w końcu Ty szukasz kogoś kto załatwi Ci pracę, czy towarzystwa do pracy, którą znalazłaś?

Praca w Norwegii

19 kwi 2013 - 21:02:18

Moj mąż pracuje w Norwegii i mamy zamiar sie tam przenieść wszyscy calą rodzinką . Fakt trochę zimno tylko małe -30 w zimę ale życie inne niż w naszym kraju bez porównania .

Praca w Norwegii

20 kwi 2013 - 09:39:50

Do pttysi
Podaj jakiś kontakt do siebie moze razem coś wymyślimy,pozdrawiam

Praca w Norwegii

20 kwi 2013 - 09:48:10

Ja byłam 3,5 r w Norwegii. Jeśli chcesz tam dostać pracę to ucz się norweskiego , bez tego teraz nawet do sprzątania nie biora, chyba, że będziesz miała mega farta. Ja błam tam z mężem i synkiem. Nie bło aż tak zimno bo byliśmy na południu. Mąż zamyka tam sprawy, ja się cieszę, że wracamy, bo Norwegia to kraj bardzo spokojny i po jakimś czasie ten spokój wychodzi bokiem, ale wiadomo jak co kto lubi. Dla mnie kasa nie była nigdy wązna i mimo zdziwienia wielu ludzi ciesze się , że wracam bo moje samopoczucie jest wazniejsze niż kasa... Pojechać, zarobić i wrócić okej.. zostać tam NIGDY ale mam mnóstwo znajomych stamtąd, którzy są i sobie chwalą a znam też takich,którzy chętnie by wrócili. Jeśli ktoś planuje wybrać się z rodziną, radzę najpierw poczytać jak Norwedzy wychowują swoje dizeci, żeby się dostosować i przygotować bo jest to zupełnie inna kultura niż nasza. Norwegia to bardzo piękny kraj, dla kogoś kto lubi naprawdę duży spokój i ciszę. Jeśli ktoś ma więcej pytan to odpowiem chętnie. Ostrzegam, że mogę być stronnicza bo jak mówię, mi tam życie nie odpowiadało:D ale postaram się odpowiedzieć obiektywnie. Pozdrawiam Ps. Najważniejsze jest ten język.

Praca w Norwegii

21 kwi 2013 - 13:26:38

Witam
Mnie Norwegia odpowiada i to bardzo pracowałam tam troche na studiach(ale zalatwiała mi to uczelnia ,byłam studentką wtedy)jezyka prawie,że nie znałam i prace miałam tak ,że nie do końca sie zgodze,że jezyk jest aż tak niezbedny-napewno jest przydatny.Wokół siebie mam przykłady ludzi,którzy słabo mówia w polsku obcego jezyka nie znaja nic a nic a pracuja i świetnie zarabiaja w Norwegii,wiec tak sie zastanawiam od czego to zależy ale chyba od znajomości.A poaztym zrobiliśmy sie ludzmi zarówno w kraju jak i na obczyżnie zawistnymi jeden drugiemu nie chce pomóc żeby ktoś nie miał lepiej.Pewnie wszystko zależy od szczęsia i znajomośći.

Praca w Norwegii

21 kwi 2013 - 19:44:28

do usunięcia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 19:44 przez Valentynka.

Praca w Norwegii

21 kwi 2013 - 19:48:34

nie wiem kiedy bylaś. Ja jak jechałam 3,5 r temu to był problem z pracą.. na pewno znajomości i szczęście pomoże ale tak jak mowię ja radizłabym uczyc sie jezyka... prawda jest taka, że jak jedziesz na kartofle zalatwiane przez znajomego to nawet po polsku poprawnie nie musisz gadac, jak na kontrakt to lamanym angielskim ale jak chcesz tam jecha na dłuższy okres czasu i miec jakas normalna prace to norweski jest wymagany nawet do sprzatania. Nie mam zadnej korzysci odwlekac kogos od Norwegii, radze jednak uczyc sie jezyka...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca ANKIETA Proszę o pomoc kochane