Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ile kosztuje rozliczenie PIT?

13 mar 2014 - 18:47:44

Mam panią, która rozlicza za darmo za 1% z podatku na konto swojego bardzo chorego syna.

ile kosztuje rozliczenie PIT?

20 mar 2014 - 17:13:40

Cytat
marsiasierotka
a przy tych rozliczeniach pamiętacie o odprowadzeniu na jakąś OPP swojeg 1%? hym? ;>

pewnie, że tak! :) Ja od tego roku przekazuję fundacji L'Arche- pomagają osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Poznałam ich bezpośrednio i wypytałam na co idą pieniążki, więc to mój faworyt ;)

ile kosztuje rozliczenie PIT?

22 mar 2014 - 19:53:57

Tylko raz skorzystałam z usług księgowej i zapłaciłam 15 zł. Moi rodzice rozliczają się wspólnie i mają kilka źródeł dochodu, więc pitów było sporo, przysługuje im trochę ulg więc z ich rozliczeniem sprawa nie jest tak szybka i prosta jak w moim przypadku ;) i płacili 25 zł. (Mieszkamy na Śląsku). Jednak szkoda mi nawet tych 15 zł, bo po co mam płacić skoro mogę rozliczyć się sama, a przy odpowiednim programie jest to banalnie proste. Ja używam programu e-pity.

ile kosztuje rozliczenie PIT?

22 mar 2014 - 20:02:21

ściągnij darmowy program PIT, wejdź w kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku. To nic trudnego, wystarczy wpisać swoje dane z PIT i po krzyku. Rozliczenie trwa kilka minut. najgorzej jest pierwszy raz.
Powodzenia.

ile kosztuje rozliczenie PIT?

22 mar 2014 - 20:03:02

ja płaciłam 20 zł, ale żałuję że nie zrobiłam tego sama przez internet... ;x

ile kosztuje rozliczenie PIT?

22 mar 2014 - 20:07:27

Boooze co za banda zlodziei ... a pozatym od czego masz darmowy program do rolziczen

ile kosztuje rozliczenie PIT?

22 mar 2014 - 20:12:58

Czy to bedzie standardowe rozliczenie? Kwota 100 zł moze paść kiedy ubiegasz sie o zwrot VAT, bo to dosc skomplikowane.Jesli podstawowy PIT to łatwizna...

ile kosztuje rozliczenie PIT?

01 lis 2015 - 11:31:28

Darmowe programy do rozliczeń PIT to żadne odkrycie i jest ich mnóstwo:) Wątek rozpoczełam w 2013 roku teraz sama robię swój PIT i nie wiem jakim cudem księgowe mogą sobie za to życzyc takie sumy, przeciez to chwila roboty i nic trudnego. Raz zaniosłam do biura rachunkowego zapłaciłam 30zł i niestety przysłali mi korekte także od tego czasu mam w nosie wszelkie niedouczone księgowe:)

ile kosztuje rozliczenie PIT?

18 sty 2018 - 10:11:49

Bez problemu można zrobić rozliczenie pit za 2017 za darmo – ja robię to już od kilku lat przez PIT Pro od Podatnik.Info online www.podatnik.info/program_do_pit , po wyliczeniu wysyłać do urzędu można też przez internet. Nic prostszego, nikomu nie trzeba płacić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-18 10:12 przez szafora.

ile kosztuje rozliczenie PIT?

18 sty 2018 - 10:21:44

Jeżeli nie masz wielu pitów i żadnych skomplikowanych odliczeń itp to warto zrobić samodzielnie. Ja zanoszę księgowej i rozlicza mi za 30 zł;) można też dać fundacjom/ stowarzyszneiom- często rozliczają za darmo w zamian za przekazanie 1% dla nich

ile kosztuje rozliczenie PIT?

18 sty 2018 - 11:05:18

Ja rozliczam, biorę 10-15zł

ile kosztuje rozliczenie PIT?

18 sty 2018 - 20:06:15

Nic nie kosztuje.
Są darmowe programy do rozliczania przez internet.
Od kilku lat przychodzą również pocztą do mnie płyty z programami do rozliczania z różnych fundacji.

ile kosztuje rozliczenie PIT?

18 sty 2018 - 20:57:55

Mojej mamy księgowa bierze 15 zł. Ale w internecie łatwo się samemu rozliczyć albo tak jak ktoś napisał wyżej, że w niektorych szkołach za darmo rozliczają. ;)

ile kosztuje rozliczenie PIT?

18 sty 2018 - 21:39:27

darmowe programy sa w gazetach o podatkach

ile kosztuje rozliczenie PIT?

19 sty 2018 - 09:32:07

u nas rozlicza księgowa w firmie w której pracuję, nic to nie kosztuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca house